Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
47 postów 1511 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

COVID -19. AFERA która wyszła na jaw ❗❗❗

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oszustwo COVIDOWE ma krótkie nogi ... ❗ Ktoś za tą ludzką tragedię musi odpowiedzieć ❗ Za utratę życia, zdrowia i środków do życia ❗ Za terror w stosunku do obywateli i ograniczenia swobód oraz bezprawne sankcje, mandaty ❗

 

 

Tłumaczenie z j.angielskiego.

Światowa Organizacja Zdrowia w końcu potwierdziła to, co my (oraz wielu ekspertów i badań) mówimy od miesięcy - koronawirus nie jest bardziej śmiertelny ani niebezpieczny niż grypa sezonowa.

Najwyższe kierownictwo WHO ogłosiło to podczas specjalnej sesji 34-osobowego zarządu WHO w poniedziałek 5 października.

Podczas sesji dr Michael Ryan, szef WHO ds. Sytuacji kryzysowych, ujawnił, że ich zdaniem około 10% ludzi na świecie zostało zakażonych Sars-Cov-2. To ich „oszacowanie” i ogromny wzrost w stosunku do liczby oficjalnie rozpoznanych przypadków (około 35 milionów).

Dr Margaret Harris, rzeczniczka WHO, potwierdziła później tę liczbę, stwierdzając, że została ona oparta na średnich wynikach wszystkich szeroko zakrojonych badań seroprewalencji przeprowadzonych na całym świecie. WHO próbowała uznać to za coś groźnego - dr Ryan powiedział, że oznacza to, że „ogromna większość świata jest zagrożona”. A - jednak właściwie to dobra wiadomość bo ponownie potwierdza, że ​​wirus nie jest tak śmiertelny, jak wszyscy głosili.

Światowa populacja liczy około 7,8 miliarda ludzi, jeśli zakażonych zostało 10%, czyli 780 milionów ludności. To globalna liczba ofiar śmiertelnych obecnie przypisywanych infekcjom Sars-Cov-2 wynosi 1 061 539 osób .

To w skali globalnej śmiertelność z powodu infekcji jest to około 0,14%. A według statystyk i zgodne z coroczną grypą sezonową i przewidywaniami wielu ekspertów z całego świata. to 0,14% jest ponad 24 razy NIŻSZE niż „prowizoryczna wartość” WHO wynosząca 3,4% w marcu.

Liczba ta została wykorzystana w modelach, które były wykorzystywane do uzasadnienia blokad w dzialalnosci gospodarczej  i innych drakońskich represji i polityki ograniczenia działalności i swobód człowieka.

 

W rzeczywistości, biorąc pod uwagę zawyżone zgłaszanie rzekomych zgonów Covid, to IFR jest prawdopodobnie nawet niższy niż 0,14% i może wykazać, że Covid jest znacznie mniej niebezpieczny niż zwykła grypa.

Żadne z mediów głównego scieku tego celowo nie zauważyło. Chociaż wiele mediów donosiło o słowach doktora Ryana, ale wszyscy przekręcali te fakty by dalej siać jeszcze więcej paniki.

Źródło :

https://off-guardian.org/2020/10/08/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu/ 

Autor: Kit Knightly za pośrednictwem Off-Guardian.org,

 

 

KOMENTARZE

 • W tej sytyacji to firmy i zwykli ludzie którzy ponieśli straty.
  Powinni wystąpić z masowym wnioskiem do sądu i nie tylko w Polsce ale we wszystkich krajach gdzie mafie rządzące zastosowały ograniczenia swobód, wolności, pozbawiły milionów ludzi pracy, środków do życia i policyjny terror.

  Przecież co roku jest epidemia grypy i ludzie od ludzi się infekują i umierają w niektórych przypadkach.
  Ale nigdy nikt nie stosował takich drakońskich metod jak paraliż całego kraju a tym bardziej całego świata. Ten paraliż doprowadził do więcej ofiar i katastrofy niż sama choroba w czystej postaci.

  O ile to prawda i da się to udowodnić to, oj ktoś za to oberwie po uszach i nie tylko

  Ludzie są tak manipulowani że brak jest słów. Główne media finansowane przez mafię światową to istne szatana tuby propagandy i kłamstwa.

  Pozdr. :)
 • Angole całkiem oszaleli. Jak widać dali się psychozie. Czas Świra !
  " Szef brytyjskiej policji nazwał „obywatelskim obowiązkiem” donoszenie na sąsiadów i firmy, które naruszają ograniczenia dotyczące COVID-19, krytykując jednocześnie kulturę, która potępia takie bzdury.
  W środę komendant policji Merseyside Andy Cooke potępił „kulturę szyderstwa” wobec tych, którzy informują policję, kiedy powiedział Daily Mail, że jeśli Brytyjczycy wypełnią swój „obywatelski obowiązek” donoszeniami na tych, którzy odmawiają przestrzegania stanu wojennego.

  Oprócz ograniczeń społecznych i ekonomicznych nałożonych przez rząd, „ratujących życie”. „Ludzie mają obywatelski obowiązek by kontaktować się z nami z właściwych powodów” - powiedział Cooke.

  „Ogromna większość ludzi w całym kraju jest tym naprawdę zaniepokojona. Wszelkie informacje, które możesz nam przekazać w związku z naruszeniami, uratują życie i dlatego ludzie to robią ”.

  Nie ma to jak rząd i policja zawsze zwarci i wspaniali i do tyranii gotowi.
 • @Monaco 12:47:40
  Znalazłem te tekst komentarza w British mediach.

  Według szefa policji,

  „zadaniem policji nie jest powstrzymywanie ludzi przed świętowaniem Bożego Narodzenia”, komisarz ds. Przestępstw stwierdził, że nie powstrzyma to policji od wykonywania rozkazów. „Jesteśmy jednak po to, aby egzekwować reguły, które tworzy rząd, a jeśli rząd ustanawia te zasady, rząd musi to wyjaśnić opinii publicznej”.

  Jamieson twierdzi, że uważa, że ​​publiczna „frustracja” decyzją o zepsuciu obchodów Bożego Narodzenia może przerodzić się w niepokoje społeczne. Tymczasem Martin Hewitt, przewodniczący Krajowej Rady Szefów Policji, mówi, że oczekuje się „szybszego egzekwowania” rażących naruszeń przepisów.

  Prosze prosze tak działa police i GB gdzie panuje idealna "WOLNOŚĆ I DEMOKRACJA".

  A policjanci bez masek na face... .


  https://i1.wp.com/www.corona-stocks.com/wp-content/uploads/2020/10/04af1736b7864183f997285c58ff8d2d.jpg
 • Szanowny Panie,
  Szanowny Panie Leonardo,

  Napisaliśmy artykuł - na ten sam temat, w tym samym czasie - i Pan skomentował pod moim artykułem, a więc poniżej kopia mojej odpowiedzi:

  @Leonardo da Vinci 13:14:55
  Szanowny Panie,

  No cóż - "przypadki chodzą po ludziach", chociaż może tym razem nie stało się to całkowicie przypadkowo...
  A temat jest arcyważny i bardzo na czasie...

  Odnośnie mojego tłumaczenia, poprosił mnie o to jeden z blogerów Neon, który nie zna angielskiego i przesłał mi kopie sprawozdania z konferencji WHO.

  Mam nadzieję, że większość ludzi zrozumie tę aferę, wyciągnie właściwe wnioski - i w ten sposób, może będziemy w stanie budować opozycję na całym świecie.

  Pozdrawiam serdecznie - Salute...
 • @Ryszard Opara 13:46:11
  Niestety, historia pokazuje, ze ludzie najchętniej słuchają płatnej propagandy i to najlepiej z zewnątrz.
  Nie wierzę w spontaniczne demonstracje bo takie nigdy nie maja powodzenia.
  Nie tak dawno oglądaliśmy demonstracje pielegniarek, którym rzeczywiscie dzieje sie krzywda. Zwłaszcza w okresie pandemi, i personel medyczny jest traktowany jak chłop pańszczyźniany albo czarne negry z amerykanskiej plantacji.
  W srodku pandemii, która rząd zadeklarowal jako zagrożenie narodowe ale zapomniał ogłosić stanu wyjątkowego.. taki rząd bezczelnie i bezlitośnie popiera dzikie awantury na Białorusi a rebelom oddaje w posiadanie polska wille w stolicy..
  I w środku pandemii, rząd ogłasza, ze nie ma pandemii i można spokojnie ogłosić wybory bo gdyby sie pandemia skończyla wcześniej - to tego rządu pana prezydenta nie byloby widac z zakrętu.

  Jest to bezczelna manipulacja głosami wyborczymi.
  Żeby jeszcze bardziej dopiec skołatanemu społeczeństwu, to córeczka pana prezydenta apeluje do ludu polskiego, żeby głosować na jej tatusia, bo inaczej to biedna córeczka będzie musiała sobie sama szukać pracy.

  A tatus jej obiecał , ze jak wygra wybory to córeczka dogoni córeczkę amerykanskiego tatusia i tez zostanie doradcą pana prezydenta.

  I jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki, natychmiast po tych wyborach wróciła pandemia.
  Tak sie szczesliwie złożyło, ze:
  I wilk syty - i owca zjedzona.
 • @ Autor, All
  Cały czas się zastanawiam po co oni ten kowid wymyślili...
  Ludzie odpowiedzialni za wprowadzenie ograniczeń, likwidację szpitali, śmierć lub utratę zdrowia wielu osób mogą przypłacić swoje decyzje życiem, jeśli nowe władze spowodują ich aresztowanie, osądzenie i skazanie na karę główną.
  W ostateczności może też przecież dojść do samosądów...

  Sam nie wiem co myśleć.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Ryszard Opara 13:46:11
  Szanowny Panie Doktorze.
  Polityka redakcyjna Neonu robi się dla mnie całkowicie niezrozumiała. Taż tą wiadomość należy w samym środku umieścić a nie gdzieś po katach upychać.
 • Może i pandemii nie ma ale są ofiary.
  Znam osobiscie dwie młode osoby u których wykryto covid 19..
  Na szczęście mówią że to łagodna odmiana. Ale jednak są zainfekowani. Nosili zawsze maski, myli ręce i unikali niepotrzebnego tłoku.

  Tak że niestety nie ma żartów co do tej zarazy.

  Pozdrawiam.
 • @Alfax 19:21:23
  Czy na ochronę przed wirusem jest jakiś sposób ?

  To jest kwestia indywidualnych mechanizmów odpornościowych.

  Nie ma co bagatelizować ale też nie wolno panikować i popadać w skrajności. A poza tym i w tym przypadku trzeba mieć szczęście w unikaniu już zainfekowanych i nie szukać samemu problemów.
 • @Alfax 19:28:12
  "Czy na ochronę przed wirusem jest jakiś sposób ?"

  Jest. Wirus potrzebuje czasu aby się zagnieździć w błonach śluzowych.

  Po każdym powrocie do domu płukać świeżo przegotowaną wodą (wychłodzoną do przyjemnej ciepłej temperatury) - usta, gardło, i kanały nosowe. Można też przepłukac oczy. Świeżo przegotowana woda jest pozbawiona tlenu i działa antyseptycznie.

  Woda powinna być posolona do smaku :) czyli odpowiadać roztworowi fizjologicznemu.

  Uproszczona metoda irygacji nosa bez butelek czy rurek:

  nalej do czystej dłoni wodę, przyłóż ją do jednego nozdrza, zatykając drugie, powoli przechyl głowę do tyłu, aż poczujesz wodę w gardle. Wykrztuś, zrób to parę razy, powtórz po drugiej stronie nosa. Oddech stanie się lżejszy i swobodniejszy.

  Przepłucz usta, gardło, potem oczy. Jeśli stężenenie soli jest odpowiednie, nie będziesz czuł szczypania.
 • @Alfax 19:28:12
  A czym wykryto wirusa sars cov2 u tych ludzi? Jak do tej pory takiego testu nikt nie wyprodukował.
 • @Alfax 19:21:23
  Alfax, na Boga! Zarazili się grypą bo nosiłi namordniki.
  CDC podało, że wśród osób chorych na drogi oddechowe 70 procent nosiło cały czas maski, 20 procent od czasu do czasu, a 2 procent nie nosiło ich wcale. Jest to dowód na to , że noszenie masek zwiększa ryzyko zachorowania ok. 20 razy
 • @Alfax 19:21:23
  Poza tym łyknij sobie co wieczór przed spaniem 50-
  siątkę, to cię covid nie tknie. Ja tak robię i nawet kataru w tym roku nie złapałem.
 • @Alfax 19:28:12
  Jeszcze witamina D.

  Nie za dużo, tylko aby zapewnić dzienna zalecaną dawkę. Niedostatek zwiększa szansę na chorowanie.
 • @Alfax 19:28:12 masz wszystko wytłumaczone
  https://youtu.be/ItHpUAK0Qt0
 • @zadziwiony 21:56:32
  Lekarstwo ?

  Najlepsze witaminy zapobiegające chorobom to są POLSKIE dziewczyny tak od 18 do 140 lat :))
  I kiszona kapusta, cebula, czasem czosnek ale nie często no cuchnie i obniża ciśnienie krwi.

  Sex i ruch i świeże powietrze; ))
 • @zadziwiony 20:45:35
  Maski jedynie używane przez chirurgie mają może coś co chroni pacjenta na stole przed wyziewami personelu. Te które można kupić w aptekach czy jeszcze gorzej w sklepach są nic warte tyle co nic.

  A CO2 przy wydychaniu wrac do płuc i truje organizm.
 • @Monaco 23:17:59
  CO² pod maską chirurgiczną jest tyle, ile cm³ przestrzeni. Jeśli maseczka ta dobrze przylega to będzie tam może z 1-2 cm³. Logiczne?
  Co ta maseczka ma, że zatrzymuje czaseczki śliny? Materiał, a ściślej ze dwie jego warstwy. Wyższa technologia dziewiarska, znana i używana pewnie od 2 setek lat.
 • @Oracz 23:51:35
  Maska odstraszająca. ..

  https://mustacheshop.s3.amazonaws.com/product_images/shots/000/706/024/high_res/maseczka-kolorowa-tiger.jpg

  ;)))
 • Patent :)))
  Maska

  https://www.youtube.com/watch?v=y9bjcrVB5nM
 • @Monaco 23:13:22
  Monako, czasami się z tobą nie zgadzam, ale w tym wypadku 1000 procent poparcia. Zapodałeś najskuteczniejszy lek na świecie. I on naprawdę działa. Patrząc po moich znajomych, a to już wiek emerytalny ci co prowadzą życie wg. Twoich rad prawie nie chorują.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY