Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

Moje komentarze

 • @Repsol 17:13:45
  Tak niestety wygląda real a nie fikcja.

  Politycy w Polsce ci mieszający się w sprawy Rosji, Ukrainy, Białorusi i pozostałych republik ZSRR to są karaluchy, to jest szatana twór który jeden ma cel, niszczenie i zniewolenie ludzi dla tych diabłów którzy przybrali maski demokracji a pod pazurami mają krew milionów zamordowanych ludzi na całym świecie przez te krwiożercze waszyngtońskie bestie, począwszy od wymordowania Indian po przez nieustające ludobójstwa różnych narodów.

  Używają do popełnienia swoich zbrodni nie tylko bomb, atomu, virusów, ale i dolarów, religii i pożytecznych bezmyśnych idiotów.

  Salut ☺ ✔
  Białoruś. Co dalej ?..Białoruś kontra Zachód.
 • ☺☺☺☺☺
  Władze białoruskie postanowiły zadbać o sprawiedliwość dziejową.

  Prokuratura Generalna Białorusi przygotowuje materiały do ​​uznania biało-czerwono-białych symboli za ekstremisyczne, powiedział w białoruskiej TV prokurator generalny.

  Białoruska prokuratura zebrała dowody na to, że biało-czerwono-białe symbole były używane w czasie wojny przez bataliony nazistiwskie zdrajców kolaborujących z hitlerowskimi Niemcami jako element i symbol umundurowania.

  Prozachodni protestujący używali tej biało-czerwono-białej szmaty jako symboli opozycji. W latach 1991-1995 po rozpadzie ZSRR flaga ta była używana przez zdrajców ze zdrajcą Szuszkieiwiczem, który przyczynił się do rozpadu państwa na czele z Jelcynem jako biało-czerwona-biała państwowa szmata.

  Jednak na Białorusi wielu pamięta bestialstwa nazistowskich wspólników Niemiec którzy pod bialo-czerwoną-białą szmatą mordowali Białorusinów i partyzantów.

  W celu uznania biało-czerwono-białej "flagi" i innych symboli w tych kolorach za ekstremistyczne, był apel obywateli z prośbą o uznanie biało-czerwono-białej "flagi" za ekstremistyczną, który podpisało ponad 100 osób. Następnego dnia opozycja sporządziła przeciwko temu petycję.

  Salut ✔✌
  Białoruś. Co dalej ?..Białoruś kontra Zachód.
 • @Tiamat 12:27:55
  I bardzo dobrze że o tym Pani pisze, tak po prostu wykłada kawę na ławę... .

  Obnaża kłamstwa i kryminalistów a szczególnie wszelkich judaszy w Polsce i na świecie. .

  Salut ☺✔
  Represje na Ukrainie. Polityka konfrontacji.
 • @Pedant 15:55:12
  Jak sąd w ETPC jest zmanipulowany taką informacją która jest wciskana czytelnikom przez " nationalinterest.org" to rezultat jest już wiadomy i szkoda czasu i wysiłku Rosji by dochodzić sprawiedliwości wśród jednej i tej samej bandy stworzonej dla celów Zachodu przeciwko niepodległym narodom od chazarskiej mafii.❗

  Salut ✔☺
  Czy Rosja ma szansę w European Trybunal na Sprawiedliwość ?
 • Pedant and Zygmuntbialas
  Tak manipulują i piorą mózgi w zachodnich mediach.

  https://nationalinterest.org/feature/why-russia-and-ukraine-are-likely-headed-war-189947

  Salut ✔☺
  Czy Rosja ma szansę w European Trybunal na Sprawiedliwość ?
 • ⭐⭐⭐⭐⭐
  Na stronie https://nationalinterest.org/

  Można przeczytać o oskarżeniu Ukrainy przez Prokuraturę Rosji tyle że informacja tam jest pisana przez platnego szmatławca, który obraca wszystko o 180% i ten amerykański bydlak perfidnie kłamie i manipuluje wprowadzając czytających jego wypociny w błąd.

  Dla, tego sQvrysyna bandyci którzy dokonali obalenie władzy w 2014 roku są demokratami a zbrodnia w Odessie i zbrodnie w Donbasie dokonane przez Ukraińców z pod znaku bandery to nie zbrodniarze tylko ofiary rosyjskiej agresji. Ot takie szumowiny płatne alfonsy są "dziennijarzami" na Zachodzie piorące mózgi ludziom naiwnie wierzącym w amerykańską, zachodnią "demokracje" i w rzetelność serwowaną im przez zadaniiwców prostytki i alfonsów info.

  Czytając te jawne kłamstwa to automatycznie człowieka zbiera na wymioty.

  Salut ✔
  Czy Rosja ma szansę w European Trybunal na Sprawiedliwość ?
 • @Oscar 11:31:06
  "Zachodnie wartości", o tak, tak tak, właśnie "demokracja" niesiona w postaci sfałszowanych wyborów i opuszcznych demokratycznych bomb tam gdzie jej jeszcze nie ma, ingwilacja, wyzysk, pornografia, eutanazja i przymus szczepień. To są te Zachodnie wartości o które tak starają się szczególnie Sorosy, Rokefelery, Gatesy czy inne padalce które z tylnego siedzenia rządzą pionkami w Łoszynktonie,
  Tel Awiwie i w Bruxsselii.

  Salut ✔
  Czy Rosja ma szansę w European Trybunal na Sprawiedliwość ?
 • W 100 % to nie komuniści ❗❗❗
  To typy dla których ojczyzna nie istnieje. Liczy się tylko kasa i kraje raje podatkowe ☺☺☺☺☺

  Autor 5 ⭐⭐⭐⭐⭐

  Salut ✔☺
  Liberały to nie 'komuniści' - 21.07.2021.
 • NS 2 i upa padalcy dostali po łapach ❗
  A pismaki za sabotaż i szkodę dla budżetu z powodu utraty miliardów dolarów za tranzyt powinni wylecieć z całkiem z Polski na upa dlinę za zdradę interesów Polaków.

  Salut ✔⭐⭐⭐⭐⭐
  Represje na Ukrainie. Polityka konfrontacji.
 • ⚅⚅⚅⚅⚅⚅

  This is the truth.

  Thanks for this information ☺

  Salut ✔✌☺
  Represje na Ukrainie. Polityka konfrontacji.
 • @Berkeley72 18:21:19
  Ciekawy artykuł, ja tu wklejam tylko mały fragment dla zainteresowanych polecam całość.

  // Co więcej, na corocznym spotkaniu European Working Group „Mut zur Ethik”, w którym uczstniczylem w 2016 w Szwajcarii, był obecny specjalista od wojen bateriologicznych, Dr Alexander Kuzminov z odczytem „Pandemics as Weapons of Mass Manipulation”. Twierdzi on że Zachodnie tajne służby wykombinowały, że praktyczniej będzie – i niewątpliwie ekologicznie czyściej – zamiast zatruwać Ziemię jakimiś pszczołami roznoszącymi tyfus (to robili Amerykanie w Korei przed 65 laty z miernym skutkiem) po prostu ROZPOWSZECHNIAĆ PANIKĘ o strasznych skutkach ... //.

  Och, jest mnóstwo manipulacyjnych metod, by przestraszone baranki zapędzić do zagrody ☺☺☺☺☺

  Salut ✔☺
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • @Repsol 18:19:31
  Dzięki za link.

  Rządy łobuzów czynią co tylko chcą, kradną, oszukują, manipulują, za nasze pieniądze dochody sobie samym widują i co naj gorsze to ludzi na ludzi szczują,

  Podziwiam cierpluwość ludzi przez ostatnie prawie dwa lata, po przez narzucony całym narodom terror i ograniczenia wolności.

  Na Białorusi w tym czasie ludzie mieli wolność w odróżnieniu od takie Francji czy Brytanii lub nawet Belgii.

  Salut ✔ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • @michalm12345 14:15:09
  A us reżim tak chętnie hakerów widzi w Rosji, Chinach a że Izrael i USA włamują się każdego dnia na prywatne maile i konta to przecież dla ślepych fanów USA i Izraela , uwaga - Polacy nic się nie stało ,,, ☺✔
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • @Monaco 12:09:20
  W końcu na Zachodzie o tym też piszą, ale poza tym żadnych dla Izraela konsekwencji. No bo isreal to święta krowa ☺

  Salut ✔ ☺
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • @zygmuntbialas 12:06:05
  Icki i Mośki tu od lat węszą i szpicluą teraz mają wsparcie banderopiteków , rezunów ❗❗❗

  ☺✔
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • @zygmuntbialas 11:56:46
  A to dopiero początek.
  Kompromitacja na całego, że żydy szpiega innych żydów w USA & UE ☺

  Jak widać sami swoich traktują po żydowsku, czyli , szpiegowskie donosy na brata, siostrę, matkę i ojca.

  Salut ✔☺☺☺☺☺
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • @Astra - Anna Słupianek 11:23:29
  Mnie to bawi łączenie przez agnieszkę-s mojej osoby z innym. ☺☺☺☺☺

  Jak nie ma się argumentów to atakuje ona zawsze personalnie chociaż ja na jej temat nie piszę gdy samw mnie nie hakeruje ☺☺☺☺☺

  Salut✔ dla Pani miłego dnia ☺☺☺☺☺
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • Już upa-dlincy i sjonisci minusują ☺☺☺☺☺
  taki yo sobie bezmetki i agnieszka-s łączą siły i do nich dołączą następne banderopitiki by stworzyć swoje antypolskie wypociny.

  Salution and good Day ☺☺☺☺☺ ✌❗❗❗
  ❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗
 • @Repsol 22:04:00
  Gnidy siedzą na Florydzie.

  Demonstracja w Miami przeciwko działaniom rządu kubańskiego. Wielu Amerykanów o korzeniach kubańskich mieszka na Florydzie. Oni doskonale wiedzą, że problemy jakie dotyczą warunków życia na Kubie są spowodowane głównie przez politykę represyjną USA.

  Szantaż w stosunku do państw które chciałyby handlować z Kubą, blokada gospodarcza Kuby.

  A rząd oświadczył że tymczasowo nie nakłada podatku na żywność i leki przywożone z zagranicy. Środek wejdzie w życie w poniedziałek i będzie obowiązywał do końca roku. Następnie może nastąpić przedłużenie, powiedział premier Marrero Cruz w państwowej telewizji.

  Salut ✔ ☺
  KUBA vs USA ❗ MAJDAN ⁉
 • @Tiamat 05:46:05
  Masowe poparcie dla Hawany.

  Dziesiątki tysięcy ludzi wyraziło swoje poparcie dla prezydenta Diaz-Canel w stolicy Kuby, Hawanie.

  Prezydent państwa zwrócił się do swoich zwolenników w obecności swojego poprzednika, 90-letniego Raúla Castro.

  Diaz-Canel ponownie oskarżał Stany Zjednoczone za sankcje nałożone przez Waszyngton na Kubę. Mówił o agresywnej blokadzie i terrorze. „Wróg powrócił, aby zniszczyć naszą świętą jedność i zakłócić spokój obywateli” – powiedział prezydent.

  Podzielił protestujących na cztery grupy: radykalnych zwolenników USA, kryminalistów, zdesperowanych obywateli dotkniętych kryzysem gospodarczym i młodych ludzi, którzy czują się pozbawieni praw.

  „Ojczyzna albo śmierć!”

  Według agencji informacyjnej AP prezydent nie zakończył swojego wystąpienia tradycyjnym „Ojczyzna albo śmierć!” Hasło to zostało przyjęte przez antyrządowych demonstrantów w zeszłym tygodniu i zostało zmienione na „Ojczyzna i życie!”.

  Krótko po protestach Diaz-Canel ostro zaatakował Stany Zjednoczone. Ale później przyznał, że przywódcy kubańscy byli „w pewnym stopniu odpowiedzialni” za problemy kraju.

  W ostatnich dniach niektórzy ministrowie stwierdzili, że pojawi się „mieszanka środków”, aby rozwiązać m.in. niedobór żywności i leków. . Ale władze powiedziały, że system polityczny się nie zmieni.

  To w USA musi zmienić się system, który jest agresywny i skrajnie antyspołeczny, represyjny i na arenie międzynarodowej o kryminalnych działaiach ... .

  Salut ✔ ☺
  KUBA vs USA ❗ MAJDAN ⁉

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY