Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

Czarny Majdan w USA czy to juź rewolta ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czas odpowiedzieć na główne pytanie przyczyn tak masowego buntu który ogarnął wiele miast w USA. Czarnego Majdanu w USA.

 

Demonstracje w USA. Ogromny kocioł pod ogromnym społecznym ciśnieniem. Krzywdy i żale w USA.

 

  "Jasne" oblicze amerykańskiej demokracji pogrąża się w płomieniach od dawna spóźnionego protestu. Wypalił się krajobraz przedstawiający krainę wolności. Teraz w dymie płonących samochodów widać groteskowy stan państwa policyjnego, kulminację nierówności i inne trendy, z którymi Waszyngton chętnie walczy wyraźnie za granicą. Powodując zniszczenie, cierpienie i jeszcze większą nierówność społeczną.

  Ogień rewolucji ogarnął dziesiątki amerykańskich miast. Kto by pomyślał, że tragiczna śmierć George'a Floyda spowoduje zamieszki na skalę krajową, tym bardziej, że nie był on pierwszym Afroamerykaninem, który padł ofiarą brutalności policji. Nie będzie też ostatnim, pomimo tego, co się dzieje, ale o tym później.

 Teraz chcę zwrócić uwagę na to, że te amerykańskie protesty wyglądają jak typowe kolorowe rewolucje. Te same, które zostały rozkręcone w różnych krajach przy pomocy amerykańskich polityków, organizacji proamerykańskich i wreszcie przy pomocy amerykańskich pieniędzy.  

Dla przykładu, zamieszki w Hongkongu. Niedawno politycy i reżim w Waszyngtonie skrytykowali chińskie władze za gwałtowne rozproszenie „pokojowych protestujących”. Teraz możemy oglądać relacje, filmy z amerykańskich miast i zachwytcać się nad pracą najbardziej „demokratycznych” organów ścigania. Samochód policyjny na Brooklynie wiechał w tłum - świetny tego przykład. Czy to naprawdę karma która wraca do sprawców tragedii w innych krajach tysiące kilometrów od amerykańskich granic lub w końcu sprawiedliwość wysłana z góry od samego Boga ? 

Niestety, wszystko jest o wiele bardziej prozaiczne, ale z tego jeszcze bardziej obrzydliwe.

  Protesty w sprawie zabójstwa George'a Floyda pokazują nam, jak podłe mogą być amerykańskie elity rządzące. Aby osiągnąć swoje cele, są gotowi strzelać do obywateli i podpalić swój kraj. Dlatego jeśli wydaje ci się, że w amerykańskich zamieszkach jest coś z ukraińskiego Euromajdanu, tak to są jednak podobne i charakterystyczne  cechy tych wydarzeń.

  Na przykład protesty na Majdanie i w USA zostały obdarzone świętą ofiarą. W pierwszym przypadku wykorzystani byli ci którzy byli przeznaczeni na ubój określani przez organizatorów jako tak zwaną „setką niebiańską” - radykałami, którzy zgdnie z planem padli ofiarą własnych „panów”. Podczas gdy inni byli zachęcani do wzniecania rewolty za judaszowe amerykańskie $$ pieniądze i do masowych protestów.  A jeszcze inni byli przygotowani do realizacji planu przyspieszonego obalenia legalnego rządu. To były krwawe wydarzenia z 20 lutego 2014 r.,

Kiedy grupa snajperów opłacona w US$ przez "demokratyczny" Zachód rozpoczęła krwawe egzekucje, tym samym ta z góry dobrze przez radykałów i ich zachodnich sponsorów zaplanowana krwawa zbrodnia stała się punktem zwrotnym w Euromajdanie.   

Nietrudno zgadnąć, że w USA Floyd stał się świętą ofiarą. Historia jego śmierci może stać się jedną z wielu. |

W końcu Breon Taylor, Afroamerykanka, która również została zamordowana przez policję która wtargnęła do jej mieszkania bez ostrzeżenia. Nawiasem mówiąc, miało to miejsce 13 marca 2020r.  Może się wydawać, że istnieje różnica między Floydem a „Niebiańską setką”, ponieważ śmierć pierwszego była początkiem protestów, a egzekucje w Kijowie zakończyły się zamachem stanu i przejęciem władzy przez puczystów. Faktem jest, że obie święte ofiary są katalizatorami, które nie były zaangażowane w szczyt napięcia na tle państwo a społeczeństwo.

Społeczeństwo amerykańskie, wyczerpane przez koronawirusa, kwarantannę, bezrobocie, głód i brak opieki, potrzebowało iskry. Tą iskrą był Floyd. Można było temu zapobiec, spłacić, ale rasistowscy urzędnicy jak prokuratura i sędziowie odmówili oskarżenia policjanta mordercy, a kiedy wybuchły zamieszki, siły policyjne były praktycznie nieaktywne. Protestujący mogli nawet spalić posterunek policji w Minneapolis! A potem wszystko poszło zgodnie z najlepszymi tradycjami kolorowych rewolucji: koktajle Mołotowa, pogromy, starcia z policją i gaz łzawiący. Gniew był sterowany przez sieci społecznościowe, gdzie publikowane były wszystkie niezbędne informacje.

 Manifestują się tu także cechy rewoty amerykańskiej. Architekci i sponsorzy protestów znajdują się zatem w tym razem we własnym kraju w USA, a ich cel jest jedynie powierzchownie zgodny ze standardami zamachów stanu daleko od amerykańskich granic. Zobacz, jak Joe Biden, demokratyczny kandydat na prezydenta, desperacko złapał sprawę Floyda starczymi palcami by i tym sposobem ugrać coś dla siebie.

 ❗❗❗  „Nadszedł czas, aby poważnie spojrzeć na nieprzyjemną prawdę. Czas otwarcie poradzić sobie z głęboką, otwartą raną na ciele naszego kraju. Potrzebujemy sprawiedliwości w sprawie George'a Floyda ”  -  powiedział Biden.

  Ekstrawagancka kampania antyrasistowska to świetny sposób na zdobycie przez Demokratów części konserwatywnych głosów od Donalda Trumpa tuż przed wyborami. Temat ten jest znacznie wygodniejszy niż temat kryzysu koronowego. Można atakować Trumpa za walkę z epidemią i jej konsekwencjami, ale gdzie są gwarancje, że Demokraci poradzą sobie lepiej? Koronawirus jest nieprzewidywalny, ale zawsze możesz skutecznie wydalić kilku rasistowskich gliniarzy z departamentu.  

 Dlatego elity amerykańskie nawet demonstrują niby poparcie dla słusznej sprawy w jaki sposób siły bezpieczeństwa rozpraszają protestujących.

Nikomu nie przeszkadza, że ​​zostały wprowadzone metody, za które Waszyngton ostro przy każdej okazji krytykował swoich „niedemokratycznych” przeciwników.

Dla Demokratów o wiele ważniejsze jest skojarzenie całego horroru z Trumpem.  

 I tutaj dochodzimy do głównego pytania: co zmieni się, jeśli "demokrata" przejmie Biały Dom?

Prawidłowa odpowiedź to: nic! Wygra Trump lub Biden - to nie ma znaczenia.

Przecież to samo mamy w Polsce PO-PIS W tym, co się dzieje, obsesyjne hasło brzmi: „Wybierz mnie, a wszystko się poprawi dla mnie”.  

Tylko ze to jest dla ogłupionych przez zawlaszczone media CNN, ABC, NCC, FOX i inne TVs -  propagandowymi informacjami, ściekami, złudzeniem że gdy wygra ten czy inny kandydat te biedne  miliony pozbawionych podstawowych warunków do życia będą mieli lepiej. > < Złudzenie zmiany władzy to Iluzja stworzona przez dwie partie rządzące przez prawie 200 lat, a także elity finansowe stojące za "wybranymi" tylko niestety nie przez wyborców. 

  Bez względu na to, jak przykro jest tym, którzy szczerze wierzą w sukces protestów, wynik jest już przesądzony. Lekcja nie zostanie wyciągnięta, ponieważ przed nami jest typowy czas zagłady.

 Pytanie. Ile moralności można by wyciągnąć z filmu o tym samym tytule? Jedno jest jasne: podczas gdy biedni idą na barykady, bogaci zamykają się w swoich rezydencjach i obserwują wydarzenia podczas picia drogiego wina. Tak dzieje się teraz w USA. >

< Elity sprowokowały ludzi do zrujnowania i spalenia własnych miast. Nie dla równości, ale dla taniego samooszukiwania się.

Tam gdzie rządzi władza przesiąknięta demoralizacją pieniądza, rabunkiem ropy  w Syrii i w Iraku, podbojami innych narodów, okupacją  i mordowaniem ludności w obcych krajach dla swoich imoralnych imperialnych celów, tam niczego nie można dobrego spodziewać się od policjantów chroniących taką władzę, wiadomo że system w USA jaki panuje za sprawą zdemoralizowanych elit - us-demokracy,  gnije od głowy.

  

 ✔⚡

 

KOMENTARZE

 • Czarni i biali Amerykanie zaimponowali mi
  choć w pewnym sensie też upokorzyli.
  Oto w obronie jednego murzyna brutalnie potraktowanego przez policję dziesiątki ( a może setki) tysięcy jego współobywateli wyszło na ulice w słusznym protesteście.
  Kiedy w 2007 r bogu ducha winien Polak został ZAMORDOWANY przez kanadyjskiego policjanta sprawa przeszła niezauważona. https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Amier%C4%87_Roberta_Dzieka%C5%84skiego
  Nikt nie wyszedł protestować.Ani Polacy w Polsce,ani znana z niezłomnego patriotyzmu Polonia.Milczał nasz MSZ.Połknął język prezydent tysiąclecia L.Kaczyński.Zginął tylko Polak więc w zasadzie nic się nie stało.
  Nie ma co udawać;jesteśmy zwykłymi kundlami i tyle.
 • @ikulalibal 13:16:08
  Dla jasności: Od protestów w takiej sprawie jest ambasada ew. konsul, a nie prezydent RP.
 • @Yarpen Zirgin 13:20:48
  Ty mówisz o urzędniczych kompetencjach a ja o przyzwoitości.
 • @ikulalibal 13:16:08
  „Nie ma co udawać;jesteśmy zwykłymi kundlami i tyle.”

  Mów za siebie i o sobie, a od Polaków się odczep.

  Amerykanie wyszli na ulicę, bo to morderstwo było zaplanowane, zainscenizowane ( niektórzy nawet wątpią, czy było prawdziwe), dokładnie i profesjonalnie sfilmowane, a co najważniejsze - pokazane we wszystkich mediach, w jakich to tylko możliwe. YouTube zdejmuje filmy z różnych kanałów, ale nie cenzuruje filmów, w którym to morderstwo jest pokazane.
  A teraz powiedz mi, zanim wydasz swój kolejny osąd Polaków, w jakich mediach w Polsce i na świecie zostało pokazane morderstwo Dziekanowskiego, jak długo były w sieci i w mediach głównego nurtu filmiki pokazujące policję nad nim się znęcającą. Był jakiś? Został fakt tego morderstwa rozgłoszony na cztery strony świata, w takim samym stopniu, jak mord wykonany tego zbira z rękami w kieszeniach? Bardzo wątpię.
  Codziennie powstają filmy ukazujące brutalność policji, różnica taka, że właśnie ten przypadek miał spowodować protesty i zamieszki, a inne miały pozostać do wiadomości co najwyżej małej grupki ludzi.
 • @ Autor - 5* - za ocenę syjonistycznych USA, jednak inaczej patrzę na rozruchy w USA
  "Społeczeństwo amerykańskie, wyczerpane przez koronawirusa, kwarantannę, bezrobocie, głód i brak opieki, potrzebowało iskry. Tą iskrą był Floyd. Można było temu zapobiec, spłacić, ale rasistowscy urzędnicy jak prokuratura i sędziowie odmówili oskarżenia policjanta mordercy, a kiedy wybuchły zamieszki, siły policyjne były praktycznie nieaktywne."
  ______________________

  Floyda udusił jego własny kumpel, policjant, z którym razem pracował jako ochroniarz w nocnym klubie. - https://ram.neon24.pl/post/155614,minneapolis-false-flag-przeciwko-trump-owi

  Nie jest wcale pewne, czy rzeczywiście Floyd nie żyje, ale niezależnie od stanu faktycznego, cała akcja, jeśli nie była pomyślana jako prowokacja, to z całą pewnością za taką posłużyła.
  Z taktycznego punktu widzenia rządzących USA Żydów jest o wiele bezpieczniej, jeśli to oni (władza) wyznaczą moment rozruchów niezorganizowanego społeczeństwa, niż gdy zrobi to przygotowana i zorganizowana politycznie i siłowo do protestów ludność. Pacyfikacja niezorganizowanych tłumów jest o wiele łatwiejsza i pochłania znacznie mniej ofiar po stronie służb podległych władzy i jest w 100% skuteczna.
  Jest to zwykłe działanie wyprzedzające znane taktyce wojskowej, a zastosowane wobec bezbronnego społeczeństwa służy znakomicie jako element zastraszający i przestroga na przyszłość.
 • @Lotna 13:43:51
  Właściwe naświetlenie.

  A tu na tym portalu jest promowana notka z wypowiedzią Tiamat - akurat w duchu medialnej hutzpy leżącej u podstaw całego zamieszania.
  Wszystko po to, aby podciąć poparcie dla Trumpa.

  Oczywiście - można zauważyć, że Trzaskowski finansował szkolenie podobnych grup, które zapewne mają być użyte w podobnej sytuacji u nas.
 • o jeden most za daleko
  autor:
  "A potem wszystko poszło zgodnie z najlepszymi tradycjami kolorowych rewolucji: koktajle Mołotowa, pogromy, starcia z policją i gaz łzawiący."
  Pogromy? gdzie pogromy? Pogromy w USA?!
  a łyżeczka na to: niemożliwe!

  A z innej beczki:
  Dlaczego uważa Pan, że Floyd nie żyje?

  W czasach zadym solidarnościowych w tłumie było mnóstwo prowokatorów, pewnie Pan nie pamięta.
 • @ikulalibal 13:16:08
  "Nie ma co udawać;jesteśmy zwykłymi kundlami i tyle."
  No i przyznał się pan nareszcie. Cieszy.
 • @Lotna 13:43:51
  Doskonały komentarz.
 • @Rzeczpospolita 13:54:34
  Dokładnie.
  Nie ma żadnej pewności, że "ofiara" nie żyje.
  Napastnik był tak długo filmowany jak atak na wtc.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:59:15
  Oczywiście, stare numery policji podlegającej pod masonerię. Na dodatek, ludzie wychodzą pokojowo protestować na ulicę, a policjanci przebrani za protestantów robią rozróby i zamieszki. Jest taki filmik białego ubranego na czarno, z policyjną czy wojskową maską i czarnym parasolem rozbijającego szyby, faktyczni protestanci go sfilmowali i jeden nawet poszedł za nim, pytając go, dlaczego to zrobił. Filmiki tego faceta z parasolem YouTube namiętnie likwidował z wszystkich kanałów. Ten to robił w biały dzień, a co się działo po zapadnięciu zmroku?
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:59:15
  "A tu na tym portalu jest promowana notka z wypowiedzią Tiamat - akurat w duchu medialnej hutzpy leżącej u podstaw całego zamieszania.
  Wszystko po to, aby podciąć poparcie dla Trumpa."
  I obsmarować Polaków. Na szczęście sami już zauważają swoją proweniencję.

  A tak z drugiej strony, ciekawe kiedy P. Duda wyśle nasze wojsko na pomoc Ameryce? ( bo nie powinien tego robić, mimo głębokiego sojuszu)
  Pozdrawiam
 • @JimA 14:29:15
  a co myślicie w tym kontekście o przedstawieniu z Pawłem Adamowiczem?
  jak dla mnie to inscenizacja - dostał on propozycję nie do odrzucenia, albo wyparujesz na naszych warunkach, albo haki na ciebie zostaną odpalone...

  Kulczyk też wyparował jak Duda był zaprzysięgany...pije teraz drinki na jachcie i śmieje się z nas wszystkich...

  Smoleńsk podobna historia, tam raczej nikt z grubych ryb nie zginął, oni jedynie zmienili adres i tożsamość, twarze zapewne też, dyskusja na forum lotniczym o operacji smoleńsk została zamknięta po 2 latach od jej wydarzenia się, to chyba najbardziej inwigilowane forum jakie czytałem, po prostu ktoś uznał, że za dużo rzeczy tam się nie klei a lotnicy to na prawde logicznie myślacy ludzie
 • @Lotna 13:43:51
  //Mów za siebie i o sobie, a od Polaków się odczep.//

  Mówi pani jako Polka czy jako obywatelka Kanady? a może poczuła się pani po dwakroć urażona? przykro mi ale zdania o moralnej kondycji Polaków nie zmienię.Przynajmniej tak długo dopóki pani będzie z nim miała jakiekolwiek związki.
  Ale chętnie oszczekam swoje słowa kiedy pokaże pani jak wobec nieprzychylności mediów dzielnie walczy pani o prawdę.Bo z tego co wiem kocha pani cenzurę,nienawidzi Chin i niechętnie reaguje na ożywcze powiewy prawdy.
 • @JimA 14:29:15
  // ciekawe kiedy P. Duda wyśle nasze wojsko na pomoc Ameryce? ( bo nie powinien tego robić, mimo głębokiego sojuszu)//

  Nie sądzę.Większość pod różnymi postaciami zaangażowana jest na Ukrainie.Rozumiesz JimA? na Zielonej Ukrainie.

  PS
  długo przychodziłeś do siebie po taśmach Bidena?
 • @JimA 14:24:12
  //Nie ma żadnej pewności, że "ofiara" nie żyje.//

  Za to jest pewność że Presley żyje.
  Jeśli poda pan choć jeden konkretny przykład tego że "rzekomo zabitego" użyto do rozniecania społecznych emocji to prosze podać.Wtedy pogadamy
  Więc zamieniam się w słuch.
 • Rozruchy są spontaniczne ale wykorzystywane przez mafie żydoską.
  Taka jest taktyka kolorowych rewolucji...
  podpalić tłumy.. robi się to propagandą nienawiści w mediach i wspiera różnymi prowokacjami... by silniej działało..
  Tak było w Polsce, tak było na Ukrainie, w Iraku, w Syrii, w Iranie, w Chinach, w Wenezueli..w Libii, w Jugosławii...w Rosji...

  Teraz mafia odsunięta przez Trampa od władzy musi urządzać kolorową rewolucję u siebie w domu ryzykując że pożyteczni idioci zrozumieją że są manipulowani i razem mafią uwalą Trampa a potem uwalą mafię.

  Wielu na tym świecie pomoże amerykańskim pożytecznym idiotom zrozumieć co jest grane i przestać być idiotami.
  Jak wojsko czy policja stanie po stronie Narodu to zmiotą mafię brutalnie i bez litości... a mafia w USA nie ma skąd brać najemników do mordowania własnego Narodu no chyba że banderowcy z Kanady (za mało ich) albo meksykanie w zamian za kasę i obywatelstwo
  mafia to zrobi ale najemnicy nie dadzą rady byłym najemnikom mafii z USA (byli wojskowi zaprawieni w bojach).

  Na tym tle pytanie co dalej z Polskimi solidaruchami to przecież dziecko tamtej mafii...
  Będzie się działo.
 • Trafione w 10siątkę :)
  " Pytanie. Ile moralności można by wyciągnąć z filmu o tym samym tytule?

  Jedno jest jasne: podczas gdy biedni idą na barykady, bogaci zamykają się w swoich rezydencjach i obserwują wydarzenia podczas picia drogiego wina. Tak dzieje się teraz w USA. >
 • @ikulalibal. krótka pamięć kapusiów i patalogiczny brak rozumu i sumienia prowokatorów.
  .  https://pbs.twimg.com/media/A7c7U4FCcAEviT2.jpg


  https://demotywatory.pl/uploads/201211/1352663734_by_nayde_600.jpg
  https://bi.im-g.pl/im/7/10638/z10638167V,Komenda-Stoleczna-przyznaje--to-policjant-kopal-uc.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • Rewolta rasowa w USA nic nie zmieni.
  Nie można zadekretować i zmusić ludzi do zmiany emocji. Nie można zmusić ludzi do wzajemnej sympatii. Być może będzie jakaś zmiana w zachowaniu policji.
  Tylko kto zechce być policjantem? Praca policjanta to ciągła interwencja w najciemniejszych i najtrudniejszych sferach ludzkiego bytowania. W dodatku bardzo niebezpieczna, więc do tej pracy nie garną się ludzie, którzy rozumieją te trudności i zagrożenia. A idą tam tacy, którzy nie mogą zrobić kariery gdzieindziej, a nawet tacy którym polowanie na ludzi daje satysfakcję.
 • @euro.pejski.sceptyk 14:39:58
  A Smoleńsk tak: wyszli z domu i zaginęli. Ale dlaczego zwracasz się do mnie: "wy"? Aaaa... już wiem.

  No to Ci powiemy tak:

  -po filmie Latkowskiego, to nie wiadomo, w co był umoczony Adamowicz; śledztwo trwa.- Bestia

  - po filmie Latkowskiego, to nie wiadomo, w co był umoczony Adamowicz; i nie tylko on zresztą w "Gedańsku".- Jim Dżin

  - po filmie Latkowskiego, to Adamowicz mógł być nawet ofiarą jakiegoś zdesperowanego brata "sprofanowanej" siostry/córki/dziewczyny- Szef Ochrony Kłaczek.

  - po filmie Latkowskiego, sądzę, że Kulczyk mógł z tym nie mieć nic wspólnego, bo jego interesowały inne perły, chociaż to się już pewnie nigdy nie wyjaśni.- odparł Szerlock.

  Jesteście zadowoleni?
 • @ikulalibal 15:05:38
  Buda!
 • @Anna-PK 15:24:45
  Bzdury.
  To nie rasizm jest problemem rasizm jest skutkiem.
  Przyczyną jest bieda i skrajne dysproporcje poziomu życia które pokrywają się z podziałami rasowymi ale nie całkiem.
  Skrajna niesprawiedliwość społeczna mobilizuje ludzi do poszukiwania źródła zła... wyniki są najczęściej grupowe ..oskarża się jakąś grupę (biali, żydzi, kosmici) o powodowanie tych nieszczęść... często trafnie..
  Co robi taka grupa beneficjentów wystraszona oskarżeniami (słusznymi)
  robi z oskarżających przestępców, leni, pasożytów i nasyła na nich policję by ich traktowała szczególnie surowo..
  Biedota gnojona przez "nadzwyczajne kasty" zawsze w historii była traktowane przez te (bo rządzące) "kasty" brutalnie.
  Dzisiaj nadzwyczajną "kastą" jest mafia żydowska..
  .kiedyś to były różne arystokracje, kler...czasem biurokracja..
  czasem jakieś sekty religijne albo rasowe..

  Buntująca się biedota zawsze jest oskarżana o wszystko co najgorsze..
  ale decyzje o masowych zbrodniach na tej biedocie zawsze podejmują "nadzwyczajne: rządzące "kasty" we własnym interesie.
  Taka jest historia świata.
 • @Oscar 15:39:40
  "Skrajna niesprawiedliwość społeczna mobilizuje ludzi do poszukiwania źródła zła..."- doskonała definicja źródeł Biblii. Czy to nie Trump posłużył się nią ostatnio?
 • @Oscar 15:39:40
  "Biedota gnojona przez "nadzwyczajne kasty" zawsze w historii była traktowane przez te (bo rządzące) "kasty" brutalnie."- no dobrze, tylko, że dziś znamy nazwiska najbogatszych. Więc to oni będą stali za pacyfikacją? Czyli Trumpa pakujemy do jednego wora z Sororsem i Melindą?
 • @JimA 15:47:04
  Niestety tak...Trampa pakujemy do jednego wora z liberastami choć są wrogami dzisiaj zaciekłymi..na noże... to tak jak PO i PIS czyli solidaruchy ...
  Tramp i PIS są bardziej racjonalni od liberastów to prawda ale to też opcja dyktatury Oligarchicznej.

  Nie istnieje demokracja w warunkach gdy istnieją Oligarchowie.. to się wyklucza.. tylko faszyzm próbował to łączyć...ale to sztuczne połączenia bo rządzi zawsze Oligarchia i tylko jej dobra wola decyduje o socjalu dla mas.
  A dobra wola szybko się kończy gdy znika zagrożenie dla oligarchów ze strony mas...a zagrożenie znika w systemie policyjnym (prawo i porządek taki zakłamane hasełko czyli bezprawie da oligarchów i zamordyzm da mas)... prawda Że to wypisz wymaluj system demokracji zachodniej ..

  Masy chcą demokracji a to oznacza konieczność likwidacji systemowej zjawiska oligarchii a to oznacza nacjonalizację wielkich koncernów, latyfundiów..
  a to oznacza program zbliżony do tego z PRLu (zbliżony bo nie powinien dotyczyć małej i średniej prywaty).
  Wielkie koncerny, zasoby naturalne, wielkie media, wielkie banki.. muszą być własnością Narodu.
 • Bez jaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Rosyjska ambasada w USA nie wydaje miliardów dolarów na wsparcie zadymiarzy, bo po prostu ich nie ma, rosyjski ambasador nie chodzi po ulicach, karmiąc ciasteczkami i namawiając ludzi do buntu przeciwko władzom, wreszcie rosyjska ambasada nie rozrzuca instrukcji, jak produkwać w domu napalm, którym będzie się polewać służby porządkowe.
 • @ikulalibal 13:16:08
  podzielam,

  cała Solidarność zaistniała dzięki dyskretnemu wsparciu CIA.
 • @Lotna 13:43:51
  owszem, prowokacja była oczywista. Tylko kto jest zleceniodawcą?
 • @Rzeczpospolita 13:54:34
  Może chcieli uprzedzić protesty przeciwko zdychaniu na COVID ?
 • @JimA 15:34:49
  Najbardziej umoczyli się Gdańszczanie, wybierając na prezydenta kolekcjonera mieszkań, któremu przed ratuczem zmarł z głodu wyrzucony z komunalnego mieszkania gdańszczanin (przez małe g).
 • @Oscar 15:39:40
  a kiedy u nas zamieszki na tle biedy i nierówności ?
 • @JimA 15:47:04
  Nie jestem pewien, czy znajomość nazwisk "najbogatszych" coś daje, bo może się okazać, że cała władza i kasa należy do biednych masonów.
 • @Oscar 15:58:38
  Już Platon wiedział, że demokracja kończy się oligarchią, ta zaś jest tyranią, co skutkuje anarchią.

  "Niestety tak...Trampa pakujemy do jednego wora z liberastami". Może ale nie musi. Każdy ma wolną wolę. Przyglądajmy się zatem co zrobi.

  Jeśli użyje broni, to wygra.

  Ba, nawet jeśli nie użyje broni i przejdzie na stronę rebeliantów, to też wygra.

  Ciekawe "jak" to zrobi.

  "Wielkie koncerny, zasoby naturalne, wielkie media, wielkie banki.. muszą być własnością Narodu."- dodam do tego, że skoro już są pieniądze, to każdy powinien mieć możliwość je drukować- bo pieniądze, to nie zasoby. I! każdy powinien mieć możliwość mieć broń. Bo jest potrzebna do obrony, choćby koniecznej. Proste.
 • @Anna-PK "Rewolta rasowa w USA nic nie zmieni." Bojówki płatnych bandytów przywiezionych z FRANCY, BeneLuxu, Swiss - z Niemiec.
  .
  Sponsorowana przez ARYSTOKRACJĘ = KAPITALISTÓW SOCJALISTYCZNA ANTIFA w akcji PARA-SOL (symbol krzyża maltańskiego - KRZY-ŻAKÓW).


  https://media.wplm.pl/pictures/wp/photo/2011-11/630/419/antifa-fot-jakub-szymczuk.jpg
  https://img6.dmty.pl//uploads/201707/1499715767_plsrwx_600.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @interesariusz z PL 16:13:20
  PIS łagodzi to zagrożenie...
  pamiętamy nagranego Mateuszka cyt z pamięci "musimy się trochę cofnąć bo nas wywiozą na taczkach musimy im coś dać ..."

  Tramp też to rozumie...
  Liberaści z PO i z USA ciągle tego nie rozumieją.
 • @interesariusz z PL 16:01:49
  "cała Solidarność zaistniała dzięki dyskretnemu wsparciu CIA." w porozumieniu z "wadzami" Sojuza.
 • @interesariusz z PL 16:12:44
  :) Zna Pan pojęcie: naiwność?
  "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy."
 • @interesariusz z PL 16:13:20
  Spieszy się Panu?
 • @interesariusz z PL 16:14:37
  "Nie jestem pewien, czy znajomość nazwisk "najbogatszych" coś daje, bo może się okazać, że cała władza i kasa należy do biednych masonów."

  Tak może być, tylko dlaczego przy cyt: ""najbogatszych"" użył Pan cudzysłów, a przy, cyt: "biednych masonów", nie?
 • @Krystyna Trzcińska 16:18:15
  No tak, tak, ale to przed """plandemią""", teraz nie można swobodnie "antifować" po świecie, bo loty ograniczone. /.../
 • @Monaco 16:21:54
  Znałem kiedyś człowieka, który miał problem z niechcianym lokatorem- biesiadnikiem, pewnego dnia wpadł na pomysł, żeby mu dostarczać pod drzwi, kontener samogonu codziennie. Pozbył się gościa w pół roku. :)
 • @JimA 16:30:51 Dobre :)
  :))))))))

  Najpierw dziki lokator pozbył się swojej wątroby :)
  potem nerek :)
  a na końcu, szczęśliwy właściciel dzikiego lokatora. :)))))

  Morał jest taki. Jak chcesz sie pozbyć dzikiego lokatora przynieś mu skrznę wódy niby z sympatii, ot tak dla niepoznaki ))))))
 • @Oscar 15:39:40 A co jest powodem biedy w czarnej populacji
  Ameryki? Czemu biali unikają dzielnic, gdzie mieszkają czarni?
  Czemu biali nie mają zaufania do czarnych przedsiębiorców, właścicieli sklepów i innych przedsięwzięć? Czemu tak niechętnie patrzy się na pary mieszane; czyli białych z innymi rasami?

  "Przyczyną jest bieda i skrajne dysproporcje poziomu życia które pokrywają się z podziałami rasowymi ale nie całkiem."
 • PRZEBIERAŃCY = POLICJA DEMOLUJE SKLEPY - PARA_SOL to symbol ZAKONU MALTAŃSKIEGO - KRZY-ŻAKów.
  .


  Płatni prowokatorzy UMBRELA-men i PINK PIZZA-guy w akcji.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Minneapolis Minnesota RIOTS UMBRELLA MAN and multiple UMBRELLA MEN in PDX. Agent Provocateurs

  1) https://www.youtube.com/watch?v=npJKd217IiA

  2) https://www.youtube.com/watch?v=M4Y7ODVd3YY  http://www.edrants.com/agents-provocateurs-in-minneapolis-who-are-the-umbrella-man-and-the-pink-shirt-pizza-guy/


  http://www.edrants.com/wp-content/uploads/2020/05/header.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/npJKd217IiA/maxresdefault.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 16:18:15 USA nie przyjmuje samolotów
  z Europy, być może tylko z UK, albo z Irlandii, ale nie wiem czy i tego nie wstrzymano ze względu na dużą śmiertelność w UK.
 • @Monaco 15:18:06
  Dodam jeszcze że identycznie działo się na Ukrainie.
  Naiwny podjudzony szarak, wierzący w lepsze jutro, podburzony obietnicami raju na Zirmi przez sponsorów z Zachodu był tylko wkorzystanym czarnym mięsem przeznaczonym do likwidacji w z góry obranym przez inicjatorów zadymy, naszkicowanym scenariuszu.

  Po trupach do celu. I co dzisiaj ci naiwni mają ???
  Tak mają swoje lepsze jutro 3 m pod ziemią oraz utratę wpływu na los swojego kraju. 

  Dziś sponsorzy z za oceanu tam rzadzą przez swe marionetki, pacynki, klaunów okrojoną Ukrainą. 
  A ukraińscy oligarchowie jak byli tak są i biesiadują w swoich pałacowych rezydencjach siedząc na swych tłustych zadach i rechocząc, popijajac drogie wina czy wóde. ... .

  Pozdrw. :)
 • @Monaco 16:39:24
  Niekoniecznie. Morał jest taki, że jeśli nie możesz pokonać rewolucji to stań na jej czele. ;) - Napoleon.
 • @Anna-PK 16:40:31
  Nie mówi się "czemu" ale "dlaczego".
  A wie Pani dlaczego, jakikolwiek przyjezdny, musiał dymać w GB, przez około trzy pokolenia, żeby angole "go" uznały za w miarę "swojego"?
  Czy wie Pani czym, oprócz koloru skóry, różnią się ludzie? Czy wie Pani kto te różnice wykorzystuje?
 • @Lotna, POLICJA w USA NISZCZY WŁASNE AUTA PATROLOWE !!!!!!!!!
  .
  June 1, Boston Police Smash Their Own Police Cruiser. #2020Protests
  https://www.youtube.com/watch?v=14YWE5hY5zo


  June 1, 2020 RIOTS: Police Filmed Smashing Owner Cruiser
  https://www.youtube.com/watch?v=d2K7tXCUzM4&feature=youtu.be&t=69  https://i.ytimg.com/vi/d2K7tXCUzM4/maxresdefault.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/14YWE5hY5zo/maxresdefault.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 16:42:34
  gruba ustawka.
 • @Oscar 15:58:38
  Już Platon wiedział, że demokracja kończy się oligarchią, ta zaś jest tyranią, co skutkuje anarchią.

  "Niestety tak...Trampa pakujemy do jednego wora z liberastami". Może ale nie musi. Każdy ma wolną wolę. Przyglądajmy się zatem co zrobi.

  Jeśli użyje broni, to wygra.

  Ba, nawet jeśli nie użyje broni i przejdzie na stronę rebeliantów, to też wygra.

  Ciekawe "jak" to zrobi.

  "Wielkie koncerny, zasoby naturalne, wielkie media, wielkie banki.. muszą być własnością Narodu."- dodam do tego, że skoro już są pieniądze, to każdy powinien mieć możliwość je drukować- bo pieniądze, to nie zasoby. I! każdy powinien mieć możliwość mieć broń. Bo jest potrzebna do obrony, choćby koniecznej. Proste.
 • @Anna-PK " USA nie przyjmuje samolotów z Europy" - Czy ty jesteś NORMALNA?! A czy samoloty Służb Specjalnych też są Wstrzymae?!
  .

  "... być może tylko z UK, albo z Irlandii, ale nie wiem czy i tego nie wstrzymano ze względu na dużą śmiertelność w UK."

  A czy ty myslisz, że w AMERYCE BRAKUJE PŁATNYCH BANDYTÓW i wszelkiej innej maści ZBOCZEŃCÓW???


  Do Polski ich musieli OBCYCH przywieźć ponieważ Polskę jeszcze w większości ZAMIESZUJĄ Polacy i ciężej o WERBUNEK!!!!


  TRUDNIEJ jest napuścić BRATA na BRATA niż OBCEGO !!!  AGENTKO J-23 JETES TU NA NEON24 SPALONA :)) !!!!!
  https://i.ytimg.com/vi/NRlGOqSfwp0/maxresdefault.jpg
  https://bi.im-g.pl/im/75/33/11/z18036341V,Kadr-z-filmu--Agentka-.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @Monaco 16:43:58
  Opisz tych oligarchów.
 • @Krystyna Trzcińska 17:09:31
  Ale SS ( służby specjalne) Ameryki wwoziłyby tituszków rososa?
  Masz dowody?
 • @Krystyna Trzcińska 17:18:07
  Tak, III WW tak.

  Pytanie:

  SKORO JUŻ WIEMY JAK ( jak się nami macha), TO CZY WEŹMIEMY W NIEJ/ W TYM UDZIAŁ?!

  So... I'm going to sleep. Niech się biją sami ze sobą i na własnym terenie. Skoro lubią... :)
  Pozdrawiam.
 • @JimA 17:10:40
  https://www.youtube.com/watch?v=pARAAtKN60s
 • @JimA 17:10:40
  Bardzo chetnie, podaję link.

  https://www.gazetaprawna.pl/galerie/780734,duze-zdjecie,1,najbogatsi-ludzie-na-ukrainie.html


  Po co mam się męczyć skoro to jest tam pięknie opisane.

  Ci złodzieje są miliarderami w USA$$ dollars, a od Polski ciągną kasę i PiS z naszych podatków miliardami sponsoruje ten upadły banderowski kraj, tą UPAdlinę.

  Ps. Masz tam tylko 10 najbogatszych ukraińskich oligarchów a jest ich wiecej... .

  PiS za okradanie Polaków i transfer naszych pieniędzy dla neobanderowców powinien być oskarżony o zdadę Polskich interesów i wspieranie terrorystów puczystów kryminalistów którzy nie legalnie rządzą Ukrainą.
 • Drogi autorze proszę o zbanowanie użytkowników:
  Krystyna Trzcinska oraz użytkownika JimA.
  Coraz trudniej odnaleźć konkretny komentarz a to skutkiem obrazków p.Trzynskiej zachęcanej do ich zamieszczania przez trolla JimA.
  Oczywiście działanie JimA a jest złośliwe i przemyślane.
 • @Anna-PK 16:40:31
  Holandia pod względem ilości ras na 1km2 to takie mini USA.
  Kraj o tradycjach kolonialnych, ale po dekolonizacji obrał drogę edukacji.
  Od przedzkola (de kleuterschool) obowiazuje mieszane towarzystwo i co jest najważniejsze to jest to , że programy wychowawcze zawierają materiał chwalące równość rasową i krytykę dyskryminacji rasowej.
  Uczą też dzieci zrozumienia i tolerancji dla dzieci, ludzi z pewnymi ułomnościami tak natury fizycznej jak i mentalnej.

  Dzięki temu nie ma w NL konfliktów rasowych.
  A extrema o zabarwieniu nazistowskim jest ale nie jest liczna i poza Wildersem który nie jest rasistą tylko jest przeciwny szowinistom religijnym, burkom, i innym ze względów religijnych obowiązkowym u kobiet szmatom na gębie. Wysuną hasło precz z Marokanami bo cześć z nich jest mentalnie jeszcze w głębokim średniowieczu i nic a nic nie asymilują się 
  ze społeczeństwem o tradycjach europejskich.

  Tego w USA nigdy nie było, był stawiany począwszy od liderów politycznych a skończywszy na motłochu opór i to wszelkimi metodami.

  Dopiero w latach 80tych XX wieku pod ogniem krytyki między innymi Holandii i innych krajów zachodnich bardzo opornie następowały w USA zmiany na korzyść równych szans i praw dla czarnoskórych.

  Na francuskim kanale Planete + HD był dokument o masowych ze strony "białych" akcjach uniemożliwiających czarnoskórej 16 letniej dziewczynce uczęszczania do high school w jednym z miast w Texasie.

  :))
 • @Monaco 17:29:40
  Dobrze, zróbmy więc tak: Ukraińcy ukażą swoich bandytów, my swoich, Amerykany swoich, a jeśli mamy jakichś wspólnych, to ukażemy ich po trzykroć. Pasi? :)
 • @JimA 16:17:06
  każdy może drukować pieniądze, wystawiając weksle.
 • @JimA 16:23:51
  ponieważ w wątpliwość poddawałem słuszność przypisania cechy "najbogatszy"
 • @interesariusz z PL 17:35:53
  Co to jest weksel?
 • @interesariusz z PL 17:38:45
  ale nie chodziło o konkret tylko kontekst.
 • @JimA 17:39:09
  http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19360370282/U/D19360282Lj.pdf
 • @interesariusz z PL 17:35:53
  plus minimum 6%, czasami 9% a jak bandyta ma broń to może nawet żądać 1000% +.*

  Tak działa weksel.

  "Weksel może być wystawiony na rachunek osoby trzeciej."- proszę pamiętać. ;)
  Rozumiem do czego Pan zmierza.
  Więc nie. Weksel to nie jest powszechna i dobrowolna możliwość drukowania banknotów/etykiet po mineralnej, które są środkiem płatniczym w danym kraju lub na danym obszarze.
 • "Czarny Majdan w USA czy to juź rewolta ?"
  ---------------
  Protestujący protestują przeciwko psu a tymczasem ogon, który tym psem i protestującymi - wywija - ma się dobrze.
  Majdan w Ameryce zrobili ci sami - co wcześniej zrobili go w banderlandzie - i nie po to go zrobili aby poprawić los manifestujących - a wręcz odwrotnie.
  Za każdą rewoltą słusznego kalibru -stoi czarci pomiot - tylko stąd to lewactwo wyhodowane właśnie przez ów pomiot - ma o tym wiedzieć. Lewactwo uczestnicząc w rewolcie - kopie innym i sobie grób. Każda rewolta słusznego kalibru - ma na celu wzmocnienie czarciego pomiotu i osłabienie ludzi stworzonych przez Boga - tych opętanych przez czarci pomiot - też. Inaczej rewolta byłaby zduszona natychmiast. Natychmiast! Zresztą spontanicznie nie dzieje się w szatańskim świecie - nic. Nic!
 • @ikulalibal 15:05:38
  Zgineło juz 5 osób.
  A pogrzeb George'a Floyda odbędzie się 6 czerwca.
  Ktoś kto pisze że George Floyd żyje to faktycznie spamuje i rozprzestrzeniania Fake News.

  Bracia zamordowanego proszą o nie niszczenie cudzego mienia.
  Nie chcą by było jeszcze więcej ofiar.

  Pozdawiam.
 • ☆☆☆☆☆
  https://alfax-2020.neon24.pl/post/155661,walka-ras-czy-amerykanie-to-rasisci

  Pozdrawiam :)
 • @Anna-PK 16:40:31
  "A co jest powodem biedy w czarnej populacji"

  Jak to co ,lenistwo i dwie lewe ręce.Tysiące Polaków pojechało do USA i nie słyszałem,żeby ktoś nie dostał tam pracy.Co prawda na czarno,ale zawsze na utrzymanie się zarobi.Czarni jak ciapaci wolą siedzieć na socjalu i pic i ćpać Po co im pracować jak można napadać na białasów i okradać ich z czego się da a nawet mordować dla paru centów.
  Tramp powinien podstawić tankowce do portu i wpakować tam to bydło i wysadzić w Afryce.Jak się nie potrafią dostosować do tubylców niech spadają na drzewo.

  Polska ma podobnie .Najechało się tutaj do naszego kraju mnóstwo takich czarnolicych z pejsami.Ci byli trochę mądrzejsi bo wycyckali tubylców bez mydła.Pracować też im się nie chciało tylko handelek lichwa i złodziejstwo.Przybrali polskie nazwiska opanowali kluczowe gałęzie gospodarki i polityki i z tubylców zrobili niewolników.
 • @Lotna 13:43:51
  Wszystko jest w internecie .Salut https://www.youtube.com/watch?v=vT3vid3S-tw
 • @Lotna 13:43:51
  Nie ma takiej możliwości. Zanim to morderstwo zostało rozdmuchane, najpierw wielu ludzi, którzy przy tym byli, filmowali to telefonami, krzyczeli do policjantów aby zostawić tego człowieka, co robicie itd. Inny policjant zasłaniał tego co dusił przed filmującymi. Ludzie wrzucali to na tweeter; oglądałem to. Nie bardzo wiedziałem o co tu chodzi. Te filmiki zniknęły z tweetera, teraz podają jakieś filmy, chyba po to, aby właśnie powstawały takie głupoty o sfingowaniu itd.
 • @demonkracja 18:09:37
  https://www.aljazeera.com/mritems/imagecache/mbdxxlarge/mritems/Images/2020/1/23/d68116245ca74aad8c6a89d8cece822d_18.jpg Salute .
 • @matterhorn 18:36:48
  Z pejsami do nas przybyli a czarnych porywano z Afryki i uczyniono niewolnikami. Tak się tych czarnych traktuje po dziś, zwłaszcza w stanach południowych.
  Chyba widzisz różnicę?
 • @Alfax 18:26:47
  To będzie już druga szóstka w tej łz aleja historii. Nieźle i szybko idzie.
 • @JimA 20:43:06
  Lzawej, Lzawej przez Ł.
 • @lorenco 19:07:26
  Jakie morderstwo?
 • @Yarpen Zirgin 13:20:48
  @ikulalibal 13:16:08
  Dla jasności: Od protestów w takiej sprawie jest ambasada ew. konsul, a nie prezydent RP.

  Dla jasności czy prezydentowi RP ubyło by na wizerunku gdyby upomniał się o życie swojego obywatela Ale dopóki beda tacy kundle jak ty to wszelka władza będzie traktowała pozostałych jak kundli Stefan Michal Dembowski NY
 • @Rzeczpospolita 13:54:34
  Szkoda że z taką samą aktywnością nie wypowiadasz się na temat brutalności polskiej Policji wobec protestujących ty wszystko wiedzacy
 • @JimA 14:22:24
  @ikulalibal 13:16:08
  "Nie ma co udawać;jesteśmy zwykłymi kundlami i tyle."
  No i przyznał się pan nareszcie. Cieszy.

  On się nie przyznał bo jego zadanie polega na tym abyśmy to MY uwierzyli w to co on nam wmawia i poczuli się kundlami To normalne jesli chodzi o żydów wmawiających Polakom że tylko oni żydzi mogą kundlom Polakom zapewnić dobrobyt Takich powinno się wieszać na ulicznych latarniach
 • @obywatel zniewolony 22:23:39
  Spoko, jestem odporny.
 • @interesariusz z PL 16:01:49
  Ja też należałem do Solidarności i mnie CIA nie wspierała Pieprzysz jak zawsze Ktoś ci za to płaci czy ty tak sam z siebie ??
 • @Rzeczpospolita "niezależnie od stanu faktycznego, cała akcja, jeśli nie była pomyślana jako prowokacja, to z całą pewnością za
  taką posłużyła."


  @staszek kieliszek "Pamietacie Panstwo Wydarzenia WIOSENNE z 1968 roku?"

  A pamiętacie ze szkoły WISNĘ LUDÓW 1848?!


  https://postbeeld.com/media/catalog/product/cache/2/image/886f342f03a109b72a192d97892c1e1c/p/l/plp0497.jpg
  https://s3.amazonaws.com/s3.timetoast.com/public/uploads/photos/12995096/revoluciones-1848.jpg
  https://4.bp.blogspot.com/-uWESqSoxaEI/Wcvm3J1ahmI/AAAAAAAAeDo/Lr89MCGFoDc4YirAB0EPsLg_xXy_ISFJQCLcBGAs/s1600/Wiosna%2BLud%25C3%25B3w.gif

  Bogumił Boguchwał
 • @euro.pejski.sceptyk 14:39:58
  Adamowicz, Kulczyk, Smoleńsk. -

  --- Wszystkie oficjalne wyjaśnienia o nich i o Smoleńsku są sprzeczne i często nielogiczne. Więc przyznaję Panu rację. Uważam podobnie.
 • @Lotna "Dont take the VACCINE it IS the #endgame"
  https://www.youtube.com/watch?v=juDIzFMuwEk  GEORGE FLOYD, RIOTS, & ANNONYMOUS EXPOSED AS DEEP STATE PSYOP FOR NWO!

  https://www.youtube.com/watch?v=qW5-srjuCbg

  Bogumił Boguchwał
 • @ikulalibal 14:59:11
  „Bo z tego co wiem kocha pani cenzurę,nienawidzi Chin i niechętnie reaguje na ożywcze powiewy prawdy.”

  Owszem, reaguję wręcz alergicznie na twoją „prawdę” - radziecką, neo-sowiecką i chińską.
  Swojemu antypolonizmowi dałeś dowód setki razy. Goń się komuchu, nie mam o czym z tobą dyskutować.
 • @matterhorn 18:36:48
  Patrząc na USA, to w stosunku do liczby, Czarni robią kariery, a amerykańscy Polacy?
 • @ikulalibal 14:59:11
  Ile państw Chiny napadły i zniszczyły w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat?
  Już straciłem rachubę...

  O kacapską Rosję nawet nie pytam bo wiadomo, że codziennie jakąś zaczynają. Gdyby nie gołąbek pokoju Trump to już byśmy mieli Armagedon.
 • @matterhorn 18:36:48
  "Jak to co ,lenistwo i dwie lewe ręce."

  Raczej odwrotnie. To Indianie byli "leniwi" i mieli "dwie lewe ręce". Dlatego ich eksterminowano i zastępowano czarnymi niewolnikami.

  Gadanie o lenistwie czarnych to tak jak gadanie o lenistwie chłopów pańszczyźnianych. Zdarzyło mi się pracować z czarnymi i nie zauważyłem aby byli leniwi. Pracowałem też z potomkami chłopów pańszczyźnianych i to samo.
 • @Lotna 05:28:54
  Masz rację!
  Gdyby nie dzielni amerykańscy chłopcy to ruska kacapia do spółki z chińskimi komuchami oraz Iranem i Wenezuelą już dawno by zniszczyli nasz Wolny Świat.
  Brawo USA!
  Brawo prezydent Trump! (oby żył wiecznie)
 • @Lotna 05:28:54
  Lotna, nie wyzywaj tu innych od komuchów za to że ktoś kto ma inne poglądy niż ty. Dyskusja na przeciwstawne argumenty, a nie na personalną ad persona agresje.

  Czy my tu na blogu chcemy między nami siać nienawiść? Czy dyskutować publikować to co uważamy za słuszne choć w odbiorze innych jest nie wygodne i irytujące.

  Dyskusja bez wyzwisk wniesie więcej niż prymitywne słowa pogardy dla adwersarzy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:16:05
  Doceniam Pana sarkazm, :))))))

  W nim ukryta jest cała prawda dotycząca "szlachetnych czynów" amerykańskiej demon-kracji ❗❗❗

  Salution :))))) ✔
 • @Pedant 09:10:36
  Niestety, są ludzie którzy nie widzą drzew w lesie. Tak są zaślepieni rasistowską nienawiścią że nie zdają sobie sprawy że stojący obok tej samej rasy człowiek może w bić nóż w plecy temu który solidaryzuje się z własną rasą. A ten człowiek innej rasy może mu przyjść z pomocą w sytuacji zagrożenia i oddać swoje życie w obronie napadniętego przez swojego rasowego pobratyńca ❗❗❗

  Salution ✔
 • @ikulalibal 17:32:43
  Drogi @ikulalibal, napiszę na priv. do pani Trzyńskiej i poproszę o mniej obrazów.


  Salution ✔
 • @ikulalibal 17:32:43
  Na zaczepki trrolów można nie reagować, ignorować !!!, robię to do puki nie są wulgarne i nie obrażają tu moich gości.
  A gdy przekroczą czerwoną linię to blok.

  Salution :) ✔
 • @interesariusz z PL 16:00:46
  Sama prawda, dokładnie.❗

  Salution :) ✔
 • @Anna-PK 15:24:45
  Dokładnie.

  "Bez względu na to, jak przykro jest tym, którzy szczerze wierzą w sukces protestów, wynik jest już przesądzony. Lekcja nie zostanie wyciągnięta, ".

  Salution :) ✔
 • @Leonardo da Vinci 12:52:10
  "Drogi @ikulalibal, napiszę na priv. do pani Trzyńskiej i poproszę o mniej obrazów."

  Nic nie pomoże. Obojniak jest oszalały, przycichnie na parę dni i znowu zacznie śmiecić. Jedynym lekarstwem jest zbanowanie albo żmudne usuwanie pseudokomentarzy.
 • @ikulalibal 17:32:43
  "Coraz trudniej odnaleźć konkretny komentarz a to skutkiem obrazków p.Trzynskiej zachęcanej do ich zamieszczania przez trolla JimA.
  Oczywiście działanie JimA a jest złośliwe i przemyślane."

  Ja go sobie zanalizowałem. Jego problemem jest, że nie ma nic do powiedzenia, a bardzo chce uczestniczyć w dyskusji i być zauważanym, więc infantylnie zaczepia i prowokuje.

  Uwielbia kraść czas i uwagę.
 • @Pedant 13:25:35
  Tak ja też to widzę. Trzeba coś z tym zrobić.

  Pozdrw. :)

  Mnie też nadmiar tych samych pictures denerwuje, ale p. Trzynska chyba ma takie dziwne hobby?
 • @Pedant 13:25:35
  Tak ja też to widzę. Trzeba coś z tym zrobić.
  A ta uwaga dotyczyła JimA.


  Pozdrw. :)
 • @Pedant 13:21:10
  Tak, to fakt.
  Żeby te obrazki były trochę mniejsze a one zajmują całą stronę no i ilość też czasem jest zawrotna. Wiem, że kryje się w nich pewien przekaz który p.Trzynska próbuje przekazać zamiast pisma, ale większość ludzi lubi czytać niż oglądać obrazki.

  Salution; ) ✔
 • @Monaco 13:35:43
  Tyle fotos to sposób przekazu, moze spowodować _^ visually impaired ^_ :))))
 • @Pedant ci, ikulalibal, interesariusz z PL, Oscar... i wszyscy pozostali SOCJAL-IŚCI.
  .
  https://www.henrymakow.com/upload_images/Men-In-Skirts-And-Heels-Facebook.jpg  SOCJAL-IŚCI - IDZIE NOWE.

  https://mma-user-upload.mixedmartialarts.com/2018-12/cropped6075531904338612457.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @lorenco "Tak się tych czarnych traktuje po dziś, zwłaszcza w stanach południowych." Sprawdź wszystko sam nim powtórzysz opinie
  innych -


  Jeśli oczywiście bardzo dobrze znasz jezyk angielski amerykańskich murzynów.

  Nieznana Polakom historia Afrykańczyków w Ameryce, a szczególnie w stanach południowych.

  (Na temat Trumpa mam inne zdanie, ale reszta jest faktem)  "GEORGE FLOYD, RIOTS, & ANNONYMOUS EXPOSED AS DEEP STATE PSYOP FOR NWO!"
  https://www.youtube.com/watch?v=qW5-srjuCbg  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 18:47:02
  Dlatego każda rzetelna informacja jest cenna i wzbogaca wiedzę.

  Tyle, ze niektórych przeraża ilość fotos ze znakami masonerii.
  Mnie też gdy jest tego za bardzo wiele.


  Salution :)))✔
 • @Krystyna Trzcińska 18:47:02
  Ale wiem że to jest sposób penego przejazu :))))))

  ⬆⬆⬆
 • @Leonardo da Vinci zobacz to video "JAK MEDIA CIĘ OSZUKUJĄ W SPRAWIE ŚMIERCI GEORGA FLOYDA | TEGO NIE ZOBACZYSZ W TELEWIZJI" !!!
  https://www.bitchute.com/video/QM5ARCjV8znS/


  DODATKOWE INFORMACJE...

  ➖ tatuaż Georga -- „Ordo Ab Chao” --, jest to masońskie hasło, a

  oznacza -- „Porządek Z Chaosu” -- …


  https://pbs.twimg.com/media/EZeZGPQXQAEiqhX.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant "Coraz trudniej odnaleźć konkretny komentarz" - Na zdjęciach Policjant Actor (również kryzysowy) Benjamin Ray Bailey.
  .
  https://i.redd.it/rum05rngr6251.jpg
  https://uploads.disquscdn.com/images/19f8961598b23523b108f5c204e0e5115342c31e7323484be985165deb815e4b.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @obywatel zniewolony "Metafizyczny Konspirator" Zamieszki w USA - PRZEMOC NIE JEST ROZWIĄZANIEM!
  https://www.youtube.com/channel/UCArM2Px0TCQ0KjMiRR4gRag/videos?disable_polymer=1


  Nelugia
  https://www.youtube.com/channel/UCHgYbITBROW3d__8mTwrYgA/videos?disable_polymer=1
  Bogumił Boguchwał
 • @Lotna "Czy Trump dozyje do końca kadencji????
  .
  https://m.neon24.pl/83d12c80e1c226a1b40f1cb9e101d1f8,14,0.png  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY