Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

❗ Rozmowa zdrajcy Wolkowa z Holandią ❗

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdrajca Rosji lider sztabu Navalnego po fałszywej rozmowie. Wstyd i pośmiewisko ❗☺

 

Zdrajca Rosji lider sztabu Navalonego ośmieszony po fałszywej rozmowie Chamber:.

 Leonid Wołkow, zdrajca Rosji szef sztabu generalnego kolaborantów i zdrajców rosyjskiej opozycji Aleksieja Nawalonego, jest zdziwiony, że holenderscy parlamentarzyści zostali wprowadzeni w błąd przez podszywającego się pod Wołkowa podszywacza. Stało się to w zeszłą środę podczas rozmowy prowadzonej przez Zoom. 

Stała komisja spraw zagranicznych holenderskiego parlamentu uznała, że ​​spotkała się z Wołkowem, który działa w stolicy Litwy Wilnie po ucieczce zdrajcy, który uciekł jak szczur ze względu na sytuację polityczną w Rosji. Ale według samego zdrajcy szefa sztabu byli to dwaj rosyjscy dowcipnisie, którzy udawali go w jego imieniu. Według niego stało się to już kiefyś wcześniej.

  Według tego agenta rabatającego dla Zachodu Volkova,  fałszywa rozmowa jest dziełem Vladimira Kuznetsova i Alexei Stoljarova, lepiej znanych jako „Vovan” i „Lexus”. Ten duet znany jest w Rosji z wyśmiewania przeciwników Kremla i światowych przywódców.  „Nazywamy ich dowcipnisiami. 

  Powiedział prawdziwy Wołkow w rozmowie z holenderskim przedstawicielem redakcj NOS. 

  "Kreml używa jako broni”. Twierdzi widząc naturalnie w tym od razu a jakże rękę Putina.

Ekspert od deepfake, Jarno Duursma, oglądał na żywo rozmowę NOS z Volkovem. Następnie Theo Gevers, profesor wizji komputerowej na Uniwersytecie w Amsterdamie, przejrzał obrazy i przepuścił je przez specjalne certyfikowane oprogramowanie służące do demaskacji głębokiego fałszowania.

 No i sensacja na całego ❗❗❗  a to ci dopiero ... ❗

  Profersor Theo Gevers wraz z pracownikiem wykluczył, że ta rozmowa dotyczy deepfake'u.

 Ponadto redakcja NOS kilkoma kanałami ustaliła, że nikt nie podszywał się pod zdrajcę Wołkowa.

 Ale zdrajca Rosji Wolkow szef sztabu generalnego zdrajców Rosji uparcie twierdzi że to nie był on i pewnie tak też było  :)))  i że  holenderscy parlamentarzyści nie byli pierwszymi, którzy zostali zrobieni w konia przez kogoś, kto udawał Wołkowa. A to jest faktycznie prawdą :))) 

 Ze żartownicy już wcześniej rozmawiali z posłami z Estonii, Litwy i Wielkiej Brytanii. I jako Wolkov rozmawiali także z przedstawicielami Amnesty International i Rady Europejskiej.

 „Spodziewałem się, że dzwoniący z Europy będą lepiej przygotowani” - mówi Volkov. Wskazuje, że można go znaleźć i dotrzeć do niego za pośrednictwem mediów społecznościowych, dzięki czemu można zweryfikować jego tożsamość. Ale według Volkova, przed rozmową Zoom, nie sprawdzono, czy to prawda, i nie odbyła się żadna rozmowa przygotowawcza. 

  Nie wiadomo, jak doszło do kontaktu z holenderską komisją parlamentarną. Uczestnicy powiedzieli potem, że podejrzewali, że to błąd. Na przykład poseł D66 Sjoerd Sjoerdsma mówił o dziwnym wydarzeniu. Nic nie zostało ujawnione na temat treści.

 Technologia deepfake ❗

  W rozmowach wykorzystywana jest technologia deepfake. Technologia ta umożliwia zastąpienie twarzy w wideo (połączenie) z inną twarzą.

 Mogło się to również zdarzyć w rozmowie z holenderskimi posłami, ale teraz NOS nie może tego sprawdzić. Żadne zdjęcie z rozmowy nie zostało ujawnione, a parlament holenderski zrobiony w bambułe nie chce nic więcej na ten temat mówić.

 Po prostu wstyd im że byli w rosyjskim programie typu " Mamy cię" :)))

Rosjanie potraktowali zdrajców na wesoło a powinni ich potraktować tak jak to robią amerykańskie yankeesy, wyłapać i wyrok 265 lat w obozie na pustini  za zdradę ojczyzny. 

 

Tak wyglądają zdrajcy własnego narodu  i kolaboranci z obcą ageturą ❗❗❗

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor 5*
  DK
 • Ja już nie wiem czy jest coś co może jeszcze dodatkowo pogrążyć Wołkowa
  w oczach jego zwolenników.
  Chyba że on wcale nie ma zwolenników a ta publika która wychodzi na ulicę to jeśli nie liczyć miejscowych szaleńców,to opłaceni statyści.

  Przecież już 2017 roku wybuchł skandal z domem Wołkowa.Okazuje się że ten bojownik o prawdę posiada w Luksemburgu niekiepski dom.

  https://ic.pics.livejournal.com/oleglurie_new/45868151/1227513/1227513_original.jpg

  Po upublicznieniu związanych z tym dokumentów https://oleglurie-new.livejournal.com/332690.html wydawało się że już,koniec z panem Wołkowem.Szlus.
  Ale nie.Wołkow dalej dzielnie walczy z korupcją.
  Niedawno wyjaśniło się że nieruchomość została zakupiona z środków "fundacji do walki z korupcją".Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo ale już wiadomo że nie sam jeden Wołkow czerpał z tego funduszu pełnymi garściami.
 • Na foto.
  Nie widać po nich biedy. Za przekręty podatkowe i za judaszowe srebrniki są jak wypasione dwa byki... :)

  AUTOR 5 * PLUS .

  Pozdr. :)
 • @ikulalibal 20:40:33
  Czerpakiem czerpał a obecnie na Litwie też mu Zachód do zadka włazi !

  I jak tu nie żyć na cudzy koszt ? okradając innych !

  Pozdr.:)
 • A co wtedy - jeżeli
  te dwa fikuśniki na fotce - to ludzie Putina a Putin z kolei - to człowiek światowego, czarciego pomiotu?
  Wniosek?
  Diabelska przewrotność nie zna granic.
 • @Monaco 20:59:05
  //I jak tu nie żyć na cudzy koszt ? okradając innych !//

  Abo to on (znaczy się ten wołkow) jeden?

  A taki dyżurny liberasta Siergiej Stankiewicz okazuje się że ma trzy mieszkania za granicą;w Polsce,na Litwie i w Czarnogórze.
  " У идущего по спискам той же партии бывшего советника президента Бориса Ельцина Сергея Станкевича три квартиры (в Латвии, Польше и Черногории) "
  https://www.rbc.ru/politics/16/08/2016/57b2f4659a79478af5155491

  I trzeba trafu on też jest szefem jakiejś fundacji do "walki z czymś" a może "o coś"
  Karierę rozpoczynał jako inicjator burzenie pomnika Dzierżyńskiego,już w 1997 miał mieć sprawę o przyjmowanie lewych pieniędzy na kampanie wyborczą Jelcyna ale uciekł do Polski i tu żył kilka lat.Po amnestii wrócił do Rosji i teraz walczy "z putinowskim reżimem o demokracje".Jednym słowem życiorys charakterystyczny dla średnio statystycznego liberasty.
  Więc wszystko na to wskazuje że zarzuty o to że "fundacje" są pasem transmitującym pieniądze od sponsorów do agentury wcale nie jest bezpodstawnym ględzeniem.
  Obejrzyjcie tę twarz.Może jest waszym sąsiadem bo przecież od czasu do czasu musi wpadać do swojego mieszkanka.
  https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%8F+%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk01Encn-JZWSIseWriFLDHMEyQNkIQ:1619380460579&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjSlu-olprwAhWEAhAIHUb3DvAQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1333&bih=655
 • @demonkracja 21:40:01
  A co w tedy - jeżeli

  ten sympatyczny Demon-kracja to człowiek Bidena a Biden to z kolei człowiek światowego czarciego pomiotu?

  Wniosek ?

  Diabelska przewrotność nie zna granic :)))))

  I tak powstają humorystyczne theorie spiskowe, fajne :)))))

  A tak jest życie pełne i barwne zamiast otaczającej nas szarości i czerni czarciego pomiotu.

  Pozdr, :);)
 • @ikulalibal 22:00:35
  Na szczęście nie jest :)))

  Chociaż podobne widuje w tramwaju, ale taki złodziei nie jeździ tramwajem ;))) pewnie wypasioną na koszt sponsorów jakąś limuzyną ... .

  Pozdr. :)
 • --------------- nie dziwi nic .
  ---------- putin to nie Putin , ale matka Putina to korzenna , tak kilka m-cy temu powiedziała mi lekarka z Nowosybirska. W Gruzji dwa lata temu , Studenci z Moskwy powiedzieli mi ,że nienawidzą Putina , bo zdradził Rosję .

  Jednego jednak nie rozumiem , kto odgrywa teatr i po co : NATO / Chiny / Turcja / USA / Izrael i inni . Jeżeli za wszystkim stoją korzenni , TO ?? no właśnie.
 • @ikulalibal 22:00:35
  RBK.ru

  To tam knute są różne oszczerstwa przeciwko partii rządzącej ?

  Czy się w tej kwestii mylę ?
 • @ninanonimowa 22:17:02
  // Jeżeli za wszystkim stoją korzenni , //

  To już wiadomo od dawna.

  https://www.youtube.com/watch?v=FGg4SaBewJA


  //putin to nie Putin //

  Przez cały okres trwania ZSRR krążyły pogłoski o żydowskim pochodzeniu wszystkich nieomal członków ówczesnego politycznego panteonu.Wszystkich prócz jednego.Nawiasem mówiąc żyda.
  Czy może pani wie o kim mowa?
 • @Monaco 22:33:11
  //To tam knute są różne oszczerstwa przeciwko partii rządzącej ?//

  Całkiem być może.Nie znam tej strony.Po prostu jako pierwsze nawinęła mi sie na hasło "stankiewicz nieruchomość w polsce".
  O tym że ma nieruchomość wiem stąd bo w jakimś tok szole rzucono mu to w twarz.
 • @ikulalibal 22:44:32
  -----------Siergiej Ławrow.
 • @ninanonimowa 23:09:24
  ---- drugi : Dmitrij Miedwiediew.
 • Rosja tworzy listę nieprzyjaznych wrogich krajów.
  Czas nadszedł by e końcu zadbać o bezpieczeństwo Rosji.
  Tak określiła Maria Zacharowa, że obecnie tworzoną listę państw wrogów Rosji.

  Rosja zaczęła tworzyć listę nieprzyjaznych krajów, którym nie wolno zatrudniać obywateli Rosji do pracy w placówce dyplomatycznej. Na tej liscie numerem 1 są już Stany Zjednoczone.

  O tym oświadczyła oficjalna przedstawicielka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej Maria Zacharowa
  w TV „Rosja-1”.

  „Jak wiecie, dzień wcześniej został opublikowany dekret prezydencki, który zawiera szereg środków służących wdrożeniu już istniejących ustaw federalnych, zgodnie z którymi obecnie państwa uznane za wrogie i nieprzyjazne nie mogą rekrutować pracowników spośród obywateli Federacji Rosyjskiej na ich misje dyplomatyczno-konsularne (...).

  A kim są te wrogie i nieprzyjazne państwa? Lista jest obecnie tworzona (...) Jak rozumiemy, cała historia zaczęła się od kolejnej rundy nieprzyjaznych działań Stanów Zjednoczonych (...) Jak rozumiesz i jak mogę to potwierdzić, oczywiście Stany Zjednoczone są na liście jako numer 1. - powiedziała.

  Według niej dekret Putina o utworzeniu listy nieprzyjaznych krajów jest „działaniem odwetowym”.

  „Zawsze podkreślaliśmy absolutnie pokojowy charakter naszej polityki zagranicznej (...) Ale zawsze podkreślaliśmy też, że wszelkie działania, które określamy jako nieprzyjazne, wrogie, nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi (…)

  Przyjmowany pakiet środków to oczywiście także środek odwetowy (...) To nie są agresywne działania naszego kraju, to jest reakcja, to jest ochrona naszego kraju przed wrogimi, nieprzyjaznymi działaniami tych, którzy - są naszymi wrogami: poprzez politykę oszczerstw, sabotażu, powstrzymywania, poprzez próby izolacji, w ten czy inny sposób, próbują zatrzymać nasz rozwój - wyjaśniła Zacgarowa..

  Tak, Polska dzięki rusofobicznej polityce PiS skrajnie zależnej od USA zajmie zapewne zaszczytne 2 miejsce na liscie wrogów Rosji,

  Takich to mamy oddanych amerykańskiej polityce polityków gorliwie dbających o interesy obcych zza oceanu zamiast mieć jak najlepsze relacje spoleczne i handlowe z ogromnym i silnym sąsiadem.

  Pozdrawiam :)
 • @ikulalibal 20:40:33
  Link który Pan podał warty był uwagi.

  Więc tu jest przetlumaczony fragment,

  W Polsce zapatrzeni w Wolkowa i Nawalnego o tym zapewne nie nic wiedzą .

  " Miliony dolarów dla rosyjskiej opozycji. Dlaczego Navalny o tym milczy ? !

  Niesamowita rosyjska opozycja, na czele której stoi wiecznie konwencjonalny Aleksiej Nawalny, z godnym pozazdroszczenia entuzjazmem patrzy na mieszkania, firmy, rachunki, nieruchomości za granicą, każdego kto ich zdaniem jest „zwolennikiem krwawego reżimu”.

  Niedawno ci z mafii Nawalnego „znaleźli” mieszkanie w Moskwie, dom w rejonie Moskwy i dacze we Włoszech dziennikarza telewizyjnego Władimira Sołowiowa. Samo znalezisko jest bardzo znane bo - informacje o tym zostały opublikowane dawno temu, a sam Sołowiew wystarczająco szczegółowo opowiedział o swojej nieruchomości nabytej w okresie swojej działalności, a także powiedział, że zadeklarował wszystko i zapłacił podatki.

  A takich historii jest wiele - agenci szkalujacy Putina i jego zwolenników szukają, potępiają i nagle milczą, gdy okazuje się, że wszystko jest legalne i czyste. Zasadniczo oczerniają bez dowodów ale nie smak pozostaje.

  Więc.
  ■ Postanowiłem więc przyjrzeć się, jaki rodzaj majątku, w tym za granicą, firmy, pieniądze, biznes i inne szczęście, posiadają sami „demaskatorzy” i „bojownicy przeciwko krwawemu reżimowi”. ■

  Okazało się, że ci goście są bardzo, bardzo zamożni. Nawet, można powiedzieć, bardzo bogaci. Ale z jakiegoś powodu „wojownicy” wolą o tym nie pamiętać. Więc nazwijmy je po imieniu.

  ●●●●●
  Prawa ręka i „szef sztabu” Aleksieja Nawalnego Leonida Wołkowa. Większość czasu spędza w Luksemburgu, gdzie mieszka w bardzo ładnym domu pod adresem 31, Rue Des Pres, L-8265, Mamer w Luksemburgu, wartego około miliona euro !
  ●●●●●
  Ponadto „biedny” bojownik przeciwko reżimowi Wołkow "pracuje" w funduszu venture Next Stop Ventures, banalnej spółce offshore na Kajmanach, której siedziba mieści się na 3. piętrze, Queensgate House, 113 South Church Street, PO Box 10240, George Town, Grand Cayman, KY1-1002.
  ●●●●●
  A to biuro jest zaangażowane w rażącą kradzież rosyjskich technologii wojskowych na rozkaz Pentagonu i amerykańskich służb specjalnych.
  ●●●●●
  I dalej. Oficjalny mieszkaniec Wielkiego Księstwa Luksemburga Leonid Wołkow, za pośrednictwem swoich kont w tym kraju, otrzymuje i legalizuje pieniądze dla „kandydata na prezydenta” Aleksieja Nawalnego od… Michaiła Chodorkowskiego.

  System działa w następujący sposób. W 2015 roku Leonid Wołkow po cichu zawiera umowę z estońskim biurem Chodorkowskiego „MTÜ Free Access HR” w celu… przeprowadzenia badań „Struktura współczesnego społeczeństwa rosyjskiego”. A raczej dwa takie, przepraszam, studia po trzydzieści tysięcy dolarów za sztukę. Razem 60000 $. Nieźle, prawda?

  A Wołkow szybko, w ciągu kilku miesięcy, łatwo wymyśla takie „studia”.
  A prawdą jest, że nikt nie widział żadnych „badań”, ale jest akt akceptacji i przekazywania prac. Są też rachunki za płatność.

  ●●●●●
  Oczywiste jest, że nikt nie napisał żadnych „badań”, a te 60 tysięcy dolarów od Chodorkowskiego zostało bezpiecznie dostarczone Aleksiejowi Nawalnemu. A jak wiadomo, to tylko niewielka część pieniędzy, które uciekinier złodziei oligarcha Chodorkowski pompuje przez swoje „pralnie” dla Nawalnego. ●●●●●●

  A teraz wygląda na to, że liczba zer znacznie wzrośnie, ponieważ Chodorkowski oficjalnie angażować się będzie do poparcia dla Nawalnego w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. A fakt, że Nawalny nie ma prawa startować jako skazany , jest taki, że Michaił Borysowicz absolutnie nie dba o to, a także o nielegalność finansowania.

  I jeszcze jedno ważne pytanie. Szef sztabu Nawalnego, Leonid Wołkow, właśnie po otrzymaniu 60 000 dolarów od skradzionych przez Chodorkowskiego w Estonii, kandydował do Zgromadzenia Ustawodawczego Obwodu Nowosybirskiego i kierował siedzibą partii PARNAS w wyborach do Dumy Regionalnej Kostromy.

  Ale oczywiście ten towarzysz nigdzie nie wspomniał o pieniądzach otrzymanych od Chodorkowskiego i oczywiście nie zapłacił żadnych podatków. Jak to się stało? I jakoś zapomniał też o domu w Luksemburgu.

  Idźmy dalej. Ojcem i synem Gudkowów są prominentni opozycjoniści i bojownicy przeciwko reżimu. Tata jest byłym zastępcą Dumy Giennadij Gudkow, a syn jest także byłym zastępcą to Dmitrij Gudkow. W wolnym czasie od działań opozycji prowadzą agencję windykacyjną Centralną Agencję Wierzytelności, która specjalizuje się w surowej windykacji należności. Szczegóły TUTAJ. A dzięki dochodom z działalności windykacyjnej (i nie tylko) tata i syn opozycji aktywnie kupują nieruchomości za granicą.

  To rodzinna firma Gudkovs - bułgarskiej firmy Mari House, zlokalizowanej w hotelu Palma w kurorcie Złote Piaski. Firma, zarejestrowana w Warnie w październiku 2008 r., Ma czterech współzałożycieli: głowę rodziny, byłego deputowanego do Dumy Giennadija Gudkowa, jego żonę Marię Gudkovą oraz ich dzieci Dmitrija i Władimira Gudkowa. Każdy ze współzałożycieli posiadał około jednej czwartej udziału w kapitale zakładowym.

  W rubryce „Działalność” firmy znajduje się szerokie spektrum zainteresowań: obrót nieruchomościami, pośrednictwo handlowe, działalność wydawnicza i reklamowa, handel i przechowywanie leków i produktów, organizacja imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych, działalność touroperatorska, usługi spedycyjne i transport ładunków, handel samochodami, naprawa samochodów i wiele więcej.

  Dalszy ciąg nastąpi...
 • @ikulalibal 20:40:33
  I jeszcze trochę o koruptach i zdrajcach i złodzejach Nawalnych, Wolkow, Gudkovow, którzy tak z poświęceniem walczą z " krwawym reżimem" w Rosji.

  W chwili obecnej w rejestrze nieruchomości w Bułgarii przypisanych jest 57 działek o różnej wielkości.

  Firmą zarządzającą „Marie House” jest partner Gudkovs Roman Eremenko. Nawiasem mówiąc, powiedział, że w hotelu Palma, w którym zarejestrowana jest firma, znajdują się apartamenty należące do Dmitrija Gudkowa. A ta nieruchomość, w przeciwieństwie do biznesu, jest wskazana w oświadczeniu posła.

  Sam Dmitrij Gudkow zauważył kiedyś, że kandydaci na posłów nie muszą odzwierciedlać swojego udziału w biznesie w deklaracji, a wypełniając deklarację już jako zastępca, wskazał już wszędzie swój udział w założycielach Marie Dom. Przyznał, że jeszcze w lutym przypuszczał, że mogą się pojawić pytania, więc zwrócił się o oświadczenie w wydziale personalnym Dumy. A jego udział w firmie jest już tam wskazany.

  Tylko biedny Gudkov zapomniał wskazać, jakie sumy przeznaczono na zakup tylu nieruchomości w Bułgarii. Ot amnezja.

  Jednocześnie CKW zapewnia, że ​​kandydaci na posłów są prawnie zobowiązani do wskazania swojego całego działu w biznesie. Po tym wszystkim, poznawszy stanowisko CKW, Gudkow przypomniał, że podczas kampanii wyborczej przekazał swój udział w przedsiębiorstwie tymczasowemu kierownictwu brata.

  Bułgarskie nieruchomości Gudkovs.

  Ponadto opozycja Gudkovs jest właścicielem niezbyt tanich nieruchomości w Londynie. W 2012 roku Giennadij Gudkow wraz z żoną zakupili luksusowe apartamenty w jednej z najbardziej prestiżowych części brytyjskiej stolicy. Cena zakupu to około 2,5 miliona funtów (ponad 220 milionów rubli).

  Giennadij Gudkow mieszka w pobliżu Pałacu Buckingham i siedziby Tajnej Służby Wywiadowczej Jej Królewskiej Mości (MI6). Mowa o Cleland House - pierwszej fazie elitarnego kompleksu mieszkaniowego Abell & Cleland.

  Buduje go Berkley, jeden z wiodących londyńskich deweloperów luksusowych nieruchomości. Mieszkanie jest zarejestrowane na nazwisko żony Gudkowa - Marii. Według źródeł w firmie zajmującej się nieruchomościami, która sprzedaje apartamenty w Cleland House, w celu zakupu luksusowych apartamentów Gudkowowie przerwali ofertę jednego z rosyjskich biznesmenów.

  To są mieszkania zakupione przez opozycję Gudkovs w Londynie

  - Podnieśli cenę za to mieszkanie. W rzeczywistości przepłacili za to. Ale mieszkanie jest naprawdę wspaniałe: 137 mkw. m, przestronny salon, trzy sypialnie, dwie łazienki i garderoby. Układ mieszkania jest ekskluzywny - poinformowała agencja nieruchomości.

  Kompleks mieszkaniowy znajduje się w Westminster, w samym sercu Londynu - zaledwie kilka minut spacerem od Pałacu Westminsterskiego, Downing Street i St James's Park. W pobliżu znajduje się również Pałac Buckingham.

  Do usług mieszkańców - lądowisko dla helikopterów na południowym brzegu w Battersea.

  Wokół kompleksu mieszkalnego znajdują się małe domy w tradycyjnym angielskim stylu, które należą do architektonicznego dziedzictwa Londynu i nie można ich wyburzyć ani zrekonstruować. Według pośredników jest to najdroższa i najbardziej prestiżowa część miasta.

  Cleland House ma dwa oddzielne budynki, każdy z własnym ogrodem. Przyszłym mieszkańcom zapewnione zostaną wszystkie udogodnienia premium: kamerdyner, basen, siłownia, centrum SPA, wyposażona sala konferencyjna oraz parking podziemny. Średnia cena mieszkania to 2 miliony funtów.

  Kolejnymi ● ubogimi ● opozycjonistami są małżeństwo Aleksander Vinokurov i Natalya Sindeeva, właścicielka kanału telewizyjnego szkalującego Rosję Dozhd. Tym samym ten TV „Deszcz”, który zbiera pieniądze od abonentów, zapowiadając, że wkrótce zbankrutuje i zostanie zamknięty przez popleczników rządu.

  Opozycjoniści mieszkają w luksusowej rezydencji w elitarnej wiosce „Nikolskaya Sloboda”. Koszt domu i osobistej działki szacuje się na około 12 milionów dolarów, co w zasadzie można dobrze wytłumaczyć pomyślną działalnością bankową męża Sindeevy Aleksandra Vinokurova, gdyby nie kilka „ale” ...

  Ta sama rezydencja opozycyjnej pary Vinokurov-Sindeeva.

  Na przykład fakt, że w 2008 roku osobistą decyzją ówczesnego ministra finansów Federacji Rosyjskiej Aleksieja Kudrina przekazano 135 miliardów środków budżetowych na reorganizację należącego do Vinokurova banku KIT Finance.
  ●●●
  W tym samym czasie tajemniczy wierzyciele banku pozostali w cieniu, ale osobisty majątek Vinokurova wzrósł z 200 milionów dolarów do 1,3 miliarda dolarów.
  ●●●
  Nieco później ten sam kanał telewizyjny „Deszcz” pojawił się na koncie u żony bankiera.

  Sytuacja jest wyjątkowa: bank w zasadzie zbankrutował, a jego właściciel nie stara się ratować swojego potomstwa z własnych środków, po czym nie jeździ „po świecie” z podniesioną głową i zrobił wszystko, co mógł, lub wręcz przeciwnie, nie deklaruje, że był w stanie wyprowadzić zarządzaną strukturę z gwałtownego upadku finansowego. Nie, zamiast tego dostaje jeszcze kupę pieniędzy z państwowego skarbca, dzięki którego żyje jeszcze wystwniej, i za te pieniądze tworzy kanał telewizyjny dla swojej żony, którego główną funkcją jest rzucanie błotem w tych , od których otrzymal wsparcie.

  Miliardy Vinokurova.

  Czyli dom w Nikolskiej Słobodzie nie jest prosty, ale, jak mówią, z historią ... Szczególnie dobrze jest potępić władze państwa gdy sie mieszka w rezydencji za 12 milionów dolarów i z takiego miejsca walczyć o dobro innych.

  Dalej. Kolejny bohater to jeden z głównych sponsorów i finansistów Alexa Nawalnego ...

  Ciąg dalszy. ...
 • @ikulalibal 20:40:33
  Nazywa się Navalny, jests byłym szefem Grupy Alfa i byłym szefem Funduszu Antykorupcyjnego Władimira Ashurkowa.

  Krajową sławę zyskał po tym, jak w 2014 roku organy śledcze przeszukały bezrobotnego Aszurkowa w ... skromnym moskiewskim mieszkaniu o powierzchni 350 metrów kwadratowych, wartym 200 milionów rubli, które ta wybitna opozycja wynajmowała za milion rubli miesięcznie.

  Również w majątku bezrobotnego opozycjonisty śledczy znaleźli dwa zagraniczne samochody premium, własność kilku firm i numer ubezpieczenia społecznego w Stanach Zjednoczonych.

  I więcej o Ashurkovie.

  Obywatel wynajął mieszkanie za milion miesięcznie od pewnego Kaloeva. Yuliy Kaloev, który pośredniczy w przekazywaniu pieniędzy między Nawalnym a byłym dyrektorem FBK Władimirem Aszurkowem, zostaje oskarżony przez rosyjską prokuraturę o defraudację ponad 760 mln rubli, a w 2013 roku został wpisany na międzynarodową listę osób poszukiwanych.

  Sprawa, w której Kaloev znalazł się na międzynarodowej liście poszukiwanych, była niegdyś dość głośna i dotyczyła upadłości Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Kaługa OJSC. W toku śledztwa w sprawie karnej wszczętej w sprawie upadłości, dochodzenie wykazało, że w latach 2008-2012 Kaloev, będący prezesem zarządu KMK OJSC, wycofał aktywa spółki w ramach różnych projektów offshore na Cypr,

  a firma ta otrzymała pożyczki od Sbierbanku tylko na te same 760 milionów, które pojawiają się w materiałach sprawy...

  Niestety jest tego materiału na temat agentury wspieranej przez Zachód i mafii Nawalnego en CO tak dużo, że resztę prosze czytać na stronie.:

  https://oleglurie-new.livejournal.com/332690.html

  W każdym razie obraz jest czytelny, kto to jest Nawalny jakimi ludzmi się otacza i dla kogo robi wyjątkowo podłą robotę by zniszczyć suwerenność Rosji na rzecz Stanów Zjednoczonych i Zachodu.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 01:55:53
  W dodatku partacz i idiota, bo dał się złapać.
 • @ninanonimowa 23:09:24 ninanonimowa 23:09:24
  Przecież wyraźnie zostało napisane że w okresie ZSRR.Musiała pan niedoczytać.
  No ale dobrze.Niech już się pan nie męczy.
  Osobą o którą chodzi był Jurij Andropow przez 15 lat pełniący funkcję szefa KGB.Urodził się jako Flekensztejn (Флекенштейн)
  A teraz niech sobie pani sama odpowie dlaczego tak było że o wszystkich którzy nie byli plotkowano że są żydami, a temu jednemu który właśnie był żydem plotka nie przypisywała żydowskiego pochodzenia.
  Może było jakieś jedno miejsce gdzie rodziły się te plotki.Może nie tylko plotki.Może jeszcze np "Pamiętniki Żukowa" i inne "dokumenty" ?
  Jak pani myśli ?
 • @Alfax 01:55:53
  //W każdym razie obraz jest czytelny //

  W dodatku czytelny na tyle że całe to towarzystwo nie ma najmniejszych szans na wygrane wybory.Ich jedyną nadzieją jest przejęcie władzy metodami poza konstytucyjnymi w drodze majdanu czy innej "kolorowej rewolucji".

  PS
  Klasyczny nowalnista.Uczestnik "śnieżnej rewolucji 2011 " kiedy to symbolem była biała wstążka lub biały balonik.Na pierwszy rzut oka myślisz "dorosła osoba".A posłuchasz i myślisz "mój boże! że też rodzice wypuścili samą z domu i nie boją się że wpadnie pod samochód"

  https://www.youtube.com/watch?v=0_P-AflekUI
 • @ikulalibal 10:08:15
  Powiem tak.

  Juz jej sam wyraz twarzy zdradza pewne spore ubytki umysłowe a gdy otworzyła usta ... .

  Ta umysłowo ospała dziewucha i jej podobni to tragedia dla istnienia każdego narodu.
  Tępota umyslowa jej jest przerażająca.

  Litości , litości i litości.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 10:46:29
  Biorę tą urodziwą młodą kobietę w obronę. Dyktatorzy, nawet ci rozsądnie rządzący, z czasem nudzą się i działają ludziom na nerwy (popadają praktycznie zawsze w pychę i samouwielbienie). Brak punktu odniesienia powoduje że łatwo się chwycić haseł ,,opozycjonistów". Nam jest łatwo krytykować, ale czyśmy nie byli tak samo naiwni??

  To nie musi być osoba głupia.
 • @ikulalibal 09:57:37
  //Może było jakieś jedno miejsce gdzie rodziły się te plotki.Może nie tylko plotki.Może jeszcze np "Pamiętniki Żukowa" i inne "dokumenty" ?//

  Byłby Szanowny @Ikulalibal mógł rzucić więcej światła na to dziwne sformułowanie o "Pamiętnikach Żukowa"?
  Bo jeśli mnie pamięć nie myli, to z lektury pańskich wpisów kojarzę, że to bodajże owe Pamiętniki z każdym kolejnym w czasie wydaniem nabierały coraz to wyższego certyfikatu koszerności?... Czyli talmudycznie wprost nie kłamały, ale z oryginałem miały w kluczowych (antysyfilistycznych) kwestiach wspólnego prawie nic.
  Nie mylę się?

  //Jak pani myśli ?//

  Pan się nie znęca nad panią Niną, bo ona jest z serca zaangażowana, ale wiedzę ma taką jak ja 10 lat temu, zanim zacząłem czytać w sieci wartościowe teksty; np. pańskie, Szczypiora, Palmera Eldritcha...
  Czyli Nina jeszcze błądzi. (mam nadzieję, że nie "wielbłądzi" - bo dziś nikogo nie można być pewnym...)
 • @Oracz 10:54:22
  Wiem. I jej nie bronię bo to dorosła osoba więc sama odpowiada za swoje słowa i postępowanie.

  Tak, ją nikt nie zmusza by być głupią, sama podjęła się takiej roli.

  My to zbyt ogólnie określenie bo jednak //( "czyśmy") nie byli tak samo naiwni??) //.

  NIE nie byli, i nie odnosi się do mnie i do wszystkich Polaków którzy używali swojego rozumu i nie poddali się masowej histerii.

  Pozdrawiam :)
 • @Kmieć 11:06:06
  //Bo jeśli mnie pamięć nie myli, to z lektury pańskich wpisów kojarzę, że to bodajże owe Pamiętniki z każdym kolejnym w czasie wydaniem nabierały coraz to wyższego certyfikatu koszerności?//

  Nie inaczej.
  Tylko pierwsze,wydane jeszcze za życia Żukowa,wspomnienia są jego wspomnieniami.Wydane później są konfabulacjami
  Już nawet w karczemnie prymitywnej wikipedii o tym piszą
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wspomnienia_i_refleksje

  ale dyskretnie przemilczają szczegóły.Które odnoszą się do Anny DAWYDOWNY Mirkin która uzyskała zgodę samego Żukowa na "redagowanie pamiętników".Przynajmniej tak mówiły notarialne zapisy.
  Anna Dawydowna osobiści redagowała każde kolejne wydanie i z każdym kolejny wydaniem czytelnik poznawał coraz to nowe "dowody" na to jak niezłomnym wojakiem był Żukow i jakim nikczemnikiem był Stalin.
  https://history.wikireading.ru/2581

  Oczywiście nic z tych rzeczy nie było prawdą.Owszem,w 1945 r między Stalinem a Żukowem pojawiły się pewne różnice opinii ale tyczył czegoś innego niż zwykło się uważać.Żukow uważał że wojna została wygrana dzięki sprawnemu dowództwu generałów i marszałków Stalin zaś był przekonany że to dzięki uporowi i wytrwałości wszystkich obywateli ZSRR.Nawet zamanifestował owo przekonanie słynnym toastem podczas podniosłej uroczystości w pałacu kremlowskim 24 maja 1945 r.Kiedy to ku zdumieniu marszałków i generałów generalissimus wzniósł kielich na cześć "rosyjskiego narodu".(nawet nie narodu zsrr a po prostu rosyjskiego)
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0_%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4!
  Stalin nie znosił gwiazdorstwa a po 1945 "marszałkom zwycięstwa" zaczęło to się przytrafiać w dodatku najwyraźniej już zapomnieli o tragedii 22 czerwca 1941 zupełnie jakby nie mieli z nią nic wspólnego.A przecież nie tylko mieli ale ponosili odpowiedzialność że pierwsze tygodnie wojny.
  Stalin przypomniał im o tym swoim :"Mówią że zwycięzców nie sądzą,że ich nie należy krytykować i kontrolować.Myślę że to nieprawda.Zwycięzców można i trzeba sądzić,można ich krytykować i kontrolować.To pożyteczne przede wszystkim dla samych zwycięzców"
  No a potem nieco "przypiekł im boczków".Słynny tropiciel historycznych zagadek pan Wołoszański twierdzi że to dlatego że był zazdrosny o zwycięstwo.Że oni marszałkowie i generałowie wygrali wojnę a on Stalin nie wygrał.I właśnie dlatego ja od 30 lat nie słucham i nie oglądam pana Wołoszańskiego.
 • @Oracz 10:54:22
  // Dyktatorzy, nawet ci rozsądnie rządzący, Z CZASEM NUDZĄ SIĘ i działają ludziom na nerwy//

  Szanowny @Oracz-u wiem że do katolickiego kleru masz stosunek "umiarkowanie entuzjastyczny" ale możesz mi wierzyć że kiedyś żył naprawdę mądry biskup który ostrzegał przed nudą wywołaną monotonnymi działaniami rządzących.


  "Kiedy wół był ministrem i rządził rozsądnie,
  Szły prawda rzeczy z wolna, ale szły porządnie.
  Jednostajność na koniec monarchę znudziła,
  Dał miejsce wołu, małpie, lew, bo go bawiła.
  Dwór był kontent, kontenci poddani z początku;
  Ustała wkrótce radość; nie było porządku.
  Pan się śmiał, śmiał minister, płakał lud ubogi.
  Kiedy więc coraz większe nastawały trwogi,
  Zrzucono z miejsca małpę; żeby złemu radził,
  Wzięto lisa: ten pana i poddanych zdradził.
  Nie osiedział się zdrajca, i ten, który bawił:
  Znowu wół był ministrem i wszystko naprawił. "
 • @ikulalibal 12:23:55
  Lepsza jest uczciwa nuda...
  niż przez hosztaplerów czynione harce i cuda ... :)

  Pozdrawiam :)
 • @ikulalibal 12:18:39
  Dziękuję.

  P.S. Czy posiada Szanowny Pan może jakiś odnośnik do pierwotnego oryginału (wiem - masło maślane, ale w świecie słowa talmudycznego trzeba aż tak precyzować) "Pamiętników Żukowa"?
  Jeśli Pan ma, to uniżenie poproszę. Przetłumaczę sobie, choćbym miał na ... stanąć :)
 • @Kmieć 11:06:06
  -------- MYLICIE się Panowie co do mojej wiedzy !, sztuką NIE JEST !! przekonać przekonanych , ale przekonać NIE ! przekonanych .

  Odpowiedz na infantylne pytania, nie mi ! są potrzebne ! ale TYM ! którzy je zadają , KTOŚ MUSI NA NIE ODPOWIEDZIEĆ !.

  A Wy co !? pojechaliście po mnie ! A GDZIE MERYTORYCZNE ODPOWIEDZI ? ktoś w internecie szuka na nie odpowiedzi. Czym wy chcecie przekonać nieprzekonanych ? . Ludzie podróżują !, przywożą różne spostrzeżenia , zadają pytania o takim ciężarze gatunkowym jak moje ( CELOWE )!!.

  Ps. ze studentami rozmawiałam godzinę , tłumaczyłam ! oni "WIEDZIELI LEPIEJ ".
 • @Kmieć 13:20:27
  Odnośnika w postaci linka do "oryginału" nie mam.Zresztą myślę że byłoby to ryzykowne bo jakaż można mieć pewność że to właśnie oryginał.
  Ale mam coś innego a mianowicie artykułowane przez samego Żukowa jego wspomnienia tyczące spraw związanych z mianowaniem go na dowódcę frontu zachodniego.Dobrze jest też zapoznać się z kilkoma istotnymi uwagami historyka na temat marszałka.
  (film ze wspomnieniami Żukowa znajduje się pod tekstem)

  https://nstarikov.ru/marshal-zhukov-vse-rasskazhet-sam-61791
 • @ninanonimowa 13:56:49
  Niech Pani nie szarżuje i przy tym nie krzyczy.
  Pan @Ikulalibal chciał jedynie zbyt intensywnie wycisnąć z Pani coś, czego nie tylko Pani nie ma. Wiedzy na pewne tematy. Bo wyobrażenia skonstruowane na podstawie demokratcznej (czyli mafijnej) propagandy Wiedzą nie są.
  Ale to nie wstyd nie wiedzieć. Wstyd jest fikać koziołki...
  Pani ochłonie.
  A jeśli Pani ochłonie, i będzie chciała trochę lektury, która pomoże w zaginaniu "studentów", to Pani napisze do mnie prywatną list, korzystając z poczty wewnętrznej Neonu, to Pani dam kilka ciekawych odnośników, których treść łatwa nie będzie, ale za to po przyswojeniu studenty będą tak zagięte, że im się styki popalą, a Panią oplują... ale nie jako "głupka" ale z gruntu kogoś innego - wedle wyobrażeń studenckiego wroga; student faszysta nazwie Panią "komunistką", student komunista - "nazistką", itp. I żaden nie będzie mieć racji, bo w tysiącu "studentów" nie znajdzie Pani ani jednego polskiego patrioty!
 • @Kmieć 14:13:49
  ------- że Andropow był żydem , wiem od kilkudziesięciu lat .

  Proszę mnie nie bronić , ale też nie upominać , wiem co wiem ! a wiem nie mało , nie z książek a rodzinnych i nie tylko opowieści . Od dziecka otoczona byłam SYBIRAKAMI , bywalcami Łubianki , Kamczatki , wieli , wielu innych miejsc , jak też Żołnierzami z różnych frontów i różnych wojsk !, w tym i Bitwy pod Lenino (nie przypadkiem ją wymieniam ).

  Mam też wiedzę od samych Rosjan , uciemiężony to Naród jakich mało ! każdy opisuje Stalina , Lenina , innych żydów , jakoś nikt nie opisuje życia Rosjan pod ich butem.
 • @ninanonimowa 14:42:12
  //Mam też wiedzę od samych Rosjan ,//

  Ja bym wolał wiedzę od Ruskich, niż od Rosjan...
  Bo wśród Rosjan to Ruskich (czyli Słowian) jeszcze mniej, niż na Czerskiej Polaków...

  //uciemiężony to Naród jakich mało//

  Który? Rosyjski? Och! Nie wątpię, że w Polin Szechter (zwany "Michnikiem"), a w Federacji Rosyjskiej taki Nawalony, w pełni by się z Panią zgodzili.

  P.S. Szkoda, że Ruskiego Narodu przy tym nie biorą pod uwagę...
 • @ninanonimowa 14:42:12
  // że Andropow był żydem , wiem od kilkudziesięciu lat . //

  A konkretnie od ilu? Bo z tego co wiem "za czasów ZSRR" wiedziało o tym może kilkanaście osób z najbliższego kręgu ministra Szczołokowa i osobiście Breżniew.
  Czyżby należała pani do ścisłego kręgu generała Szczołokowa?
  A props;czy nigdy nie zastanawiała pani zadziwiająca zbieżność dat śmierci Jurija Andropowa i Hikolaja Szczołokowa?


  // Od dziecka otoczona byłam SYBIRAKAMI , bywalcami Łubianki , Kamczatki ,//

  A ja niestety tylko przedszkolakami z mojej grupy.Powiadam pani horror.
 • @Kmieć 15:04:58
  W.Sz.P. @Ikulalibalu,

  Pomyliłem się w swej prośbie z godz.11:06.

  Niech Pan się znęca. Do woli i żeby zabolało :D
 • @ikulalibal 12:23:55
  "Kiedy wół był ministrem i rządził rozsądnie,
  Szły prawda rzeczy z wolna, ale szły porządnie.
  Jednostajność na koniec monarchę znudziła,
  Dał miejsce wołu, małpie, lew, bo go bawiła.
  Dwór był kontent, kontenci poddani z początku;
  Ustała wkrótce radość; nie było porządku.
  Pan się śmiał, śmiał minister, płakał lud ubogi.
  Kiedy więc coraz większe nastawały trwogi,
  Zrzucono z miejsca małpę; żeby złemu radził,
  Wzięto lisa: ten pana i poddanych zdradził.
  Nie osiedział się zdrajca, i ten, który bawił:
  Znowu wół był ministrem i wszystko naprawił. "

  Fajny wierszyk. Podam inny, też zabawny:

  "Dymiący piecyk"

  Występują:
  Chór Polakow
  Dymiący piecyk
  Osiołek Porfirion
  i Dzwony

  Chór Polakow
  basem, wierszem My tu od wieków stoimy,
  a ten piecyk ciągle dymi.
  Czy to w lecie, czy też w zimie
  piecyk dymi, piecyk dymi,
  ach, geopolitycznymi
  racjami jesteśmy wyni*

  Dymiący piecyk
  O, biedny, biedny jam piecyk,
  od wieków te same rzecy.
  Od tej ściany do tej ściany
  cały piec zaczarowany,
  więc czy to w lecie, czy w zimie
  dymem natrętnym dymię
  i nic się, ach, nic nie zmienia,
  a ci Polacy modlą się i grają Szopena,
  och!

  Chór Polaków
  Cudu! Cudu!
  "Jak jarmużu bedłki",
  tak cudu pragnie lud!.

  Osiołek Porfirion z narzędziami
  Nic nie rozumiem. Nie ponimaju. I do not understand. Wynosi popiół, czyści rury, czyli wykonuje kilka prostych czynności zduńskich

  Piecyk
  przestaje dymić

  Chór Polaków
  natychmiast z radości pogrąża się w pijaństwo i dzwoni w dzwony

  Dzwony
  Bum-buum tedeum!

  Chór Polaków konkluzja
  Nasz piecyk cudem zreparowany,
  lecz Osiołek Porfirion to gość podejrzany. biją Porfiriona
 • @Kmieć 15:14:26
  ----------- zakończę dyskusję z Panami , wspomnieniami mojego teścia z wywózki do Kazachstanu ( 1920 z pod Nowogródka -1947 Polska).

  Po rannym Apelu , wszystkie narodowości zbierały się w gromady , Niemcy radzili ,jak sobie ulżyć w pracy , zorganizowani byli , a my Polacy ? jak tylko zebraliśmy się w dziesięciu to obgadywaliśmy pozostałych dziesięciu ,( moje pytanie do teścia ) a nie było między wami żydów ?? może byli , nawet podejrzewaliśmy kilku , ale wszyscy byli katolikami , to chyba nie żydzi.

  Dedykacja :)).
  https://www.youtube.com/watch?v=2h6WoBQnb6g
 • @ikulalibal 15:06:52
  ---------- napisałam o tym może z 15 lat temu , nie chce mi się szukać komentarza.
 • @ninanonimowa 16:04:53
  Przecież ja nie pytam o pani komentarze sprzed 15-stu lat a o źródło pewnych informacji.
  Napisała pani // że Andropow był żydem , wiem od kilkudziesięciu lat//
  A ja na to że to niemożliwe jako że kilkadziesiąt lat była to informacja sekretna.Więc nie mogła pani "wiedzieć".
  Ale niewykluczone że mogła pani o tym pisała bo swoim zwyczajem wszystkim przypisuje pani żydowskie pochodzenie.Istnieje zasadnicza różnica między "wiedzieć" a "pisać"
 • @ikulalibal 17:07:28
  @ninanonimowa 16:04:53
  Ale niewykluczone że mogła pani o tym pisała bo swoim zwyczajem wszystkim przypisuje pani żydowskie pochodzenie."

  Bo wszędzie są Jewreje:

  https://www.youtube.com/watch?v=n8Sv0JaWmZs
 • @ikulalibal 17:07:28
  --------- nie jeż się Pan tak :)).
  Pamięta Pan " RUSKIE TARGI " ? , towar jak towar , ludzie byli ciekawi .... i to bardzo ! , pamięta Pan ludzi , którzy stali w grupkach , podjeżdżało się samochodem i brało chętnych , umiejętnych do pracy .

  Wie Pan ? jakie szarże wojskowe tam były !? . Jak Pan myśli ? , jeżeli taki człowiek u pana pracował kilka , kilkanaście dni , to o czym ? przy obiedzie rozmawiało się z Ruskim Słowianinem ?.

  Po ( pierestrojce ) byłam w Leningradzie , widziałam DRAMAT ruskich ludzi , a byłam 2 tyg. jak Pan myśli ? o czym w domach u nich rozmawiało się ?. DODATKOWYM dramatem było to ! , że generalnie oni nie byli zupełnie zorientowani kto ! przejął u nich rządy.

  https://menway.interia.pl/styl-zycia/po-godzinach/news-od-kalacha-po-zabawke-co-mozna-bylo-kupic-od-ruskich,nId,700485

  Drogi Panie ! myślę tak jak trzeba , zapewniam .
 • @ikulalibal 14:08:03
  //Odnośnika w postaci linka do "oryginału" nie mam.Zresztą myślę że byłoby to ryzykowne bo jakaż można mieć pewność że to właśnie oryginał.//

  To jest przedziwne, bo w sieci są oryginalne dokumenty dużo 'niebezpieczniejsze" niż Pamiętniki Żukowa. Np. mam tytaniczny pdf księgi inżynierskiej z drugiej połowy XIX wieku, która zawiera techniczne opisy (szczegółowe) i rysunki techniczne urządzeń, które wedle oficjalnej historii były możliwe do wykonania dopiero w latach 20-40 (a niektóre 50-60) XX wieku.
  A Szanowny Pan twierdzi, że nie ma oryginału, pierwotnego wydania Pamiętników Żukowa? dziwne...
 • @Kmieć 20:16:22
  //To jest przedziwne, bo w sieci są oryginalne dokumenty dużo 'niebezpieczniejsze" niż Pamiętniki Żukowa.//

  Źle mnie pan zrozumiał.Nie chodzi o niebezpieczeństwo grożące temu kto zamieściłby te pamiętniki w sieci ale o niebezpieczeństwo polegające na tym że ten kto zarekomenduje panu jakiś link nie może mieć 100% gwarancji że to właśnie ten a nie inny.
  Na przykład:na stronie jest link do tej ksiażki o którą nam chodzi.Tak przynajmniej wynika z opisu.

  Автор:
  Жуков Г. К.
  Название:
  Воспоминания и размышления
  Выходные данные, страницы:
  М.: Издательство АПН, 1969. - 735 с.
  Эпоха:
  Третий рейх, 1933-1945
  Война:
  Вторая Мировая война
  Тема:
  Военная история
  Страна:
  Россия
  Язык:
  Русский

  Okłada i dwie pierwsze strony wyglądają na oryginał i to wszystko co mogę ustalić bez szczegółowej analizy tekstu.

  http://prussia.online/Data/Book/vo/vospominaniya-i-razmishleniya/zhukov_gk1969.pdf


  //To jest przedziwne, bo w sieci są oryginalne dokumenty dużo 'niebezpieczniejsze" niż Pamiętniki Żukowa //

  Uczulam pana aby był ostrożny.W sieci nie ma oryginalnych dokumentów a tylko informacja o nich.
  Chociaż 85% informacji dociera do ludzkiego mózgu za pośrednictwem wzroku (pozostałe 15 % przypada na inne zmysły).
  Nawet pan nie podejrzewa jaką ściemą bywają dokumenty dla innych będące relikwiami.
 • @demonkracja 21:40:01
  A co wtedy - jezeli demonkracja to człowiek zarowno Nawalnego, Wolkowa i Putina - bo sie szkolil w tej samej instyucji artystycznej co obecny prezydent Ukrainy?
  Bo przewrotnosc nie zna granic.
 • @Tiamat 15:36:46
  Też się wiele razy nad tym demono-kr-acją zastanawiałem.

  Demon potrafi tak kręcić żeby kręcony myślą słowem i uczynkiem mu wierzył że siedzi nie ruchomo ... .

  Pozdrawiam :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY