Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 313 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

NIE CIERPIĘ PUBLIKOWAĆ CUDZYCH ARTYKUŁÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ALE ZROBIĘ TYM RAZEM WYJĄTEK !!! * TO MUSI BYĆ NAGŁOŚNIONE W POLSCE !!! Że w Polsce bardzo źle się dzieje, że dzieje się bezprawie i muszą być poruszone wszelkie instancje broniące praw człowieka tak w Polsce jak i w Europie !!! *

JESTEM W SZOKU ŻE COŚ TAKIEGO W POLSCE JEST MOŻLIWE !!! 

Przeczytałem w *  Onet.pl  *  i o ile są to fakty, to mamy w Polsce kryminalistów w organach władzy w strukturach  regionalnych, przestępców w policji, wśród lekarzy, sędziów i prokuratury czyli zorganizowaną mafię działającą sobie całkiem  bezkarnie w Tarnowskim regionie Polski.

Pytam jak to jest możliwe ? !!! ?

By coś takiego skrajnie przestępczego mogło istnieć i być w sercu Europy, w Unii Europejskiej  ???  !!!.

I działać bezkarnie w brew prawu i zdrowemu rozsądkowi !!!

Czy może jest to jakiś koszmarny sen ??? !!!

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tarnowski-schemat/6gweg0s  

Tu poniżej jest tylko fragment opisujący koszmar czyniony mieszkańcom przez urzędników opłacanych z naszych podatków, a którzy mają obowiązek służyć ludziom a utworzyli mafijne państwo w Tarnowie ... .

 " Policja, prokuratura i sąd w Tarnowie próbują wsadzić do zakładu psychiatrycznego zdrowe osoby. Dlaczego? Bo te skonfliktowały się z miejscowym establishmentem. –

- Byłam kilkukrotnie zatrzymywana. Z mieszkania mojej mamy wyprowadzano mnie w kajdankach. Od kilku lat po prostu nie mamy życia – opowiada Katarzyna Guziak."

Oraz: 

" Proceder, z którym zetknęli się dziennikarze Onetu, w Tarnowie wygląda następująco - zaczyna się od osoby, która z jakichś powodów nie jest wygodna dla lokalnego establishmentu. Może to być ktoś, kto podpadnie miejscowemu urzędnikowi albo posiada atrakcyjną działkę. Osobą tą zaczyna interesować się policja, prokuratura lub inny urząd. Sprawa idzie do sądu, a ten kieruje taką osobę na przymusowe badanie psychiatryczne. Wyznaczeni przez sąd psychiatrzy orzekają chorobę psychiczną i zalecają zamknięcie w zakładzie psychiatrycznym lub domu pomocy społecznej. Taka sytuacja dotknęła m.in. braci S., którzy mieszkają w jednej z podtarnowskich wsi. Mimo zaawansowanego wieku są samowystarczalni i nie wymagają pomocy. Żyją skromnie, lecz na niezwykle atrakcyjnej działce z dużym obszarem leśnym. Gdy się do nich zgłaszamy, są tak zastraszeni, że trudno namówić ich na rozmowę. Okazuje się bowiem, że Gminny Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie postanowił przymusowo oddać ich pod opiekę państwa. –

- Żyjemy sobie spokojnie, mamy wypracowane emerytury, z opieki społecznej nie korzystamy. Nagle dostajemy pismo z sądu, że musimy zostać przebadani przez biegłego psychiatrę. Niedługo potem przyjeżdża policja, zakuwa nas w kajdanki i przewozi do sądu. Mój brat ma 80 lat i tak go skutego wieźli – opowiada pan S. Bracia faktycznie zostali poddani ocenie psychiatrycznej biegłej sądowej, która stwierdziła, że obaj mają identyczne przypadłości: „zespół urojeniowy” i „niezdolność do samodzielnego zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych”. Zaleciła też przyjęcie obu panów do domu pomocy społecznej. Kiedy jednak niezależni psychiatrzy w Krakowie stwierdzili, że bracia są zdrowi, sąd odrzucił wniosek o umieszczenie ich w domu opieki. Tylko że na tym ich problemy się nie skończyły. W trakcie zatrzymania zarekwirowano im zwierzęta. Za każdy dzień przetrzymywania ich przez urząd braciom naliczane były opłaty. Ponieważ nie mieli oszczędności, dług mogli spłacić...

 jedynie działką. Niedawno nastąpił jednak kolejny zwrot akcji. Bracia S. dostali wyrok sądu, który uznał zabór ich zwierząt za bezprawny, lecz teraz urzędnicy zarzucają im złe traktowanie zwierząt. – Nie wiemy, czemu nas to wszystko spotyka. Nie złego nie zrobiliśmy, nie popełniliśmy żadnego przestępstwa, a traktuje się nas jak przestępców – opowiada jeden z braci S. Od sąsiedzkiego konfliktu do szpitala psychiatrycznego To niejedyny tego rodzaju przypadek w Tarnowie. Miejscowi policjanci, urzędnicy i lekarze uwikłani są w łudząco podobną sprawę, tyle że tym razem los zderzył ich ze specjalistką z zakresu prawa międzynarodowego – Katarzyną Guziak.

 Tę sprawę po raz pierwszy przedstawiono w materiale "Uwagi" TVN pt. "Poskarżyły się na sąsiada policjanta. Skierowaną je na badania psychiatryczne". Wszystko zaczęło się od sporu sąsiedzkiego z miejscowym policjantem Dariuszem Majchrem o zakłócanie ciszy nocnej w bloku. - Cała historia miała swój początek we wrześniu 2015 roku, kiedy przyjechałam w odwiedziny do mojej mamy. Skarżyła się na to, że od dłuższego czasu u sąsiada są głośne imprezy, przez to nie może spać itd. No i faktycznie, okazało się, że ma rację. Pan nie reagował na upomnienia, więc zaczęłam dzwonić na policję z prośbą o interwencję. Bezskutecznie. Imprezy dalej się odbywały – opowiada Guziak i na dowód przedstawia liczne nagrania, na których słychać odgłosy imprez i widać agresywne zachowania uczestników libacji wobec kobiety. Niespodziewanie policjant Łukasz Wantuch (jeden z funkcjonariuszy przyjmujących zgłoszenia dot. nocnych imprez) skierował do komendy miejskiej policji wniosek o ukaranie Katarzyny Guziak za bezzasadne wzywanie policji do policjanta Majchra.

 Miesiąc później komendant policji w Tarnowie obaliła zarzuty policjantów i przeprowadziła rozmowę dyscyplinującą z policjantem Wantuchem. Jednak Dariusz Majcher nie odpuścił. Jeszcze w tym samym miesiącu zawiadomił prokuraturę w Tarnowie o bezzasadnym wzywaniu policji przez Katarzynę Guziak i jej matkę Krystynę. W policyjnej notatce stwierdził, że prowadził w sprawie pani Katarzyny szereg czynności, między innymi tę dotyczącą niebieskiej karty, a więc przemocy w rodzinie. Było to o tyle kuriozalne, że – jak wynika z dokumentacji ośrodka pomocy społecznej – policjant nie tylko nie prowadził procedury niebieskiej karty wobec Katarzyny Guziak, ale w ogóle nie prowadził takich procedur. Mimo to notatka Majchra trafiła do oficjalnych dokumentów tarnowskiego wymiaru sprawiedliwości.

 Wtedy też wyklarował się kierunek działań w sprawie Katarzyny Guziak i jej matki. Kobiety zostały wezwane na badania psychiatryczno-psychologiczne. Znowu – jak w przypadku braci S. – biegli zdiagnozowali u obu pań tyleż ciężkie, co identyczne przypadłości: „chorobę psychiczną”, „urojenia”, „patologiczne zmiany w mózgu” i zalecili umieścić je w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Po lekarzach do akcji wkroczył prokurator Artur Wrona z Prokuratury Rejonowej w Tarnowie, który skierował do sądu wniosek o umieszczenie Guziak w psychiatryku. Powołał się w nim między innymi na artykuł 29 Ustawy o ochronie zdrowia psychicznego.

 Sęk w tym, że - jak objaśnia nam ekspert z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka – dokładnie ten artykuł ustawy nie pozwala prokuratorowi takiego wniosku składać. – Ten zapis w ustawie mówi o tym, że można przyjąć bez zgody osobę na leczenie do szpitala psychiatrycznego, ale do sądu wnioskować mogą o to: małżonek, krewni w linii prostej, rodzeństwo, jej przedstawiciel ustawowy lub osoby sprawujące nad nią faktyczną opiekę. Nie jest tu nigdzie wymieniony prokurator – mówi dr Piotr Kładoczny.

 Mimo to prokurator złożył wniosek, nie zważając nawet na brak dokumentów medycznych, bo do takich nie należą opinie biegłych sądowych. Następnie sąd przyjął niezgodny z przepisami prawa wniosek i wszczął sprawę o umieszczenie kobiet w psychiatryku, mimo że - wbrew opiniom lekarskim o ciężkiej chorobie umysłowej – Katarzyna Guziak z matką stawiają się w sądzie i są w pełni sprawne umysłowo. "  

__________________________________________________________________________________

Ponieważ jest to tylko fragment więc pozostałą część proszę czytać na stronie onetu: 

         https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tarnowski-schemat/6gweg0s  

Tyle złego widzimy zawsze u sąsiadów Polski nie widząc co się dzieje u nas w kraju i co tu się wyprawia.

To wręcz nie mieści się w głowie, że takie bezprawie jest w Polsce możliwe a tyle jest propagandy w mediach o prawie i sprawiedliwości. Czy główne organy państwa które tyle mówią o sprawiedliwości są na tą patologiczną sytuację ślepe?  A może na terenie Tarnowa i okolic działa pisowska bezkarna mafia?  i dlatego czują się ci dranie zupełnie bezkarni wiedząc że prokuratorzy i sędziowie i policja i urzędnicy to pisowskie kolesie ? A ziobro nie kwapi się by usunąć tych przestępców i pociągnąć ich do odpowiedzialności.  Kto za tym stoi ???

 Źródło, Onet.pl /

 》 https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tarnowski-schemat/6gweg0s  《

TO NIE MOŻE BYĆ NIEZAUWAŻONE I POZOSTAWAĆ BEZKARNE DLA SPRAWCÓW DZIAŁAJĄCEJ MAFII.

NALEŻY TE SPRAWY NAGŁOŚNIĆ W POLSCE !!!

Że w Polsce bardzo źle się dzieje, że jest bezprawie i muszą być powiadomione wszelkie instancje broniące praw człowieka tak w Polsce jak i w Europie !!!

....... TO NIE MOŻE POZOSTAĆ PRZEZ OPINIĘ PUBLICZNĄ  NIEZAUWAŻONE .......


KOMENTARZE

 • https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tarnowski-schemat/6gweg0s
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tarnowski-schemat/6gweg0s
 • Wniosek się sam nasuwa
  Jeśli instytucje państwowe nie spełniają swej funkcji - państwo jest w stanie rozkładu.
  Co stać się po prostu musiało. W PRLu kwitła korupcja i łapówkarstwo i cały ten skorumpowany system przeszedł „transformację” suchą stopą. Po czym się wzbogacił na kradzieży mienia państwowego, a przez to wzmocnił i umocnił w instytucjach państwowych, jeszcze bardziej je osłabiając. W międzyczasie urosło następne pokolenie, a więc chętnych zysku jest więcej, a co za tym idzie, struktury - siatki przestępcze jeszcze bardziej skomplikowane i misternie ze sobą powiązane. Rak toczy państwo od środka. Bez radykalnych zmian w sądownictwie, prokuraturze i policji - nic się nie zmieni na lepsze. Państwo, w którym sądy nie działają zgodnie z prawem, żadna instytucja nie będzie prawidłowo działała - to tylko kwestia czasu.
 • @Lotna 07:42:23
  Tu nic nie działa. Jak wynika z treści artykułu szpital wydaje zaświadczenie o leczeniu psychiatrycznym pacjentki nie na podstawie dokumentacji ale na podstawie oświadczenia policjanta. Zdecydowanie gorzej niż na Dzikim Zachodzie. Szeryfa przynajmniej wybierali mieszkańcy, tu bezkarnych policmajstrów kolesiów się zatrudnia a przykład idzie z góry. W reżimie pisowskim nawet strach taki artykuł podesłać do kaczelnika, bo można zafundować sobie szczególną obserwację. To podoba się kaczelnikowi, bo utwierdza go w przekonaniu o wielkości jego w istocie mikrej osobowości.
 • @Leonardo da Vinci 02:05:23
  Nie do opisania jest tragedia w Warszawie, gdzie ludzie wywłaszczeni dekretem Bieruta nie dostali odszkodowań. A na ich hipotecznych nieruchomościach niezabudowanych, sprytnie uwłaszczyły się gminy.
 • @Lotna 07:42:23
  Tak się dzieje jak partie wchodzą do codziennego życia. Za PRL też tak było. Wiadomo było że przewodniczący rady, pierwszy sekretarz, komendant posterunku i proboszcz razem piją (a jak większe miasteczko to jeszcze lekarz i prawnik). Jak był jakiś problem to przez któregoś z nich trzeba było dotrzeć do odpowiedniego urzędnika. Teraz przez te zawłaszczania państwa przez zwycięską partię zaczynają te standardy wracać. Coraz więcej kompetencji i możliwości nacisku mają lokalni kacykowie partyjni. Bez odpartyjnienia żadne reformy nic nie dadzą. Dziś te reformy wprowadzane przez rządzących mają tylko jeden cel, uzależnić te instytucje od rządzących.
 • @marek500 09:42:27
  "Za PRL też tak było. Wiadomo było że przewodniczący rady, pierwszy sekretarz, komendant posterunku i proboszcz razem piją (a jak większe miasteczko to jeszcze lekarz i prawnik)"
  No i co z tego ? Jak mieszkańcom było dobrze. A jak było źle, to zawsze można było się gdzieś wyżej odwołać.
  A dzisiaj, nie dość, że korupcja i złodziejstwo, to odwołania kieruj do samego Pana Boga... Nawet do urzędu państwowego nie wejdziesz bez legitymowania się , a nawet rewizji.
  Po co te wycieczki do PRL-u ? Samopoczucie sobie poprawiacie ?
  Tu nie ma o co kopii kruszyć. Zarówno wtedy, jak i dzisiaj była korupcja, tylko wtedy kradli w białych rękawiczkach, a dzisiaj w bokserskich...
 • @SZS 11:11:33
  Nie mam problemu z PRL, wtedy też mi się nieźle żyło (jak na tamte warunki). Jednak jak się wprowadza jakieś zmiany to chyba po to żeby sobie poprawić byt, a nie pogorszyć. Wtedy też jeżeli nie miałeś dojścia to pozostawała ci tylko modlitwa lub list do działu społecznego ,,Trybuny Ludu". Według mnie nie jest dobrym rozwiązaniem łażenie do kacyka partyjnego z koniakiem żeby załatwić np. pozwolenie na działalność gospodarczą. A tak często bywało.
 • @SZS 11:11:33
  //Zarówno wtedy, jak i dzisiaj była korupcja, tylko wtedy kradli w białych rękawiczkach, a dzisiaj w bokserskich...//

  Nie zgadzam się."Wtedy" nie było korupcji nie dlatego że ludzie byli święci ale dlatego że bo było to systemowo niemożliwe.
  Jeśli pamiętasz "tamte czasy" to prosze odpowiedz co mógł dajmy na to dyrektor kopalni? co roku przyznawać sobie talon na poloneza,służbowe mieszkanie poza kolejnością,nomenklaturowe wczasy w Bułgarii czy Soczi i inne tego typy wartości.Irytujące ale z punktu widzenia państwa bez znaczenia.
  No wziął dajmy na to dyrektor Zjednoczenia grubą łapówkę od zachodniego koncernu za pozytywną opinię na temat ich wyrobu i co? co mógł zrobić z taką kwotą? ulokować w zachodnim banku i modlić się o zmianę systemu politycznego.A może wykazać większą aktywność niż modlitwa.
 • pisowskie kpiny z prawa konstytucji
  Co to jest za kraj ?

  Pisowski trybunał konstytucyjny robi sobie kpiny z konstytucji.

  " TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY: STOSOWANIE UCHWAŁY SN ZOSTAJE WSTRZYMANE"
  " Do czasu rozstrzygnięcia wniosku marszałek Sejmu w sprawie sporu kompetencyjnego wstrzymane jest stosowanie uchwały połączonych izb Sądu Najwyższego z 23 stycznia począwszy od dnia jej wydania - orzekł Trybunał Konstytucyjny."

  https://fakty.interia.pl/polska/news-trybunal-konstytucyjny-stosowanie-uchwaly-sn-zostaje-wstrzym,nId,4296316
 • @ikulalibal 11:30:08
  Tak masz rację, tamte wałki byłe śmieszne. Np dyrektor zjednoczenia na wyjazd na zachód brał paki pełne rzeczy które można było tam opylić z zyskiem, żywił się w tanich barach żeby zaoszczędzić na dietach. Jednak największą zmora było to ,,załatwianie''. A najgorsze że musiałeś się płaszczyć przed przygłupim partyjniakiem żeby załatwić kwit na cement. Nie ta góra wkurzała tylko te doły obsiadłe przez skorumpowanych kolesi.
 • cosa nostra w 3PR
  Korupcja to mało powiedziane, to co tam się dzieje to zorganizowana mafia. Tylko pytam gdzie jest CBA ?!

  Czy inne centrane instancje ścigania, przecież to straszna afera.
  Czy to cosa nostra ?
 • mafia
  La Cosa Nostra często nazywana była zorganizowanym państwem podziemnym, a to ze względu na rozbudowaną strukturę. Składała się z ok. 24 znanych tzw. rodzin, mieszkających i działających w różnych miastach
 • @marek500 11:41:02
  "Tak masz rację, tamte wałki byłe śmieszne. Np dyrektor zjednoczenia na wyjazd na zachód brał paki pełne rzeczy które można było tam opylić z zyskiem, żywił się w tanich barach żeby zaoszczędzić na dietach."

  Znałem takiego dyrektora osobiście (poprzez jego syna, kolegę ze studiów, którego odwiedzałem). Mieli mieszkanie w bloku z trzema przestronnymi pokojami i kuchnią. Inni dostawali dwa pokoje i musieli czekać latami. To była ówczesna korupcja. Nie mieli nawet samochodu, chociaż zapewne mogli.

  Na obiad podawali schabowego a nie filet mignion.
 • @Lotna 07:42:23
  Trybunał stworzony przez partię pis, kwestionuje SN.

  Rozkład Polski jest już w zupełności .

  Kpiny z państwa prawa.
 • @goodness 09:28:02
  Tak się dzieje gdy od 1989 roku w strukturach władzy siedzą same mendy, które są zdeprawowane niszczeniem PRLu i będąc jak te świnie w korycie władzy nie od dadzą tylko z pokolenia na pokolenie swoim świniom przekażą.

  Czego można się spodziewać po tych którzy rzucali kamieniami za czasów PRL, a teraz udają polityków !.

  Szambo pookrągłowego stołu nigdy nie zostanie perfumetią !
 • @marek500 11:26:58
  "Jednak jak się wprowadza jakieś zmiany to chyba po to żeby sobie poprawić byt, a nie pogorszyć."
  No, tośmy sobie poprawili... Nie sądzisz ?

  "pozostawała modlitwa lub list do działu społecznego ,,Trybuny Ludu"."
  Modlitwa była wtedy passe. Po prostu szło się do Sekretarza Komitetu PZPR, i sprawa z reguły bywała rozwiązana... Dziś się możesz modlić. O wszystko. Nawet o deszcz. Za przykładem Sejmu...

  A co do koniaku, to masz całkowitą rację. Za takie "zbrodnie" idzie się dzisiaj siedzieć (patrz sprawa doktora G.), a afery typu "Srebrna" Paliwowa, czy afer VAT pozostają całkowicie nie rozwiązane. Tzn. rozwiązane są, tylko winnych brak...
 • @marek500 11:41:02
  // Jednak największą zmora było to ,,załatwianie''. A najgorsze że musiałeś się płaszczyć przed przygłupim partyjniakiem żeby załatwić kwit na cement. //

  Święta prawda.To była zmora która w efekcie doprowadziła do czego doprowadziła.Nie mogę pojąć jak to możliwe że ta sfora średniego szczebla zupełnie bezkarnie blisko 20 lat zajmowała się sama sobą i niczym więcej.
  Dziecięce buty odróżniały się od pozostałych wyłącznie rozmiarem .
  Chciałeś (dziecku,chrześniakowi czy innemu bachorowi) kupić fajne dziecięce butki to musiałeś na czarnym rynku kupić NRD-owskie lub Czeskie bo tam system polityczny jakoś nie był przeszkodą.
  To tylko maluteńki przykład niepojętych zjawisk które miały u nas miejsce.Które wspominasz i za nic nie możesz zrozumieć ich mechanizmu.
 • @Monaco 11:58:12
  Dalej wszyscy będą klaskać, że liczba nieparzysta 3 daje równowagę. To 100% mamy starej recydywy bałagan, zapewniony na przyszłość.

  Przyzwyczajenie do domniemanej, a nie prawdziwej równowagi władzy pędzi coraz szybciej wszystkich Polaków w przepaść.

  Oczywiście domniemane państwo ma podstawę w konstytucji.
  Ogłupianie trwa, że mamy jakąś demokrację zapisaną w konstytucji z domniemaną równowagą.
  Ludzie lubią żyć w oparach iluzji i przyszłych cudów.

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @goodness 12:47:16
  "Dalej wszyscy będą klaskać, że liczba nieparzysta 3 daje równowagę. To 100% mamy starej recydywy bałagan, zapewniony na przyszłość."

  Przykro mi Pana o tym zawiadomić, ale nikt nie będział klaskać ani za nieparzystością ani za parzystością. Nikogo to nie interesuje, oczywiście poza Panem :(
 • @ikulalibal 11:30:08
  Mnie najbardziej "bawi" jak to "patrioci" demokratyczni twierdzą, że złodziejstwa, to Polaków nauczyła PRL.

  A po mojemu, na chłopski rozum, to ja widzę od lat, że Polacy to mają złodziejstwo we krwi. (Ten na najgorszy "pierwiastek" żydowski o którym mówił niejaki pan Andrzej niedawno).
  Bo jak inaczej wytłumaczyć miłość Polaków do demokracji - ustroju systemowo, z założenia, kryminalnego?
 • @Pedant 13:07:47
  Dziwne zawiadomienie, każdy prawdziwy pedant dąży do doskonałego porządku. Mam nadzieję, że chociaż jeden Polak zrozumie konieczną potrzebę działania sprawnego systemu doskonałej równowagi władzy.

  Dobrze, że technika wdraża systemy binarne, a nieparzyste omija.

  Nie ładnie pakować innych do worka ze starym bałaganem.
 • @goodness 13:37:14
  "Mam nadzieję, że chociaż jeden Polak zrozumie konieczną potrzebę działania sprawnego systemu doskonałej równowagi władzy."

  Szczerze Panu życzę znalezienia takiej bratniej duszy :)

  "Dobrze, że technika wdraża systemy binarne, a nieparzyste omija."

  Może to Pana zmartwić, ale z postępem technologii kwantowej, może się to zmienić.

  "Przeprowadzając obliczenia oparte na zasadach mechaniki kwantowej zamiast logiki binarnej, zyskujemy możliwość wykonania zadań, które do tej pory były nieosiągalne. "

  https://flyonthecloud.com/pl/blog/google-komputer-kwantowy-era-kwantowej-supremacji/
 • @Pedant 13:43:41
  Już dawno pisałem o Polskiej Demokracji Kwantowej.
  Krokowy rozwój kultury demokracji się zaczyna krokami zgodnie z ciągiem liczb naturalnych 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9.
  Technika jest dopiero na początku kultury demokracji w pozycji równowagi zero–jedynkowej.
  A politycy wolą się ślizgać poza systemem naturalnego porządku w starym bałaganie, z byle jaką liczbą miejsc w parlamencie.
  Dlatego, martwi mnie, brak nauki pisania programów komputerowych od pierwszej klasy szkoły podstawowej.
  Kwanty, ciekawy temat rozwojowy oczywiście w kosmatych łapach może być bardzo niebezpieczny.
  https://flyonthecloud.com/pl/blog/google-komputer-kwantowy-era-kwantowej-supremacji/
 • @goodness 14:47:05
  "Kwanty, ciekawy temat rozwojowy oczywiście w kosmatych łapach może być bardzo niebezpieczny."

  Pana łapy są bardzo kosmate?
 • @goodness 12:47:16
  Właśnie ogłupiony narod od 1989 roku postępuje tak jak nim kierują media głównego ścieku, tvpis, tvn, polsat i jeszcze pare innych wyłącznie prawicowych bo lewicowe w 3 RP nie istnieją.

  I mamy korupcje, kumoterstwo, złodziejstwo oraz gnębienie przez urzędników państwowych zwyklych obywateli.

  Pozdr. :)))
 • @Pedant 13:43:41
  Dzięki za ten link.

  To jest faktycznie przyszłość i nieograniczone związane z tym możliwości

  Pozdr. :)))
 • @Pedant 15:14:38
  Nie jesteś pedantem, wmawiasz brak zainteresowania porządkiem.
  Szkoda czasu na taką jałową dyskusję.
  Bez pozdrowienia.
 • 5☆☆☆☆☆
  I bardzo dobrze że Pan napisał o tym tu na blogu.
  Może poruszy ten apel sumienia polskich prawników i pomogą tym mieszkańcom w walce z korupcją i bezprawnym działaniem tych w rzeczywistości kryminalistów.

  Tu na Neon24 jest już ponad 1000 odsłon. A może wśród tych tysiąca jest paru uczciwych prawników którzy pomogą ?

  Pozdrawiam
 • @wercia 09:15:17
  " Tu nic nie działa. Jak wynika z treści artykułu szpital wydaje zaświadczenie o leczeniu psychiatrycznym pacjentki nie na podstawie dokumentacji ale na podstawie oświadczenia policjanta. Zdecydowanie gorzej niż na Dzikim Zachodzie. Szeryfa przynajmniej wybierali mieszkańcy, tu bezkarnych policmajstrów kolesiów się zatrudnia a przykład idzie z góry. W reżimie pisowskim nawet strach taki artykuł podesłać do kaczelnika, bo można zafundować sobie szczególną obserwację. To podoba się kaczelnikowi, bo utwierdza go w przekonaniu o wielkości jego w istocie mikrej osobowości."

  Niesamowite, że coś podobnego się tam dzieje.
  Brak mi słów.
  Policja, sędziowie, prokuratorzy, urzędnicy, lekarze przecież to zorganizowana grupa przestępców.

  To jest niesłychane. W państwie prawa.
 • @Monaco 11:36:21
  Z artykułu wynika że sprawa była już nagłośniona w TVN.
  Więc musi być znana centralnej prokuraturze w Warszawie.

  Faktycznie pozostaje pytanie, czy jest jakieś śledztwo przeciwko temu gangowi finansowanemu z naszych podatków w Tarnowie ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY