Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

Nawalny i jego nieudaczny reżyser Dulles ❗❗❗

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coś w tym związku jest nie tak ⁉ Albo mistrz beznadziejny albo uczeń skończony tuman ❗❗❗

 

 

S.F.  Scenariusz przejęcia Kremla.

Bardzo ciekawy przebieg rozwoju wydarzeń związanych z Nawalnym "zasugerował" znany politolog Marat Bashirov. Jego zdaniem do 2023 roku Aleksiej może zostać „Cichanowskim” i „wdrzeć się na Kreml” po kolejnej porażce w wyborach na burmistrza stolicy, w których wcześniej uczestniczył i osiągnął wynik (drugie miejsce po Sobianinie z 27,24% głosów ). Ale według Bashirova Moskwa to nie adekwatny obraz całej Rosji. W Rosji jest Rosja bardziej Rosyjska i niż Nawalny może to sobie w swej łepetynie wyobrazić, bo jego wynik w Rosji to co najwyżej około 1.5% poparcia.

To prawda, że ​​realizacja SF scenariusza jest możliwa tylko z dobrym reżyserem, którego w tej chwili nie jest łatwo znaleść na Zachodzie. Ponadto, według Bashirova, reżyser jest tu nieodzownym elementem. Ekspert uważa, że ​​tylko Federico Fellini mógłby zrobić tak fantastyczny film dla Nawalonego. 

Ponadto Bashirov zasugerował, że we łbie urojonej rzeczywistości liberalnego blogera, znany plan Dullesa działa na maksa, tworząc coraz więcej państw utworzonych z oderwanych regionów. No bo konflikty już płoną z ogromną potęgą i głównie wokół Rosji: na Białorusi, Ukrainie i Kaukazie, a także w Azji Centralnej.

Według Bashirova w tworzeniu z  Nawalnego Cichanowskiego jest ziarno prawdy. Chociaż Fellini już dawno temu zmarł to są tacy, którzy przygotowują dla Nawalnego kontynuację jego fantastycznego thrillera „o zatruciu”, nadal przeznaczając na to spory budżet. Wiadomo jest przecież że  takie sensacje  na Zachidzie jak zawsze dobrze się sprzedaje.

Scenariusz SF to:

Przedparty w 2021 roku i pojawienie się Nawalnego na Kremlu.

Po pierwsze, po całej tej idiotyckiej  „opowieści spiskowej” osobiście on nie będzie zadowolony z poziomu burmistrza.

Po drugie, nie będzie żadnej fikcji. Tylko maksymalna tragikomedia pechowego błazna.

 

Tak, teraz Alexey Nawalony wyzwolił w swoich majtkach ogromną „sensację”, aby zwiększyć swój autorytet i zainteresowanie swoją osobą.

 

Dwa dni medialnego histerycznrgo hałasu, po którym nawet koledzy z liberalnego ścieku przestali wierzyć w bzdury Nawalnego.

Teraz ukaże się ta sama historia, po której bloger musi zwiedzić lochy zagranicznych działów w poszukiwaniu wsparcia finansowego i medialnego.

W czasie swoich nacjonalistycznych protestów Nawalny był pokładaną nadzieją Zachodu, ale miał złych reżyserów i ponosił porażkę za porażką. Więc jest mało prawdopodobne, aby tym razem liberał żądny pieniędzy i szumu medialno-światowego wzbudził nowe nadzieje jego zachodnich „reżyserów”,  sponsorów. 

P.s. Plan Dullesa. ❗❗❗

 „Plan”, napisany w formie ekspozycji złoczyńcy, opisuje, w jaki sposób Stany Zjednoczone zniszczą naród radziecki (rosyjski) od wewnątrz za pomocą - piątej kolumny -, dążąc do zepsucia podstawowych wartości kulturowych społeczeństwa radzieckiego. Ma to zostać osiągnięte poprzez obalenie nośników tej kultury (literatury, teatrów i kina) w celu promowania przemocy, zepsucia i innych zboczeń ❗❗❗.

 

Ponadto agenci ci będą pracować nad pogrążeniem struktury rządowej w chaosie, biurokracji i korupcji, a także siać nacjonalizm, nienawiść etniczną i nieufność wśród ogółu społeczeństwa. ❗❗❗

 

Plan Dullesa według:   

 https://m.youtube.com/watch?v=fzIECDp6q5c  

 

             Film:      m.youtube.com/watch

 Info na youtube:

 " Ten film dotyczy „Planu Dullesa”. Ta seria filmów jest czymś wyjątkowym. W pełni zagłębiamy się we wszystko, wszystko i wszystkie teorie spiskowe i pseudonaukę ! "

 

KOMENTARZE

 • Albo jedno i drugie ! :))
  " Coś w tym związku jest nie tak ⁉ Albo mistrz beznadziejny albo uczeń skończony tuman ❗❗❗"

  Wygląda na to że Nawalny jako agent CIA nie spisał się i Amerykanie chcieli się kuli u nogi pozbyć, bo za co mu płacą ?
  A efektów niet ! :))

  Pozdr. :)
 • Cichanowskaja doigrała się.
  Jest oficjalnie oskarżona o organizację przewrotu i zamach stanu, oraz przynależność do dywersyjnej organizacji wraz z szeregiem z nią związanych osób, głównie przeciwko członkom rady koordynacyjnej.

  "Prokuratura Generalna Białorusi wszczęła sprawy karne przeciwko Swietłanie Tichanowskiej, Marii Kolesnikowej i wielu innym opozycjonistom w sprawie utworzenia grupy ekstremistycznej"
 • Cichanowskaja poszukiwana listem gończym za próbę wzniecenia rebelii i zamachu stanu.
  "Jak podano na stronie internetowej prokuratury, wszczęto sprawy przeciwko członkom rady koordynującej.

  W szczególności mówi się o „Cichanovskaya S.G, Kolesnikova M.A, Znak M.A, Latushko P.P, Kovalkova O.A, Dylevsky SA i inne osoby ”.

  Również wielu obywateli będzie ściganych za finansowanie działalności grupy ekstremistów.

  „Ponadto, w imieniu Prokuratury Generalnej, że Komisja Śledcza wszczęła postępowanie karne przeciwko członkom tzw. Rady koordynacyjnej i innym osobom na podstawie części 1 art. 357 kk to spisek mający na celu przejęcie władzy państwowej w sposób niekonstytucyjny " napisała prokuratura.

  W październiku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Białorusi poinformowało, że Cichanowskaja została umieszczona na międzypaństwowej liście osób poszukiwanych za wezwania do obalenia porządku konstytucyjnego.
 • @Monaco 16:20:59
  Tak to wszystko jest prawda.
  Dla niej to może nawet być wydany wyrok najwyższy.
  Ponieważ na Białorusi nie zniesiono karę śmierci.

  Więc... .

  Salution ✔
 • @Monaco 15:57:31
  A co do Nawlnego. To on obecnie jest opłacany przez CIA.
  I do Rosji nie ma po co wracać. Chyba że do mamra.

  ✔✌
 • @Leonardo da Vinci 16:28:18
  https://www.agora.pl/premiera-dialogow-adama-michnika-i-aleksieja-nawalnego Tra la la . Salute :)))))
 • @Repsol 16:53:03
  Ciekawe, warto się zastanowić i ujrzeć prawdę.
  Na Sputniku ukazał się ten tekst.

  " Autor A.Kwaśniewski (ale nie ten od alkoholowych trunków).

  " Płk Grzegorz Małecki, funkcjonariusz UOP, ABW, AW i dyplomata w wywiadzie dla onet.pl oświadczył: „Z Rosjanami trzeba grać ostro”.

  W dowód gry na ostro wylicza osiągnięcia ukraińskich służb specjalnych: „zmartwychwstanie” Arkadija Babczenki, porwanie Wołodymyra Cemacha, likwidacja donieckich separatystów, zatrzymanie wagnerowców na Białorusi.

  Pułkownik Małecki udzielając wywiadu postawił sobie za cel obnażyć słabość służb rosyjskich i podprogowo pokazać swój profesjonalizm, jako eksperta ds. bezpieczeństwa energetycznego i cyberbezpieczeństwa. Całość rozmowy bardziej przypomina tekst sponsorowany, niż rzeczową rozmowę na temat służb, ale dotychczasowe CV Małeckiego nie pozwalają przejść obojętnie obok tego, co mówi.

  Zwłaszcza, że takich pułkowników w polskich służba jest dość wielu, i to oni strzegą bezpieczeństwa Polski i w jakiejś mierze mojego.

  Kto stoi za morderstwem? on wie.

  Jeśli wierzyć temu, że płk Małecki jest specjalistą i wie, co mówi, to właśnie wyjawił tajemnice ukraińskich służb, które nie przyznają się, że dokonały zamachu terrorystycznego na Aleksandra Zacharczenkę.
  Więcej, rzeczniczka ukraińskich służb specjalnych uznała zamordowanie Zacharczenki za „efekt konfliktu między separatystami a ich rosyjskimi patronami”.

  Nawet Kreml w swoim oświadczeniu nie wskazał Ukrainy, jako odpowiedzialnej za mord na przywódcy Donieckiej Republiki Ludowej, a tymczasem polski pułkownik służb specjalnych objawił światu, kto stoi za tym morderstwem. Rosyjski komitet śledczy, który wszczął śledztwo w tej sprawie, traktując morderstwo, jako akt międzynarodowego terroryzmu, powinien poprosić Polskę o pomoc prawną, a płk Małeckiego przesłuchać, jako świadka.

  Powagi sprawie dodaje to, że w podobnych okolicznościach, tj. zamachy terrorystyczne, zginęli: podpułkownik Sił Zbrojnych Donieckiej Republiki Ludowej Michaił Tołstych oraz pułkownik tych sił Arsen Pawłow. Oni także zostali „zlikwidowani, jako donieccy separatyści”.

  Jeśli dodamy do tego nieudany zamach na Igora Płotnickiego, przywódcę Ługańskiej Republiki Ludowej, to będziemy mieli prawdziwy obraz ukraińskich służb specjalnych – według płk Małeckiego.

  Nie wiem, kto w tym zestawie okazuje się mniej profesjonalnym, polski pułkownik z „długim językiem” czy ukraińskie służby, które po takich rewelacjach można byłby wpisać na listę obok ISIS czy Al-Kaidy.

  Nieporozumienie w czystej postaci

  O ile teza o likwidacji „separatystów donieckich” brzmi jak zdrada tajemnicy „sojuszniczej” służby ukraińskiej, o tyle teoria z aresztowaniem „wagnerowców” jest, co najmniej, wątpliwa. Bowiem w sprawę bardziej dał się „wkręcić” prezydent Łukaszenka, który uwierzył lub wymyślił sobie rosyjskie „wmieszatielstwo” w wybory.

  Przyjmowanie zaś za sukces „szopki” z Arkadijem Babczenką – to nieporozumienie w czystej postaci, które zaświadcza o braku profesjonalizmu służb ukraińskich. Można zadać pytanie: Babczenko, przepraszam, kto zacz?

  Jeśli jednak dalibyśmy wiarę temu, co mówi polski pułkownik o „doskonałości” ukraińskich służb specjalnych, to można byłoby dodać kilka innych „sukcesów” owych służb.

  Np., zestrzelenie malezyjskiego samolotu, akcja z Siergiejem Skripalem i obecna z Aleksiejem Nawalnym, „ręka w rękę” z MI6.

  Ostatnie trzy przypadki przyniosły prawdziwe „straty wizerunkowe” rosyjskim służbom i Rosji. Niezależnie, kto je zaplanował i zorganizował, ten odniósł sukces. Jeśli są to Ukraińcy, jak można domniemywać z zachwytu nad ich działaniami płk Grzegorza Małeckiego, to „chapeau bas”.

  Etycznie uwrażliwionych może to szokować, ale państwowe tajne służby z „jakichś” powodów są tajne. W Polsce tajne już nie są, bo przejrzystość i transparentność zrozumieliśmy dość dosłownie i opacznie, i mamy to, co mamy.

  Piorunująca skuteczność medialna.

  Niezaprzeczalnym faktem jest, że po niewątpliwym sukcesie tych, co „otruli Skripala”, kolejna ich akcja z Nawalnym majstersztykiem nie jest, ale jej skuteczność medialna jest piorunująca.

  Wmontowanie w akcję niemieckiej kliniki, błyskawiczny transport do Niemiec i wsparcie medialne zmusiły kanclerz do zabrania głosu w sprawie, czyniąc Angelę Merkel i Niemcy zakładnikiem w walce o przerwanie projektu Nord Stream 2, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie o Nawalnego, ale o gazociąg chodzi.

  Opinia publiczna otrzymuje przekaz w rodzaju: oni trują swoich opozycyjnych polityków, a wy chcecie robić z nimi interesy? Kupcie nasz skroplony gaz, my zabijamy na ulicach „tylko” czarnoskórych.

  Cdn...
 • @Repsol 16:53:03
  Cd.

  Oczywiście jeden nie do końca „otruty” biały Aleksiej Nawalny jest wart więcej niż 10 zabitych „na amen” i 2891 rannych w trakcie protestów żółtych kamizelek we Francji, czy ponad 20 ofiar śmiertelnych i kilkanaście tysięcy aresztowanych wśród protestujących po policyjnym morderstwie George’a Floyda w Stanach Zjednoczonych.

  Na tę okoliczność powraca w mej pamięci fraza usłyszana, przez mnie, w kościele w Karwi nad Bałtykiem, gdzie proboszcz upraszał parafian: „Nie róbcie jak ja robię, róbcie jak ja mówię”.

  Znak „rozpoznawczy” rosyjskich służb

  „Otrucie Nawalnego” to sprawdzony schemat ze Skripalem, kiedy nikomu niepotrzebny szpieg zostaje „nie do końca otruty” w Wielkiej Brytanii. Słaba politycznie premier brytyjskiego rządu Theresa May podnosi larum, oskarża Rosję i wydala 23 jej dyplomatów, bo dowodem w sprawie wydaje się być brak skuteczności w truciu byłych szpiegów, który stanowi swego rodzaju znak „rozpoznawczy” rosyjskich służb.

  Zgodnie z zasadą „kto nie z nami, ten przeciw nam” inne kraje UE symbolicznie przyłączają się do akcji, wysyłając do domu jakąś liczbę rosyjskich dyplomatów. Prawdziwy cel zostaje osiągnięty i opinia publiczna została zainfekowana wirusem podejrzliwości wobec wszystkiego, co rosyjskie.

  !!! !!! !!!

  Zamordowano nie tylko przywódcę państwa, ale i laureata Nagrody Nobla

  W tym miejscu przypomnę, że skuteczne otrucie radioaktywnym polonem 210 przywódcy Palestyny Jasira Arafata, nie wywołało oburzenia światowej opinii publicznej i przeszło bez echa, nie mówiąc już o jakimś międzynarodowym śledztwie. Zamordowano nie tylko przywódcę państwa, ale i laureata Nagrody Nobla.

  Rekonstrukcja czy reaktywacja?

  I co? I nic.

  Tak w ogóle to morderstwa państwowych przywódców – Jasir Arafat, Muammar al-Kaddafi, Saddam Husajn – wywołują mniejszy rezonans społeczny niż sfingowane otrucie szpiega czy politycznego celebryty.

  W światowej polityce coraz bardziej daje się zauważać równoległość dwu płaszczyzn na jakich ona funkcjonuje. Światowej gawiedzi macha się w „telewizorach” fiolkami z „bronią biologiczną”, a wojsko przygotowuje się „do skoku” na iracką ropę, wyzwala się Afganistan od Talibów.

  No i przy okazji tej szlachetnej misji zwiększyła się kilkakrotnie produkcja narkotyków, płynąca z tego regionu, Kaddafiego oskarżono o wspieranie terroryzmu, aby z Libii uczynić nową przestrzeń dla rozwoju terroryzmu, dehumanizuje się prezydenta Syrii Assada, aby usprawiedliwić wspomaganie terrorystycznych korporacji.

  Mierzenie dwóch takich samych rzeczy, spraw czy wydarzeń różnymi miarami stało się standardem, a co gorsza – argumentem w sporze.

  Kiedy organizacja terrorystyczna al–Zenki ścięła głowę 10-letniemu Palestyńczykowi i pochwaliła się tym w sieciach społecznościowych, Stany Zjednoczone przyjęły usprawiedliwienie bandytów, że egzekucja była „indywidualną pomyłką”. Wypadałoby życzyć wszystkim, którzy uwierzyli w takie wyjaśnienia, aby stali się ofiarami takich pomyłek.

  Polski pułkownik służb specjalnych zdaje się hołdować takiej właśnie „grze na ostro”.

  Czy jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości ??? !!!

  Całość na
  https://app.cappture.cc/snapshots/1eaf6714-e76e-66e6-ba65-0e1fafafde16
 • @Repsol 16:53:03
  " Myślałem o tym, dlaczego masz taki autorytet, Aleksiej."

  To już zakrawa na paranoję ze strony sponsorów Nawalnego.

  W Rosji jego "autorytet" to żenada. Jest przez Rosjan uważany za zdrajcę i kolaboranta z obcymi agenturami.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 17:35:53
  Szekle widzę .http://di.com.pl/zagraniczni-sponsorzy-finansuja-kampanie-wyborcza-rosyjskiego-blogera-opozycjonisty-48659 Salute :)
 • @Repsol 17:52:55
  Dla przypomnienia o ogromnej różnicy pomiędzy reakcją na temat bestialsko zamordowanrgo opozycyjnego dziennikarza i krytyka despotycznego reżimu w Arabii Saudyjskiej pociwiertowanrgo w ambasadzie i rozpuszczonego w kwasie bez szumu i echa żadnych sankcji bojkotu nic cisza. A pseudo otruciem Skripala i Nawalnego za to histeria sięgająca zenitu. Sankcje represje oszczerstwa paranoja psychopatów zrzeszająca zachodnich liderów pod wezwaniem guru szatana Ameryki północnej.

  Salution ✔
 • @Repsol 16:53:03
  Swój swojego jak widać z załączonego przez Pana linka rozpozna bo to takie samo zatrute jadem plewy i plew plewa wychwala.

  Salution ✔⚔
 • @Leonardo da Vinci 18:33:16
  Surowce naturalne . No i wszystko jasne . Salute .
 • @Repsol 17:52:55
  " Zagraniczni sponsorzy finansują kampanię wyborczą rosyjskiego blogera-opozycjonisty? "

  Bez znaku zapytania, jest definitywna odpowiedź.

  Pozdrawiam :)
 • @Monaco 17:18:42
  Doskonały opis i samodestrukcji po przez ujawnienie ze strony przeciwników Rosji ich własnej obłudy i manipulacji.

  A przy tym wrogowie Rosji sami siebie dekonspirują.
 • @Monaco 17:18:42
  To jakże ważne zdanie:

  "Piorunująca skuteczność medialna.

  Niezaprzeczalnym faktem jest, że po niewątpliwym sukcesie tych, co „otruli Skripala”, kolejna ich akcja z Nawalnym majstersztykiem nie jest, ale jej skuteczność medialna jest piorunująca.

  Wmontowanie w akcję niemieckiej kliniki, błyskawiczny transport do Niemiec i wsparcie medialne zmusiły kanclerz do zabrania głosu w sprawie, czyniąc Angelę Merkel i Niemcy zakładnikiem w walce o przerwanie projektu Nord Stream 2, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że nie o Nawalnego, ale o gazociąg chodzi.

  Opinia publiczna otrzymuje przekaz w rodzaju: oni trują swoich opozycyjnych polityków, a wy chcecie robić z nimi interesy? "

  NS 2 , i tak jest budiwany, żadna siła nie powstrzyma dokończenia ostatniego odcinka 120 km.

  Ani Niemcy ani Rosja nie pozwolą by kilka miliardów €uro dotyczących tego projektu, inwestycji zostało zmarnowane po przez widzi misię wroga nr.1 Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.
 • @Alfax 18:59:33
  Czosnkowym nowiczok nie wypalił . https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/%C5%9Brodek-kt%C3%B3rym-otruto-skripala-nie-pochodzi-z-rosji-szef-laboratorium-wyja%C5%9Bnia/ar-AAvq1Cq?li=BBr5CAq .Salute :)))
 • @Repsol 19:09:37 Ale Brytyjczyków przycisnęło!
  Brexit nie wypalił, covid-19 zaatakował, handel naziemny zablokowany, chyba 1300 ciężarówek będzie stała na szosie przez święta
  razem z kierowcami, loty odwołane... Wyspy Brytyjskie pokonane!!!

  Ciekawe jak zaczną podchodzić Rosję z jej rynkowymi możliwościami.
  Może być ciekawie.
 • ...
  Stirlitz z Nawalnym wypili trzy butelki wódki.
  Nawalny padł jak nieżywy.
  Nowiczok – pomyślał Stirlitz.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY