Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

❗Demokracja i wolność słowa w USA ❗

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto jeszcze wierzy w faktyczną amerykańską demokracje ? Kto jeszcze ma złudzenia w uczciwe wybory w USA ?⁉ Kraju który przy pomocy opłacanej agentury i przemocy wprowadzał na świecie amerykańską "demokracje" polegającą na usytuowaniu swoich wasali.

 

 

Demokracja i wolność po amerykańsku. 

  Tak wygląda amerykańska wolność słowa: 

  Trump został zablokowany i wyrzucony ze wszystkich sieci społecznościowych. 

Obecny prezydent USA Donald Trump jest zablokowany na Facebooku i Instagramie. Tak będzie do końca jego prezydenckiej kadencji.

Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg napisał o tym na swoim koncie w sieci społecznościowej. 

 „Jego decyzja o wykorzystaniu swojej platformy do usprawiedliwiania zamiast potępiania działań swoich zwolenników dotyczącch protestów na Kapitolu słusznie zaniepokoiła ludzi w USA i na całym świecie. Wczoraj usunęliśmy te wypowiedzi, ponieważ wierzyliśmy, że ich efektem i prawdopodobnie celem jest sprowokowanie dalszej przemocy ”- powiedział założyciel portalu społecznościowego.

Zuckerberg powiedział też, że głównym priorytetem Stanów Zjednoczonych w tej chwili jest utrzymanie pokoju do inauguracji Joe Bidena, która nastąpi 20 stycznia.

Przynajmniej do tego czasu Trump będzie pozbawiony możliwości publikowania informacji na Facebooku i Instagramie, ponieważ obawiają się, że „wykorzysta platformę do wzniecenia gwałtownego powstania przeciwko "demokratycznie wybranemu prezydentowi ”.

Ponadto założyciel Facebooka powiedział, że treści Trumpa na przestrzeni ostatnich kilku lat naruszały już zasady serwisu społecznościowego, wtedy należało usunąć lub blokować jego posty. Wcześniej podobną decyzję podjęło kierownictwo Twittera, gdzie strona pezydenta Stanów Zjednoczonych jest blokowana i  jest zagrożona wręcz trwałym zablokowaniem, jeśli Trump nie usunie trzech postów, które według portalu społecznościowego naruszają zasady.

Rosyjski polityk i osoba publiczna Siergiej Karnaukhov zaprosił prezydenta USA do udania się na wyspę wolności -> Telegram. <- „To, że Donald Trump został pozbawiony możliwości publicznego zabrania głosu, jest potwornym precedensem. A service Telegram dla Trumpa i dla całego świata może być doskonałą okazją do wpłynięcia na sytuację polityczną po przez właśnie tam istniejącą wolnośc słowa.

" Pomóżmy amerykańskiej demokracji i wolności słowa która jest w USA cenzurowana i blokowana, publikując ponownie w naszych sieciach społecznościowych, mówił Karanaukhov : Drogi Donaldzie Trumpie, świat musi poznać prawdę. Zostałeś zablokowany na amerykańskim Twitterze i Facebooku, ale nie możesz milczeć.

Prawda o sytuacji w USA jest ważna dla całego świata. Prosimy o dołączenie do naszego bez cenzury Telegramu ”- zaproponował Karnaukhov.

 

KURTYNA OPADŁA ❗❗❗

Kto jeszcze wierzy .lub ma jakiekolwiek złudzenia w faktyczną amerykańską demokracje ? Kto jeszcze wierzy lub ma złudzenia w uczciwe wybory w USA ?⁉ Kraju który przy pomocy opłacanej w $$ agentury i przemocy jak zamachy stanu, majdany, kolorowe rewolucje, morderstwa i agresje, wojny  wprowadzał na całym świecie amerykańską "demokracje" polegającą na dywersji I przemocą obalaniu leganie wybranych prezydentów i usytuowaniu. swoich pionków marionetek i wasali ...

Dziś ich własny amerykański bumerang powrocił do źródeł, do jaskini zła ❗❗❗

 ⚔✌❗

 

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  "Przodująca demokracja" się zademokratyzowała na śmierć.
  Babilon pada - twór masonerii zdycha.

  Zachowajmy jednak ostrożność, bo inne mniejsze potwory mogą się aktywować korzystając z okazji...

  5*

  Pozdro!
 • Trump
  Już jest w totalnej odstawce. Po tym, jak go opuścił Pence to chłopu został tylko 12 dni.
 • Podwójne standardy. Zachodu.
  Tak opisuje walki z policją w USA i Hongkongu

  Uwaga !!! To samo wydanie gazety. Protestujący w Waszyngtonie to motłoch, tłum, rabusie, dla którego gazeta The Times domaga się kary za „próbę obalenia systemu demokratycznego”.

  A protestujący w Hongkongu to „aktywiści”, „bojownicy o demokrację”, „bojownicy o prawa człowieka” i gazeta The Times domaga się ich uwolnienia.
  Takie informacje są w The Times z 7 stycznia 2020 roku.
 • Mają zlecenia na destabilizację.
  Zachód, na czele z Stanami Zjednoczonymi, nadal destabilizuje sytuację w Hongkongu i na Białorusi.

  Jest jasne, że mafijny Zachód nie zaprzestanie wywrotowych działaniań przeciwko Chinom i Białorusi.

  Z pewnością służby specjalne i agenci Stanów Zjednoczonych stali się szczególnie aktywni, próbując zaskarbić sobie przychylność nowego administratora Białego Domu (wybranego przy pomocy kantów wyborczych) chociaż jeszcze nie w pełni jest prezydentem.

  Pozdr.
 • @Jasiek 04:08:42
  " Zachowajmy jednak ostrożność, bo inne mniejsze potwory mogą się aktywować korzystając z okazji..."

  Mamy takiego w Polin ... . Który wykorzystuje pandemię i terroryzuje miliony ludzi, cały czas.

  Pozdr. :) i ukłony.
 • @zbig71 06:31:28
  Trump ze strachu skarcił swoich wolenników !!!

  Chociaż byli narażeni na utratę zdrowia i życia.
  W szturmie na Capitol zabito 4 osoby w tym agenci zamordowali bezbronną kobietę.

  Pozdr.
 • @Monaco 07:43:39
  Czytałem na wp.pl, że Duda ze Szczerskim chcą interweniować w sprawie wyborów w USA.
  Będzie straszno i śmieszno jednocześnie.....
 • "❗Demokracja i wolność słowa w USA ❗"
  ------------------
  No cóż - odpalono globalnie plandemię - gdzie pod jej kloszem kosmaty chce zoperować tzw. Zachód - więc przestano w USrahellu dbać o jakiekolwiek demonkraturowe - pozory.
  Wniosek?
  Plandemia w wydaniu globalnym oraz demonkraturowa hucpa w USrahellu - to triumf światowego - kosmatego - to taki wściekły taniec kosmatego z przytupem - już po całym globie - gdzie iskry spod jego kopyt snopami sie sypią.
 • To ostatnie nie reżyserowane w całości wybory w USA.
  Mafia już nie dopuści (jak w Polsce) żadnych "Trampów" d kandydowania.
  Od teraz wybory będą już starannie wyreżyserowanym teatrem w wykonaniu wybranych przez mafię aktorów.
  Żadnej przypadkowości... mafijni kandydaci dostaną role nauczą się ich na pamięć... i będą ze sobą "demokratycznie walczyć"

  I tę metodę dotychczas stosowaną w odniesieniu do podbitych kolonii (w tym Polski) mafia teraz będzie stosować również w USA.
  USA stało się teraz praktycznie kolonią mafii.

  Jedyna możliwość to bunt stanów republikańskich i "REPxit" wtedy Powstanie odrodzona tradycyjna Ameryka w okrojonym stanie.
  Mafia na to nie pozwoli i to najpierw przy użyciu nagonki medialnej, potem skorumpowanych sądów i służb specjalnych oraz piątkowego samobójcy.. a na końcu przy braku sukcesów ..przy pomocy siły ..(wojna domowa).
 • @Oscar 12:25:47
  --------------
  "Od teraz wybory będą już starannie wyreżyserowanym teatrem..."
  --------------
  To do tej pory demonkraturowe wybory w USrahellu czy gdziekolwiek indziej nie były starannie wyreżyserowane? Czyżby tzw. demonkratura pomykała sobie od zawsze na tzw. żywioł?
  --------------
  "... a na końcu przy braku sukcesów ..przy pomocy siły ..(wojna domowa)."
  --------------
  To Pan, Panie @Oscar - uważasz, że ta ewentualna wojna domowa - nie byłaby tam ustawiona - od A do Z - przez tamtejsze i nie tylko tamtejsze - dzieci diabła?
  Wniosek?
  Na jakim świecie Pan żyjesz Panie @Oscar. Szatański świat w jakim przyszło nam żyć to nie jest jakaś tam farma u Orwella - to jest coś po stokroć gorszego.
 • Specjalista od rozpadu ZSRR Gorbaczow... dla Interfax.
  Gorbaczow ogłosił zagrożenie dla losu Stanów Zjednoczonych

  Zamieszki w Waszyngtonie zeszłej nocy podniosły kwestię przyszłego losu Stanów Zjednoczonych jako państwa - powiedział były prezydent ZSRR Michaił Gorbaczow.

  W wywiadzie udzielonym dla Interfax,
  Gorbaczow powiedział, że „szturm na Kapitol został wyraźnie zaplanowany z góry i jest jasne przez kogo”.
  Jego zdaniem zamieszki, które miały miejsce w Waszyngtonie „podważyły ​​przyszły los Stanów Zjednoczonych jako państwa”.

  „Minie trochę czasu i dowiemy się, dlaczego tak się stało” - powiedział zdrajca ZSRR.

  Media w Stanach Zjednoczonych nazywają atak na Kapitol, zabytkowy budynek najbardziej niszczycielskim od 1814 roku, kiedy został spalony przez brytyjską armię.

  Gorbaczow zna się na rzeczy, wie doskonale kto i na czyj rozkaz strzelał w budynek Białego Domu w Moskwie i że wszystko było przez zdrajców ZSRR dobrze przygotowane. Na czele z Jelcynem.

  Pozdrawiam.
 • @Alfax 14:49:01
  A to ciekawe.

  Biden obiecał, że nie zmieni prezydentury w „trzecią kadencję Obamy”:

  Czego więc można spodziewać się po przybyciu Bidena do Białego Domu ?.
  Według doniesień z kręgu Demokratów, Biden planuje odwołać dekrety swojego poprzednika Trumpa.
  Chce przedłużyć traktat START III z Rosją i obniżyć wydatki na obronność. Biden obiecał również, że nie zmieni swojej prezydentury w „trzecią kadencję Baracka Obamy”, jednak wielu byłych współpracowników 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych Baraka Obamy pojawi się w jego przyszłym gabinecie.

  Czas pokaże ile w tym jest prawdy, i ile nowych wojen, ingerencji w sprawy obcych państw wywołaną "Demokraci".
 • @Alfax 14:59:38
  Mafia celów nie zmieniła a Biden to marionetka i to już dysfunkcyjna...
  Zmienić się może taktyka taki układ Start ma pewnie związać ręce Rosji która ma przewagę w strategicznym arsenale...tak było poprzednia z ZSRR (zakazali ZSRR ich najlepszych broni zdrajcy się zgodzili).

  Nie Biden będzie o tym decydował ..Biden będzie o tym czytał z kartki.
  o ile nie wymienią Bidena na młodszy model (Harris) bo lepiej i wyraźniej czyta te kartki.
 • Analogie Amerykańskiej demokracji do Polskiej demokracji.
  Biden praktycznie nie robił żadnej kampanii wyborczej a Tramp gromadził tysiące na wiecach.. a wygrał Biden...

  W Polsce Duduś podczas wyborów do I kadencji podobnie.. nikt go nie znał, wyciągnięty z kapelusza Duduś... a wygrał ...cud nad urną.
  W ostatnich wyborach kolejny "cudowny" kandydat Trzaskowski ... kompletny idiota, skompromitowany wielokrotnie i patrz... dostaje 10% głosów.. a nikt go wcześniej nie znał.

  To są poważne przesłanki na to że Polska "demokracja" jest równie "zdrowa" jak ta amerykańska.
  Co zresztą wydaje się być oczywiste... we wszystkich koloniach mafii wszystkie "demokracje" są tego samego typu.

  Cuda nad urną to znak firmowy tych "demokracji".
 • @Oscar 15:15:08
  Tak jak na upa Ukrainie, błazen zostaje prezydentem bo tak zadecydował kurator banderowskiej Ukrainy pan Waszyngton .

  Nie ma cudów są tylko mafijne dyrektywy, kto co i jak ma być w krajach wasalskich w semi-koloniach należących do USA.

  Taka Litwa licząca tyle ludności co Warszawa i okolice, rzuca się od czasu gdy jest w NATO jak pchła na Rosję bo kuratorzy z za big oceanu dają jej przyzwolenie i ochronę.

  Mafia wie jak rządzić swoimi gangsterami małego kalibru.
 • @Oscar 15:08:54
  " Nie Biden będzie o tym decydował ..Biden będzie o tym czytał z kartki.
  o ile nie wymienią Bidena na młodszy model (Harris) bo lepiej i wyraźniej czyta te kartki."

  Lepiej bym tego nie opisał. :))
 • Jak to się mogło tak wymknąć spod kontroli ?
  Czy byli całkowicie nieprzygotowani ?

  Po zamieszkach jest wiele krytyki na postawę policji i sił bezpieczeństwa podczas szturmu na Kapitol przez zwolenników Donalda Trumpa.

  Jak to się mogło tak wymknąć spod kontroli ?

  Data nie była zaskoczeniem. Kilka tygodni temu została zakreślona na czerwono w kręgach zwolenników Trumpa. Na Facebooku wiadomość została rozpowszechniona przez grupy Stop the Steal.

  Facebook wyciągnął wtyczkę po tym, jak rozpowszechniano wszelkiego rodzaju historie o „kradzieży” głosów przez Demokratów i ich kandydata na prezydenta Joe Bidena.

  5 listopada 2020 roku, dwa dni po wyborach, Stop the Steal stał się bardzo aktywny i został zablokowany na Facebook ponieważ również podżegał do przemocy.

  Ale setki wyodrębnionych i podobnie myślących na Facebooku i Twitterze nowych stron wyrosły jak grzyby po deszczu i nadal nawoływały do sprzeciwu the steal voices przez Demokratòw.

  A 6.stycznia miały być marsze, protesty by domagać się unieważnienia od członków będących w Kapitolu.
 • I jeszcze to...
  Punktem kulminacyjnym miał być 6 stycznia.

  Dzień, w którym Kongres Stanów Zjednoczonych miał potwierdzić wyniki wyborów, a Joe Biden miał być formalnie ogłoszony na przyszłego prezydenta USA.

  Sam Donald Trump od kilku tygodni wskazywał 6 stycznia w swoich tweetach i wypowiedziach by jego zwolennicy przygotowali się na 6 stycznia, bo wtedy coś pokażemy, a więc świat zobaczył amerykański majdan w sercu USA (zresztą made in USA). ❗❗❗
 • @Oscar 15:15:08
  I kongresmeni którzy tak rechotali z zachwytu gdy burdy urządzane były w Rosji, w Chinach, w Wenezueli czy ostatnio na Białorusi sami dostali po swych brudnych od cudzej krwi łapach i to od swoich we własnym gnieździe. ❗❗❗
 • @demonkracja 12:54:18
  Tak a centrum tego szatańskiego świata znajduje się w kraju zwanym United Szatany American (Nord).

  ✌✔☺
 • @Alfax 14:59:38
  " Czs pokaże ile w tym jest prawdy, i ile nowych wojen, ingerencji w sprawy obcych państw wywołaną "Demokraci "

  Nic się nie zmieni, to przecież tylko awantura w zydowskiej rodzinie.

  Coś na wzór w Polin POPIS ❗❗❗ jeden diabeł tylko o innym imieniu.
 • @zbig71 08:21:37
  Te kacyki ? Interweniować ?

  To jùż jest śmieszne ☺☺☺☺☺
 • @Jasiek 04:08:42
  "Przodująca demokracja" z dwiema partiamii które różnią się między sobą tylko która jest bardziej żydowska.

  Co to za demokracja, gdzie nie ma prawdziwej opozycji o innych poglądach na świat, gospodarkę i bezpieczeństwo niż te dwie mafie udajace wolność słowa i demokrację.

  Salution ☺☺☺☺☺ ✔
 • Zniszczenia w Capitol 'u ,
  https://images3.persgroep.net/rcs/Yb9dYB9xsHLiN9pc_c7FCsr8xYc/diocontent/180945832/_fitwidth/694/?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.8&desiredformat=webp
 • @Monaco 19:46:36
  https://www.transport-online.nl/site/upload/images/2021/01-Januari/Agent-overleden-Capitool.jpg
 • @Leonardo da Vinci 19:04:39
  Gorzej jak będxie straszne
 • Czy Walesa bedzie ratować demokracje w USA?
  Pisalam kiedys o wywiadzie Lecha Walesy jakiego Lech udzielil amerykanskiej prasie Newsmax.
  Ogladam te kolorowa rewolucje u kowbojow i przypomnialo mi sie, jak to nasz dzielny wódz od welwetowej rewolucji, zwierzal sie Amerykanom, ze jak tylko go poprosza, to on sam, osobiscie poleci do Hong Kongu i pomoze Amerykanom wprowadzac demokracje .

  Ale Amerykanie nie poprosili go o pomoc bo widać potrzebny jest teraz jako glowny doradca i spec od 'przemian ustrojowych' - tym razem w Waszyngtonie.

  Zalaczam fragment mojego tlumaczenia:

  Natomiast w wywiadzie dla amerykańskiego Newsmax-u (19 listopada 2019) Walesa opowiadal, ze w celu pokonania komunistycznej wladzy studenci i inni rebelianci w Hong Kongu musza sie najpierw porzadnie zorganizowac a nastepnie poprosic o pomoc z zewnatrz.
  W specjalnym wywiadzie dla Newsmax we wtorek po poludniu, laureat Nagrody Nobla uwazany za ojca postkomunistycznej Polski powiedzial, ze sukces rewolucji Solidarnosci w Polsce w 1980 roku moze byc powtorzony prze rewolucjonistow w Hong Kongu, ktorzy walcza o wyzwolenie HK spod chinskiego panowania. (SIC!

  “jesli posluchaja Walesy , to wygraja” - powiedzial Walesa o rebeliantach walczacych z policja komunistyczna.,

  Walesa udzielil wywiadu dla gazety Newsmax, zaraz po spotkaniu z wice prezydentem Mike Pencem.

  Przypomnial tez o poczatkach Solidarnosci, ktora on osobiscie zalozyl jako elektryk w stoczni w Gdansku po koniec lat 70-tych.Walesa zorganizowal strajk, ktorym wzielo udzial 17 tysiecy robotnikow i rozniosl sie ten strajkowy proces po calej Polscei byl decydujacym czynnikiem w obaleniu komunizmu w Polsce.

  “Solidarnosc- podkreslil Walesa- opierala sie na podstawowej zasadzie: prosic innych o pomoc”.
  Po stworzeniu Solidarnosci i rozpowszechnieniu bardzo dobrze przygotowanego strajku, Walesa przypomnial: “ i wtedy poprosilismy Europe, Stany Zjednoczone i Kanade, zeby pomogly nam zwalczyc komunizm.”
  "Te kraje wtedy ocenily sytuacje i wage problemu i przyszly nam z pomoca”- powiedzial Walesa
  “Teraz protestujacy w Hong Kongu musza sie zorganizowac i udowodnic, ze moga sie pozbyc ciężaru. Wtedy inne kraje zadecyduja czy sie zaangazowac - czy nie.
  Walesa, ktory zostal prezydentem w rok po obaleniu komunizmu w 1990 roku , podkreslil, ze przyszlosc polega na wolnosci i demokracji i wolnym rynku"


  Newsmax: Hong Kong Rebels Must Organize, Then Ask Others for Help | Newsmax.com

  https://www.newsmax.com/newsfront/lech-walesa-poland-hong-kong-protest/2019/11/19/id/942413/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY