Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

❗Na Ukrainie marsze SS. Zachód i Polska cisza w eterze ❗

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ujawnione oblicza sympatyków i podręczników samego zła pod wodzą szatana. A udających pobożnych judaszy. Jak ten ogłupiony propagandą ↔ Adrian Lenz ↔.

Tego już jest za wiele.

To już nie tylko brak wstydu za strony  UNII EUROPEJSKIEJ, PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ale HAŃBA tego grona udającego demokrację.

Wrzask na cały świat o ekstremistę Nawalnego a kompletna cisza gdy w miastach na Ukrainie 29.04.2021 odbyly się marsze upa i  SS w Kijowie ↔ i Europa całkowicie milczy ! ↔

 


 

 ↔ Istnienie neonazizmu na Ukrainie nie jest wytworem rosyjskiej propagandy, jak próbuje to przedstawić banderowski Kijów - powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa. Po "zwycięstwie" W. Zełenskiego w wyborach prezydenckich na Ukrainie w 2019 roku wielu wyborców, którzy głosowali na niego, spodziewało się, że nowy szef państwa ograniczy siły nacjonalistyczne. Niestety te nadzieje się nie spełniły. Junta,

 Kijów kontynuuje linię popierania ukraińskich radykałów narodowych, wypaczając historię Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, gloryfikując nazistowskich kolaborantów.

  Co roku 1 stycznia w Kijowie i innych miastach Ukrainy odbywają się pochody radykałów na cześć urodzin S. Bandery. Ci, którzy próbują im przeszkodzić lub po prostu potępiają, stają w obliczu bezpośrednich zagrożeń.

W styczniu na Ukrainie ukazały się wspomnienia pułkownika dywizji SS „Galicja” E. Pobiguschiy „Drużiny ukraińskich nacjonalistów” oraz książka ukraińskiego historyka nacjonalistycznego R. Chwalono „Galicja”. W lutym w Stryju w obwodzie lwowskim pochowano z honorami weterana dywizji SS Galicja I. Fialka.

 W uroczystości wziął udział burmistrz Lwowa oraz przedstawiciele ruchów nacjonalistycznych. Deputowani Lwowskiej Rady Obwodowej zaapelowali do Zełenskiego z wezwaniem do zwrotu dla S. Bandera tytułu Bohatera Ukrainy. Deputowani rady miejskiej Iwano-Frankowska zażądali nadania tego tytułu kolaborantowi hitlerowskiemu M. Mulikowi z dywizji SS Galicja. Decyzją rady miejskiej Czerkas jedna z ulic miasta została nazwana imieniem S. Bandery.

 W marcu rada miejska nadała głównemu stadionowi Tarnopola imię Hauptsturmfuehrera R. Szuchevycza, a deputowani lwowskiej rady obwodowej zaproponowali nazwanie stadionu „Arena Lwów” na cześć S. Bandery. W kwietniu władze Lwowa rozpoczęły ostateczne niszczenie Pomnika Chwały, pomnika żołnierzy radzieckich, którzy wyzwolili region od faszyzmu. 28 kwietnia w Kijowie, za przyzwoleniem banderowskiej junty, odbył się marsz narodowych radykałów zbiegający się z kolejną rocznicą utworzenia dywizji SS Galicja. Oto kilka faktów, które potwierdzają, że neonazizm na Ukrainie nie jest wynalazkiem ani rosyjską propagandą.

 Warto jest również odwołać się do książki „Zwykły faszyzm. Ukraińskie zbrodnie wojenne i łamanie praw człowieka (2017–2020) ”opublikowany niedawno przez Democracy Research Foundation. Zawiera wiele faktów przejawiania się neonazizmu na Ukrainie, relacje naocznych świadków, kopie dokumentów agencji zagranicznych o uznaniu różnych organizacji Ukrainy za terrorystyczne i ekstremistyczne. Tekst książki można znaleźć na stronie

 www.ukrainian-crimes.org     〰  www.ukrainian-crimes.org

 Uwaga❗❗❗↔  bloger Adrian Lenz ↔  〰️〰️〰️

 Na Neon24 są aktywni i coraz częściej obnażają swoje oblicze probanderowskie kamerady typu Adrian Lenz któremu nie w smak jest krytyka banderowskiego ścierwa tego na terenie Polski i na Ukrainie i faktyczna prawda o Polsce Ludowej oraz o okresie istnienia ZSRR. Nie wszysko było wówczas idealnie a czy teraz w kapitalizmie jest wszystko idealne ? CZY 3 RP nie więziło się Mateusza Piskorskiego przez 3 lata bez procesu ? ❗, za jego poglądy nie pasujące obecnemu 3 RP reżimowi, czy nie wspiera obecny antypolski reżim bander kryminalnej junty w Kijowie która oparta jest na ideologii nazistowsko-faszystowskiej-banderowskiej mającej na sumieniu dziesiątki milionów zamordowanych ludzi w czasie 2 WŚ i w czasach obecnych spalonych w Odessie 02.05.2014 bezbronnych ludzi oraz zamordowanej ludności cywilnej w tym dzieci w DONBASIE ❗❗❗

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

↔ I ten bloger Adrian Lenz beszczelnie tu oczernia mnie i innych blogerów o sympatię ze Stalinem (której u mnie nigdy nie ma i nie było) i popisuje się tzw wiedzą opartą na nazistowsko faszystowskiej banderowskiej kryminalnej propagandzie i jego wypociny nie mają tu nic a nic wspólnego z obiektywnym jego opisem minionej rzeczywistosci są niczym innym jak celowym trollowaniem i pomawianiem tych blogerów którzy bronią Polskę i Polaków a zwłacza ofiary ukraińskiego ludobójstwa ponad 200 000 zadźganych widłami i siekierami bezbronnych Polaków.

 I jeszcze kończy swoje wypociny z typowym dla fałszu i obludników używanym słowem z "Bogiem". Tylko pytam, z jakim Bogiem ? ❗

Bo na pewno nie z Bogiem Jezusem Chrystusem ❗

A z szatanem którego tacy jak on mają za boga ?

 Ale nie można znowu tak bardzo temu Adrianowi Lenz i jemu podobnym się dziwić ich brakiem objektywizmu. Bo ponad 30 lat intensywnego żydowsko-banderowskiego prania mózgu zrobiło niestety swoje. Spustoszenie u młodego pokolenia żywionego i zainfekowanego wirusem - chorobą zwaną ant-sovieticus. A zainfekowani nią są rusofobius homo cretinus ❗ i jak widać nie ma na nią antydotium ❗

  〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

Niestety skala i częstotliwość działań neonazistowskich rośnie, stają się coraz bardziej agresywne. Zwolennicy ideologii nazistowsko-faszystowskiej na Ukrainie odczuwają całkowitą bezkarność, i wsparcie władz. A także z państw Unii Europejskiej i głównie z USA.

 Taka polityka oficjalnego Kijowa jest oburzeniem na pamięć nie tylko Rosjan i Ukraińców, ale także wszystkich narodów byłego Związku Radzieckiego, których żołnierze oddali życie za przyszłość przyszłych pokoleń, w tym także obywateli współczesnej Ukrainy ”.

Na Ukrainie pojedynczy głos krytyki.

 Deputowany z frakcji "Sługa Narodu" Daniil Getmantsev skrytykował wczorajszy marsz na cześć dywizji SS Galicja i potępił władze miasta Kijowa za zezwolenie na przeprowadzenie tej akcji w stolicy Ukrainy. Deputowany ogłosił to z mównicy przed zakończeniem nadzwyczajnego posiedzenia Rady Najwyższej w czwartek 29 kwietnia

 Zwracając się do posłów Getmantsev przypomniał, że za 10 dni Ukraina będzie obchodzić „jedno z najwspanialszych świąt w naszej historii” - Dzień Zwycięstwa. „To zwycięstwo obchodzi się ciągle ze łzami w oczach, zwycięstwo na nazizmem, które okupione było po przez miliony ofiar podczas drugiej wojny światowej.

 To osobiste święto dla wielu rodzin. Moja rodzina przeżyła okupację w Kijowie, a moi krewni widzieli, jak ludzi wyprowadzano z naszego domu do Babiego Jar. Nigdy stamtąd nie wrócili. Małe dzieci, dziewczynki - 6 i 4 lata ”- powiedział przedstawiciel frakcji proprezydenckiej.

  Getmantsev skrytykował marsz, który odbył się 29.04.2021 na cześć SS „Galicja”. „Ci, którzy zostali rozstrzelani w Ogrodzie Botanicznym Dniepru lub w Drohobyczskim Jarze w Charkowie, ci, którzy zginęli w obozie Syreckim w Kijowie lub w wielu innych miejscach ... Co mają teraz oddawać cześć bojownikom o niepodległość Ukrainy.

 NIE !!! ! CI ZAMORDOWANI, potępiają samą ideę takiej nazistowskiej niepodległości, umieszczoną obok ich liter „SS”. Ponieważ „SS” jest zbrodnią uznaną przez całą normalną ludzkość. Wszystko, co wiąże się z SS, to przestępstwo - powiedział zastępca. Następnie zwrócił się do swoich kolegów z prośbą, by minutą ciszy uczcić pamięć „milionów ludzi, którzy stali się ofiarami nazizmu”.

  Po jej zakończeniu Getmancew skrytykował władze stolicy, które zezwoliły na marsz na cześć dywizji SS. „Jesteśmy oburzeni poczynaniami władz miasta Kijowa, które nie potępiły tej akcji i pozwoliły na jej przeprowadzenie. Przypominan, że jesteśmy ludem zwycięskim i pokonaliśmy nazizm - dodał poseł.

 O TO OBRAZ PRAWDY I FAKTÓW A NIE MANIPULACJI PRZEZ MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU.

❗  m.youtube.com/watch  ❗

 

KOMENTARZE

 • Kresy
  https://kresy.pl/wydarzenia/marsz-ku-czci-waffen-ss-galizien-po-raz-pierwszy-w-kijowie-video-foto/

  Jeszcze jakieś pytania ⁉️ o Adrianie Lenz ⁉️

  Salut .✔
 • @Leonardo da Vinci 14:07:40
  Z młodym pokoleniem bezkrytycxnych sympatyków USA i Zachodu i nie ważne ile to ten Zachód wraz z USA ma na sumieniu zbrodni ludobójstwa, grabierzy, wojen i zniszczeń ( z fotki widać że to młoda osoba ) nie można dyskutować na rzeczowe argumenty bez z ich strony obrzucania epitetów, że przeciwnik do stalinowiec etc. To środowisko ma mur w okół siebie i tylko ich "prawda" ma prawo bytu a wszyscy mający swoje poglądy to przeciwnicy to "zdrastwuj cie" ...soviety ... i itd...

  Przez okres 30 lat i zawłaszczeniu przez polityków tworzących partie i cały ten prozachodni system jedynej prawdy i opisywania faktów (manipulacji) i na tej podstawie interpretacji historii, wyrosło milionowe pokolenie które w szkole w TV , w prasie i innych środkach masowego przekazu nic innego nie słyszy i nie widzi jak totalną krytykę poprzedniego systemu, w którym to mimo mankamentów (a gdzie ich nie ma) odbudowano z gruzów Polskę , wyeliminowano biedę i analfabetyzm oraz zapewniono dla każdego opiekę medyczną i pracę.

  A o tym jak wyżej wymieniłem, tak jeden z drugim wróg PRL nigdy nie wspomni bo to by zrujnowało jego betonowy mur którym jest otoczony przed prawdą o osiągnięciach ludzi żyjących po wojnie w zniszczonej ograbionej przez hitlerowskie Niemcy Polsce.

  Taki skupia się tylko na szkalowaniu i niszczeniu tego co Polacy ciężkim wysiłkiem osiągnęli po okupacji.

  Pluje na własne gniazdo któremu zawdzięcza że on sam istnieje i istnieje Polska.

  Przykro mi jest bardzo, ale wielu blogerów i komentatorów wpisują się w to grono opluwaczy.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @ Autor, All
  "Po jej zakończeniu Getmancew skrytykował władze stolicy, które zezwoliły na marsz na cześć dywizji SS. „Jesteśmy oburzeni poczynaniami władz miasta Kijowa, które nie potępiły tej akcji i pozwoliły na jej przeprowadzenie. Przypominan, że jesteśmy ludem zwycięskim i pokonaliśmy nazizm - dodał poseł."

  Ufffff...... widzę, że jednak nie wszyscy na Ukrainie najedli się szaleju i jednak pamiętają o Dniu Zwycięstwa.
  Czyli, że jednak miałem rację, że Ukraińców nie powinniśmy utożsamiać z banderowcami.
  Ale z drugiej strony nie ogarniam jak można robić takie marsze i nie wiedzieć o Generalplan Ost.

  Ode mnie oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Alfax 15:17:11
  "Taki skupia się tylko na szkalowaniu i niszczeniu tego co Polacy ciężkim wysiłkiem osiągnęli po okupacji."

  Ja myślę, że u nowego to może być kwestia... imienia ;-DDD
  Nie na darmo PAD dorobił się takiego przydomka.
  Ale ciężko będzie to ogarnąć jak się jeszcze znajdzie takich paru.
  Tylko Talbot będzie się cieszył, bo nie będzie taki samotny ;-)

  Pozdro!
 • @Leonardo da Vinci 14:07:40
  //Jeszcze jakieś pytania !? o Adrianie Lenz !?//
  Zastanawiam się, co byłoby w 1989 roku, gdyby nowo powstająca III RP była w granicach 1939 roku ? Jakie byłyby wtedy granice naszego wolnego wreszcie Państwa ? Ani Szczecina, Wrocławia, Opola i Górnego Śląska, a na wschodzie linia Curzona. Bo znając niepodległościowe zapędy Litwinów, Białorusinów a szczególnie Ukraińców, to zostałaby pipidówa. I nie wiem, czy ofiar nie byłoby więcej, niż przy rozpadzie Jugosławii. Tylko gdzie wtedy walczyłby Adrian L. ?
 • @Alfax 15:17:11
  To tylko część pokojowych wojenek USA.
  no i zostały wspaniałe MISJE Pokojowe,za Ropą.Szkoda ze Polacy uczestniczyli w czymś takim,wielka SZKODA.
  POKOJOWE PODBOJE USA PO II WŚ!
  1950-1953-wojna w Korei. W działaniach bojowych brało udział 350 tysięcy ludzi, 1 tysiąc czołgów, ponad 300 okrętów. Przeważającą część kontyngentu i sprzętu wojskowego dostarczyły USA
  1961, kwiecień-próba amerykańskiej inwazji na Kubę w rejonie Zatoki Świń w celu obalenia rządu Fidela Castro
  1965-1973-wojna w Wietnamie. Największy udział sił zbrojnych USA po II Wojnie Światowej
  1964-1973-operacja zbrojna USA przeciwko Frontowi Patet Lao w Laosie. Brało udział ponad 50 tysiące ludzi
  25 października 1983-czerwiec 1985-operacja wojskowa USA „Nagła furia” na Grenadzie w celu obalenia lewicowego rządu tego wyspiarskiego państwa
  1986, kwiecień-po wprowadzeniu sankcji ekonomicznych USA rozpoczęły akcje wojskowe przeciwko Libii. Zbombardowano dzielnice mieszkalne Trypolisu i Benghazi
  1989, grudzień-wojskowa operacja USA pod nazwą „Just Cause” w Panamie w celu 1991-1995 i 1998-1999usunięcia szefa kraju, prezydenta Noriegi, oskarżonego o handel narkotykami i o popieranie terroryzmu
  1991, 17 stycznia-28 lutego-operacja wojskowa USA i ich sojuszników, o nazwie „Pustynna burza”, w wyzwoleniu Kuwejtu od irackiej okupacji
  1991-1995 i 1998-1999-wojna etniczna w Jugosławii i agresja NATO przeciwko Federalnej Republice Jugosławii 1993, 17 stycznia-USA rozpoczęły atak rakietowy na iracki obiekt gdzie , według twierdzeń Waszyngtonu, prowadzono prace nad bronią jądrową w odległości 20 kilometrów od centrum Bagdadu
  1993, 26 czerwca-USA dokonały uderzenia rakietowego w główny kompleks dowodzenia wywiadu irackiego w Bagdadzie w odpowiedzi na rzekome opracowanie przez Bagdad planów zabicia amerykańskiego prezydenta George’a Busha
  1996, 3 września-USA dokonały ataku rakietowego na Irak po tym jak wojska irackie przeprowadziły operację przeciwko Kurdom w rejonie Erbil na północy Iraku
  1998, 20 sierpnia-atak na „cele terrorystyczne” w Afganistanie i Sudanie w odpowiedzi na zamachy terrorystyczne na ambasady amerykańskie w Tanzanii i Kenii
  1999, 24 marca-operacja „Sojusznicza siła”. Interesujący jest zwłaszcza ten historyczny przegląd na tle tego jak zachowują się USA i sojusznicy w sytuacji kiedy jeden niepodległy kraj próbował spacyfikować jedną samozwańczą republikę
  2001, 7 października-Afganistan. USA przeprowadzają operację w Afganistanie w ramach operacji „Enduring Freedom”, rozpoczętej rzekomo w odpowiedzi na zamach terrorystyczny z 11 września 2001 roku
  2003, 20 marca-wojna iracka, konflikt który rozpoczął się od napaści sił USA i ich sojuszników na Irak w celu obalenia reżimu Saddama Husseina. Operacja nosiła nazwę „Iracka wolność”
  2008, sierpień-konflikt zbrojny w południowej Osetii. Nieudana próba USA rozpoczęcia wojny z Rosją z wykorzystaniem Gruzji
  2011, 19 marca-wojna w Libii. Pod wymyślonym i kłamliwym pretekstem stworzono powód do napaści na Libię
  2013, wspieranie Al-Kaidy (co za perfidia!) w Syrii
  2014, Obalenie legalnie wybranego Prezydenta i rewolta na Ukrainie
 • @Alfax 15:17:11
  Bardzo często trafnie i adekwatnie opisuje czasy powojenne na świecie i w Polsce oraz i te od 1989 roku Pani Tiamat .

  Na przykład komentarze pod artykułem.

  Można mieć pretensje do minionego okresu, ale należy być w ocenie objektywnym. Teraz też ludzie są niezadowoleni z ostatnich już ponad 30 lat kapitalizmu.

  https://alfax-2020.neon24.pl/post/161515,czerwona-linia-rosja-vs-globalny-zachod-red-alert#comment_1779829

  Celne i merytorycxne.

  Czy komentarze innych blogerów piszących objektywnie o plusach i minusach ówczesnego okresu PRL I obecjej 3 RP.

  Pozdr. :)
 • @1939-1939 17:31:11
  Sorry,co do Libi to zamordowono Kadafiego;
  Mu’ammar Kadafi na kilka godzin przed śmiercią: „A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie mur, który nie przepuszcza potoków afrykańskich emigrantów do Europy, bombardujecie mur, który zatrzymuje terrorystów Al- Kaidy. Tym murem była Libia. Zburzyliście ten mur. Wy, idioci! Za tysiące emigrantów z Afryki, za podtrzymanie Al-Kaidy będziecie smażyć się w piekle. Tak się stanie. Nigdy nie kłamałem. I teraz nie kłamię.” Hillary Clinton podczas wizyty w Libii, niespełna 48 godzin przed zabiciem Kadafiego, komentując te wydarzenia, powiedziała: „Teraz zaczyna się ta trudna część przemian”. Porównajmy obie wypowiedzi; kompetencje polityczne i mentalność Amerykanki Clinton i Libijczyka Kadafiego, poczucie odpowiedzialności za losy milionów ludzi na świecie…Zważmy, jaki bezmiar zbrodni i cierpienia zawiera biurokratyczny frazes Clintonowej: „trudna część przemian”. Te bezduszne słowa, oznaczające chaos, są wyrokiem dla tysięcy ludzi.
 • @1939-1939 17:31:11
  Właśnie ze strony miłośników bandery upa i USA te haniebne dzaiłania USA i NATO nigdy nie mają ujrzeć światło dzienne !

  Nie, oni mają jedną zaprogramowaną opcję i w kółko bredzą o złej Rosji i demonizują Putina a o zbroniach, wojnach i ludobójstwie amerykańskich prezydentów ale to wszyskich od początków istnienia USA czyli od przeszło 200 lat z ich strony cisza, zmowa ciszy, tabu.

  Pozdr. :)
 • @1939-1939 17:35:11
  To wszystko jest prawdą.
  Pytanie, czy uczą w polskich szkołach na lekcji historii dzieci o zbrodniczych amerykańskich wojnach, o okupacj Afganistanu, Iraku, Syrii i ingerencji w wewnętrzne sprawy Ukrainy i wstawianiu tam swoich figurantów ? Czy w podręcznikach historii jest o rzuconych na Serbów amerykańskich bombach ze zubożonym radioaktywnym uranem które spowodowały że 20 lat po bandyckim USA i NATO napadzie na Jugosławię rodzą się tam z powodu tych bomb kaleki, zdeformowane dzieci.

  Pozdr.
 • Autor 5*
  "❗Na Ukrainie marsze SS. Zachód i Polska cisza w eterze ❗"

  Żydowscy syjoniści także morda w kubeł. A przecież cała ta zachodnia, syjonistyczna, szumowina ściga przejawy faszyzmu (?). Jednak w ich pojęciu cel uświęca środki, a ukraińskie kundle mają podszczywać rosyjskie nogawki i wszystko jest git.

  "I ten bloger Adrian Lenz beszczelnie tu oczernia mnie i innych blogerów o sympatię ze Stalinem (której u mnie nigdy nie ma i nie było)"

  Moim zdaniem Stalin zasługuje na pozytywną ocenę i sympatii dla tej postaci nie należy się wstydzić. To przecież nikt inny jak J.Stalin i prokurator gen. ZSRR, A.Wyszyński (stryjeczny brat antyPolaka i filosemity kard. Wyszyńskiego, zamordowany w NY w 1954r.) rozpoczęli żydowskie czystki w aparacie władzy ZSRR i chwała im za to.
 • @Autor
  "Nie wszystko było wówczas [w Polsce Ludowej] idealnie a czy teraz w kapitalizmie jest wszystko idealne ? CZY 3 RP nie więziło się Mateusza Piskorskiego przez 3 lata bez procesu ? ❗, za jego poglądy nie pasujące obecnemu 3 RP reżimowi, czy nie wspiera obecny antypolski reżim bander kryminalnej junty w Kijowie która oparta jest na ideologii nazistowsko-faszystowskiej-banderowskiej". -

  --- A ileż zbrodni dokonano w tej III RP! I już ponad rok temu nałożono nam kagańce i nie wiadomo, kiedy skończy się ta męka. Tego socjalizm nie wymyślił. A notkę Adriana Lenza przeczytam jeszcze raz.

  Pozdrawiam :)

  *****
 • @Monaco 17:40:54
  Dzięki za Pozdrowienia.
  Co do Ukrainy,to NIE nowość w roku1918..
  Hasła podczas manifestacji banderowców w 2018 roku ,,,Dzisiejsze tłumy Ukraińców manifestujących pod przewodnictwem faszystowskiej, antysemickiej i antypolskiej partii „Swoboda” z jej liderem Ołechem Tiahnybokiem niosły hasła " „Żydy, Lachy to twoi worohi, nyszcz ich” „Smert Lachom - Sława Ukrainie” „Lachy za San” „Riazy Lachiw” „Ukraina bez Lacha” „Lachiw budut rizaty i wiszaty” „My ne budemo mały Ukrainy, ale i Lachy tu ne bude” „Dosyć już Lachy paśli się na ukraińskiej ziemi, wyrywajcie każdego Polaka z korzeniami” „Naj czort tu prijde, szczoby tylko ne proklati Lachy.
  Aż dziw że Polski Rząd pomaga naszym wrogom.
  Moge nienawidzieć Rosji za Katyń,zsyłki na Sybir,ale nawet jastrząb Pan Brzeziński z USA doradca Cartera,prawił nienawiść to jedno,ale to poteżny sąsiad i układy z nim powinny być poprawne ZWŁACZA Handlowe,ogromne rynki zbytu i co ?,nic !,kto na tym traci ?
  A Ukrainie pomagamy dlaczego,czyżby nas ktoś ???,na wojenke chciał wyslać ?czytam Pana Blaszczaka z o zgrożeniu ze strony Rosji ?
  Pozdrawiam serdecznie !
 • @Rzeczpospolita 17:53:09
  Dla mnie jest rzeczą oczywistą, że od 1989 roku władze 3 RP są współwinne popełnionych zbrodni w Afganistanie w Jugosławii bo to tam z rozkazu syjonistycznych w Polin elit wysłano polskich żołnierzy do mordowania ludności tych państw które nigdy ale to nigdy nie wyrządzily Polsce żadnej krzywdy a wręcz były nam przyjazne.

  Za taką 3 RP która ingeruje w wewnętrzne sprawy innych państw i wysyła wojsko polskie by strzelało do innych narodów leżących daleko od polskich granic to każdy uczciwy Polak będzie się wstydzić, bo mundur polskiego żołnierza ma krew ludzi dzieci innych narodów które nic złego Polsce nie uczyniły.

  To jest hańba !!! A winni siedzą w Warszawe i udają Polaków przyjmując na terenie naszego kraju obce bandyckie wojska i delegacje izraelskiego knesetu obradujacego na terenie Polski i zarazem plując na Polskę i Polaków.

  Ot fakty ale dla takich typów jak autor tu nadmienił to gdy syjonisci i upa banderowcy na Polskę plują zdracy interesów Polski (477) mówią że deszcz pada.

  Pozdr.
 • @Monaco 18:17:22
  " wysyła wojsko polskie by strzelało do innych narodów leżących daleko od polskich granic to każdy uczciwy Polak będzie się wstydzić, bo mundur polskiego żołnierza ma krew ludzi dzieci innych narodów które nic złego Polsce nie uczyniły."

  W samo sedno problemu. Dokładnie tak jak Pan napisał - nie tylko wstyd ale i hańba.
 • @zygmuntbialas 18:03:36
  Szkoda czasu na komentarze u zadaniowca Adrana Lenz z wypranym mózgiem.

  Pani Tiamat by mu zapewne udzieliła lekcj o ZSRR i PRL i o 3 RP.

  Pozdrawiam Pana i także Panią Tiamat.
 • Do @1939-1939 18:13:00
  Autor pisze ? [ Aż dziw że Polski Rząd pomaga naszym wrogom ]
  ja się zapytam skromnie czy na pewno polski rząd ? czy rząd w Polsce !
 • Autor
  To wideo jest cenne, bo to jest dokument z dnia 29.04.2021 więc namacalny fakt jakich to sąsiadów mamy za Bugiem.

  Oraz ta informacja.

  "Warto jest również odwołać się do książki „Zwykły faszyzm. Ukraińskie zbrodnie wojenne i łamanie praw człowieka (2017–2020) ”opublikowany niedawno przez Democracy Research Foundation.

  Zawiera wiele faktów przejawiania się neonazizmu na Ukrainie, relacje naocznych świadków, kopie dokumentów agencji zagranicznych o uznaniu różnych organizacji Ukrainy za terrorystyczne i ekstremistyczne. Tekst książki można znaleźć na stronie,

   www.ukrainian-crimes.org ".

  Pozdrawiam
 • Banderssyny - to jest
  narzędzie światowego dziecka diabła od mokrej roboty.
  Wniosek?
  Jak można zrezygnować czy wyrzucić na śmietnik takie narzędzie - kiedy Piekło stale pragnie ludzkiej krwi, łez i cierpienia?
  Na koniec - Bóg za nas nie wyniesie nam śmieci z naszego domu.
 • @ele 18:25:45
  Tego nie chciałem napisać,ale Pan 100 % racji.
  Wszystko FRBOWANE lisy,przekszty.
  działają jak chorągiewki,cała ta Solidarność karmiona milionami przez CIA.a teraz My splacamy Miliardy/
  Skromne pytanie ?,ile to Polskich fabryk wybodowano po 89 roku,zdaje się ze ani jednej,a wszystko poszło za grosze.
  Kto to kupił ? ,służby Spec ? a reszta ?.
  Każą zamykać kopalnie a słysze że inni otwierają,czyli jak zamkniemy to ktoś kupi za grodze ?,dobry GIESZEFT co ?
  Za miliardy F-35,,kiedyś gen.Koziej powiedział ze to atakujące,tylko kogo pytam ?,a teraz sami amerykanie przyznali że dla nich za drogie,zabawne co ?,tylko mi nie do śmiechu.
  KOMUS zależało aby nas skłócić,lepiej takimi rządzić,tylko komu,wiemy prawda !
 • @zygmuntbialas 18:03:36
  Bardzo dobry komentarz umieściłeś pod notą Adriana.

  Tylko efekt obawiam się będzie jak, rzucone słowa na wiatr, oraz jak grochem o ścianę.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @demonkracja 18:38:47
  To prawda, że Bóg nie wyniesie za nas śmieci z naszego domu.

  A bramy dla różnego rodzaju banderowskich śmieci otworzył szeroko polskojęzyczny rząd w Warszawie... . I mamy w Polsce 5 kolumnę neobanderowskich ideologów.

  Pozdrawiam
 • @Alfax 15:17:11
  " Pluje na własne gniazdo któremu zawdzięcza że on sam istnieje i istnieje Polska."

  Może jego gniazdo jest w Izraelu ?

  A ilu jest takich którzy urodzili się w Polsce a teraz przerabiają Polskę w Polin ⁉

  Sam pis to polskojęzyczne sługusy Izraela i United Satan America.

  Salut ✔☺
 • @Jasiek 15:40:45
  " Ale z drugiej strony nie ogarniam jak można robić takie marsze i nie wiedzieć o Generalplan Ost ".

  Wiedzą i żałują że plany te niedobre zdrastwujcie sovieci i pokrzyżowali, są teraz wsciekli bo nienawiści wysączyli z uriną matki ❗

  Dzięki za komentarz;☺

  Salut ✔☺✌
 • --------a ! w Polsce ciszaaaaaaaaa .
  -------- Szanowni Państwo, w Polsce cisza bo ! tzw młodzież ukraińska, która w Polsce za nasze pieniądze uczy się , studiuje ! TO UKRAIŃSCY ŻYDZI ! . Zaczęły się matury , egzaminy , kto chce niepokoić swoją młodzież , no kto ??. Przyznać muszę ,że owa młodzież jest ! pracowita , grzeczna , WYSPORTOWANA i inteligentna , wygląda mi na to ,że rosną nam młodzi PRZYWÓDCY , a jak wszyscy wiemy , spokój może ich uratować , dlatego też ! CISZAAAAAAAA zaległa w okół wydarzeń na Ukrainie .

  Katolikom proponuję wziąć św. obrazy, w tym JP2 i pójść protestować pod żydoskie KURIE , może na widok świętych katolickich, żydoskie serca zmiękną . i wreszcie potępią zbrodnie na Słowianach .
 • @SZS 16:55:32
  Ten zadaniowiec ma zlecony cel i go wykonuje.
  Gdzie Adrianowi do myślenia na temat tego że Polskę sprzedali właśnie jego zleceniodawcy w 1945 i bronili w 1939 Polskę rzucaniem ulotek, " no no no " na zagłębie Ruhr .

  A ci co mieli walczyć do ostatniego guzika byli tylko silni w gębie i zwiali z polskim złotem przez Zaleszczyki jak tchurze jak szczury z tonącego staku.

  Salut ✔
 • @1939-1939 17:31:11
  Dzięki za obszerny koment, same interesujące dane o amerykańskich zbrodniczych wojnach.

  Salut ☺✔
 • @Monaco 17:33:46
  Zgadza się Pani Tiamat zawsze pisze o faktach. Nie wybiela.

  Salut ☺✔
 • @Leonardo da Vinci
  https://www.youtube.com/watch?v=rEdkM5tx85g Salute .
 • @Rzeczpospolita 17:53:09
  " Moim zdaniem Stalin zasługuje na pozytywną ocenę i sympatii dla tej postaci nie należy się wstydzić. To przecież nikt inny jak J.Stalin i prokurator gen. ZSRR, A.Wyszyński (stryjeczny brat antyPolaka i filosemity kard. Wyszyńskiego, zamordowany w NY w 1954r.) rozpoczęli żydowskie czystki w aparacie władzy ZSRR i chwała im za to."

  Objektywnie, to Stalinowi można w 100% zawdzięczać zryw Narodów żyjących w ZSRR i nieugiętość w walce z niemieckim barbarzyńskim najeźdźcą , obrona Moskwy, Leningradu, Stalingradu i marsz zwycięstwa i wyzwolenie Polski oraz calej południowej części Europy od niemieckiej zagłady i dobicie hitlerowskiej bestii w sercu Niemiec w Berlinie ❗❗❗

  Salut ✔
 • @zygmuntbialas 18:03:36
  Zawsze cenię Pana uwagi i umieszczane treści.

  Podobnie widzimy problemy.

  Salut ✔ ☺
 • @1939-1939 18:13:00
  Dobrze będzie jak ci ktorym marzy się wojna z Rosją jako pierwsza brygada szturmowa staną na froncie i bronią okopów.
  A o kogo chodzi ! ? O pisowskich po owskich głównie gnomów.

  Salut. ☺✔
 • @Monaco 18:17:22
  Moj koment jest zbyteczny, oké w 100% ❗❗❗

  Salut ☺✔✌
 • @werka1321 18:20:39
  Dokładniej być już nie musi, jest w samo sedno.

  Salut ✔☺☺☺☺☺
 • @ele 18:25:45
  Przepraszam, racja, powinno być polskojęzyczny rząd, składa się z z grona iluś tam syjonistów i banderowców oraz bezwiednych sługusów USA i Brukselii i Tel Avivu.

  Salut✔☺
 • @demonkracja 18:38:47
  Ja zawsze czytam Pana i ciągle próbuje odgadnąć gdzie ogon, łeb i gęba, którą szatan wywija Rosją, USA, Chinami, UE no i Polin.

  Salut ☺☺☺☺☺✔✌

  Ale chyba już od dłuższego czasu wiem ☺✌
 • @Repsol 19:22:50
  Tragedia, a w ślad za nim poszli wielbiciele rezunów kaczyński, kwasniewdki, tusk, a nawet cimosiewicz i wielu wielu im podobnych kolaborantów z banderowską juntą w Kijowie.

  Dziś chwalą się że zbroją upadlinę i szkolą bandersynów by ci mordowali w Donbasie ludności cywilną w tym dzieci, niszczyli domy, szkoły, szpitale infrastrukturę. O to dumna chamska chłota sprawująca władze. I to wszystko w brew interesom Polski i za pieniądze polskiego podatnika.

  Salut ✔☺
 • @ninanonimowa 19:14:18
  No cóż jak widać po zmowie panującej w mediach głównego ściekum to żyjemy już w Polin ❗❗❗

  Okupacja się udała, obce wojska , obce władze i obce tradycje polegające na tolerancji bandersynów i SSzamba ❗❗❗

  Salut ✔
 • @Monaco 18:21:35
  Pozdrawiam Pana również :)
 • @Alfax 18:46:46
  "... efekt obawiam się będzie jak, rzucone słowa na wiatr,...". -

  --- Zawsze jest jakaś szansa na zmądrzenie. A przynajmniej Adrian dowie się, że tych domniemanych 'propagatorów komunizmu' jest znacznie więcej niż dwóch.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Leonardo da Vinci 19:22:11
  "Zgadza się Pani Tiamat zawsze pisze o faktach. Nie wybiela". -

  --- kiedyś napisała Tiamat taki artykuł o Stalinie:

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/133427,jozef-stalin-ludobojca-czy-bohater-25-08-2016
 • @Leonardo da Vinci 19:35:39
  "Podobnie widzimy problemy". -

  --- I przybyło nas podobnie piszących w Neonie. Ja co prawda zboczyłem w większości do covidowej farsy, ale kiedyś - myślę - wrócę.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 21:03:20
  O ten artykuł Pani Tiamat bardzo jest cennym uzupełnieniem a wręcz podstawą podręcznika do historii.

  I ja tu wkleję także ten link.

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/133427,jozef-stalin-ludobojca-czy-bohater-25-08-2016

  Salut ✔☺
 • @zygmuntbialas 21:05:38
  Warto wrócić do tych tematów bo z covidem końca nie widać.

  Mafia będzie ciągle ludzkość nowymi jeszcze gorszymi mutacjami straszyć tak długo aż wszyscy będą jak bydło oznakowani i mieć na szyję tabliczkę z certyfikatem.

  Po prostu covid owy terror jak za czasów nazistowskich zbrodniarzy.

  Salut ✔☺
 • Na Ukrainie zaczynają produkcję własnej szczepionki C-19.
  Jest tylko mały problem: należy zbudować linię produkcyjną i potrzeba na to pieniędzy, jakieś $ 15mln. Gdyby te pieniądze się jakoś "znalazły" to produkcja mogłaby ruszyć już za...9-15 miesięcy.
  https://gordonua.com/news/society/ukrainskaya-vakcina-ot-koronavirusa-gotova-k-perehodu-ot-razrabotki-k-proizvodstvu-epidemiolog-favorov-1551222.html
 • @Anna-PK 22:55:38
  Mają problem z $ 15:mil ?

  Pewnie duda , czy inny pisowski , peowski sponsor, sympatyk banderowców podaruje ukropom z naszych podatków.

  Polska. NATIONAL DEBET z każdą sek. rośnie, jest $384,989,978,588 z tym że w między czasie gdy to piszę wzrost jest już o ....
  $384,990,025,813 a to było kilka sekund.

  To samo dotyczy spadku w Polsce
  DGP-GROSS-FOMESTIC PRODUCT.
  $564,402,025,637
  a teraz .... .
  $$564,401,986,411.

  Więc mamy obraz spadków dochodów i wzrost z każdą sekundą zadłużenia Polski.

  Pozdr. :))
 • @Anna-PK 22:55:38
  Pani Aniu. Proszę popatrzyć na te dane.

  Juncie brakuje $ 15:mil ?

  A ukraińscy złodzieje oligarchowie to nie łaska by finansowali tą inwestycje !!!

  ukraińscy miliarderzy mają się bardzo dobrze. 

  „Fortuny większości ukraińskich miliarderów znacznie wzrosły. I nie chodzi tylko o wyniki ich działalności. Wiosną ubiegłego roku inwestorzy nie byli jeszcze gotowi na pandemię, wiodące światowe indeksy giełdowe znacznie się zmniejszyły, a ropa czasami kosztowała mniej niż zero. W marcu 2021 r. ropa bije w skali roku, a indeksy – historyczne maksima. Wielu ukraińskich miliarderów pomógł wzrost cen stali – w tym roku cena wzrosła o 300 USD i osiągnęła poziom 700 USD/tonę”- tak „Forbes Ukraine” opisuje otoczenie gospodarcze, wpływające na ranking najbogatszych Ukraińców.

  Listę w 2021 roku otwiera Rinat Achmetow (w 2020 r- też był numerem 1). Majątek najbogatszego człowieka w Ukrainie wzrósł do 7,6 miliarda USD z 2,8 mld USD w 2020 roku.

  Achmetow zajmuje 330. miejsce na liście najbogatszych ludzi świata magazynu „Forbes”. Wartość jego najważniejszych aktywów w 2021 r. szacowana jest następująco: Metinvest 3,3 mld USD, DTEK 2,1 mld USD, nieruchomości 0,7 mld USD).

  Wiktor Pinczuk był 2 na liście w 2020 r. i nadal ma 2. pozycję. W ciągu roku wartość jego majątku wzrosła z 1,4 mld USD do 2,5 miliarda USD. Główne składniki jego majątku: nieruchomości są szacowane na warte 0,8 mld USD, Interpipe dostarczający rury do przesyłu gazu i dla sektora inżynieryjnego 0,5 mld USD, zasoby gotówkowe 700 mln USD.

  Kostantin Żewago w 2021 r. awansował w rankingu na 3. pozycję z 7. rok temu . Jego majątek wzrósł z 1,1 mld USD 2,1 miliarda dolarów.Ihor Kołomojski z majątkiem o wartości 1,8 miliarda USD awansował z 8. na 4. pozycję. W czerwcu 2020 roku „Forbes Ukraina” szacował wartość jego fortunę na 1 mld USD. Główne aktywa Kołomojskiego w sektorze nafty i gazu oceniane są na 0,7 mld USD, zaś aktywa metalurgiczne na 0,4 mld USD. Aktywa oligarchy medialne mają wartość 100 mln USD.

  Gienadij Bogolubow z majątkiem szanowanym na 1, 7 mld USD jest na 5. pozycji wśród ukraińskich miliarderów. Rok temu „Forbes Ukraine” wycenił go na 1,2 mld USD, co dawało to samo 5. miejsce w rankingu.Szósty na liście najbogatszym jest były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Jego majątek szacowany jest na 1,6 mld USD i w ciągu roku wzrósł o 200 mln USD. Najważniejszym aktywem Poroszenki jest korporacja Cukiernicza „Roshen” – największe ukraińskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wyrobów cukierniczych- wyceniana na 1,1 mld USD.Wadym Nowynski, biznesowy partner Achmetowa w Metinveście, dysponuje majątkiem o wartości 1,4 mld USD, który w ciągu roku wzrósł z poziomu 810 mln USD.Na liście nie uplasowano współwłaścicieli Epicenter- Aleksandra i Galiny Geregi. Choć ich majątek ma wartość większą niż 1 miliard USD, to nie „pasują” do zasad tego rankingu. Małżonkowie mogą znaleźć się na liście najbogatszych „Forbes”, i co za tym idzie w rankingu „Forbes Ukraine”, kiedy ich całkowity dochód przekroczy 2 miliardy USD.

  A dyjuda okrada budżet Polski i wozi banderowcom miliony dolarów.

  Więc to jest kryminał w sytuacji gdy dokonywany jest z Polski finansowy przelew na upadlinę która ma swoich miliarderów.
 • Facebook jest cenzurowany przez faszystowskie gnidy.
  Arak neonazistów na Rosję: przed 9 maja Facebook przekroczył wszystkie granice cenzury i usunął projekt RT Redfish

  Amerykański serwis społecznościowy Facebook usunął stronę projektu RT Redfish, która miał ponad 800 tysięcy subskrybentów.

  Przyczyna? Administratorzy uznali antyfaszystowskie posty ze zdjęciami historycznymi za „naruszenie zasad społecznościowych ”.

  Na stronie były opublikowane zdjęcia okrucieństw nazistów w obozach koncentracyjnych. A CENZURA na FACEBOOKU zbiega się w czasie z 76. rocznicą obalenia dyktatury przywódcy Narodowej Partii Faszystowskiej we Włoszech i 76. rocznicą wyzwolenia. Auschwitz.

  NARAZIE te dokumrnty i publikacje są nadal jeszcze dostępne na Twitterze.

  Tylko ciekawe jak długo ?
 • @Monaco 01:03:38
  A piekna Julia co taka choreńka,ograbiła ukrańców na setki milionów i dała DYLA,nie wiem czy do Austri,ale napewno do swoich.
  Co z żydem Jaceniukiem co przytulił ukraińskie złoto ?
  Ciekaw gdzie to złotko się podziało,czy jest w Izraelu,czy u żydów w USA.
  Przecież ten biedny naród ukraiński,teraz powinien Majdan zrobić i rozliczyć tą całą bande żydowskich oligarchów.
  Dlatego wieją gdzie pieprz rośnie,nie tylko z powodu nędzy,ale że im każą walczyć i ginąć za NIE swoje interesy.
  Mogę NIE lubić ukraińców,ale nikt nikomu nie życzy smierci.
  Pozdrowienia dla Pana przesyłam.
 • @1939-1939 08:32:52
  Fragment ze strony Kresy.

  " 14 Dywizja Grenadierów Waffen-SS Galizien była kolaboracyjną jednostką zbrodniczej formacji Waffen-SS, złożoną z ukraińskich ochotników z dawnej Galicji będących w świetle prawa międzynarodowego obywatelami polskimi. Niemcy powołali ją w 1943 roku dla uzupełnienia braków kadrowych. Z części ochotników do SS Galizien Niemcy utworzyli galicyjskie pułki policyjne, które „wsławiły” się licznymi zbrodniami na Polakach w Małopolsce Wschodniej i na Lubelszczyźnie w 1944 roku, w tym w Hucie Pieniackiej."

  Pozdrawiam Pana
 • @1939-1939 08:32:52 i jeszcze jedno ...
  Fragment reportażu na stronie Kresy.

  " Według relacji korespondenta serwisu „Ukrajinśki Nowyny”, marsz rozpoczął się przy stacji metro „Arsenalna”.

  Na zdjęciach i nagraniach widać było osoby ubrane w uniformy rekonstruujące umundurowanie dywizji Waffen-SS Galizien, niektóre trzymały jej herb. Obecne były też osoby z emblematami ukraińskich formacji ochotniczych, formowanych przez środowiska ukraińskich nacjonalistów i szowinistów, które walczą lub walczyły w Donbasie.

  Były to m.in. emblematy batalionów OUN, UNSO, Kozacka Sicz, Karpacka Sicz, Ochotniczego Ukraińskiego Korpusu Prawego Sektora,

  a także Ajdar – formacji popularnej wśród części przedstawicieli środowisk proukraińskich w

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ! ! ! ! ! ! ! ! !

  Polsce (m.in. Dawid Wildstein i Blanka Zalewska, a także posłanka Małgorzata Gosiewska z PiS).

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ! ! ! ! ! ! ! ! !

  Podobne sytuacje miały już miejsce wcześniej. Obecni byli też przedstawiciele neobanderowskiego „Sokoła”, powiązanego z partią Swoboda."

  Pytam Polacy na kogo głosujecie ? ? ? ! ! !

  Pozdrawiam komentatora 1939-1939 :)
 • W Elblagu
  PiS po głośnych deklaracjach poparcia naszej inicjatywy zmiany nazwy ronda Tarnopol na Ofiar Wolynia, ostatecznie dogadał sie z radnymi z PO IPSL Wroblewskiego i odesłali cała sprawę o opinię do IPN i MSZ.
  Krotko mówiąc zrzucili z siebie odpowiedzialność umywając ręce i oddając sprawę w ręce centrali w Warszawie. Decyzja warszawki jest wiadoma z góry i cały temat uhonorowania polskich ofiar ukraińskiego ludobojstwa na Wołyniu, w ten prosty sposób został uwalony. sposób zostal ostatecznie bez bólu uwalony.
 • Mężczyzna będzie sądzony za nazistowskie pozdrowienie...
  https://racurs.ua/n154072-marsh-v-chest-divizii-ss-galichina-mujchinu-budut-sudit-za-nacistskoe-privetstvie.html

  Marsz ku czci dywizji SS " Galicja — - mężczyzna będzie sądzony za nazistowskie pozdrowienie
  1 maja 2021,

  W Kijowie policjanci spisali protokół wobec mężczyzny, który użył gestu nazistowskiego pozdrowiena podczas marszu w rocznicę utworzenia dywizji SS "Galicja".

  Naruszenie wykryto podczas monitorowania sieci Internet po zakończeniu promocji. Zostało to zgłoszone w służbie prasowej policji w Kijowie.

  Policjanci ustalili, że nazistowskiego powitania użył 36-letni mieszkaniec obwodu Kijowskiego. Sporządzono protokół administracyjny z art. 173 (drobne chuligaństwo).

  Mężczyzna odmówił podpisu protokołu postępowania administracyjnego. Materiał zostanie skierowany do sądu w celu dalszego postępowania.

  Ponadto śledczy rozpoczęli postępowanie karne na podstawie części 1 art. 431-1 (wytwarzanie, rozpowszechnianie symboliki komunistycznej, nazistowskiej oraz propagowanie komunistycznych i narodowosocjalistycznych (nazistowskich) reżimów totalitarnych).

  Przypomnijmy, że marsz ku czci dywizji SS "Galicja" został potępiony w biurze prezydenta. Wypowiadano się tam kategorycznie na temat wszelkich przejawów propagandy reżimów totalitarnych, w tym narodowego socjalizmu.


  Wg policji kijowskiej, w marszu uczestniczyło ok. 280 osób
 • @1abezmetki 13:16:21
  //Marsz ku czci dywizji SS " Galicja — - mężczyzna będzie sądzony za nazistowskie pozdrowienie//

  Sratatata.Zwyczajne mydlenie oczu.
  Nie dalej jak wczoraj Anatol Szarij poinformował (jako że nie wszyscy znają język ukraiński),że ukraińscy historycy w publicznej przestrzeni podnoszą kwestię niejednoznacznych ocen SS Galicja ,dowodząc że nie byli znów tacy źli.

  https://www.youtube.com/watch?v=bmcnSFRGDs0&t=26s
 • @ikulalibal 13:22:40
  A jeszcze ładnych kilka lat temu na Łotwie w środku Europu sądzili faceta który na 9 maja na własnym balkonie wywiesił czerwoną flagę.
 • @Monaco 11:39:06
  Jeżeli już to proporcje !
  Katyń,, nkwd 20 tysięcy polskich wojskowych. Wołyń ukraincy 200 tysięcy Polakow dzieci, starców, kobiet, mężczyzn. Katyń jedna kula, Wołyń, siekiery, noże, pale, ogien, katowanie znęcanie się,bestialstwo niespotykane na świece. A ile rządowych delegacji oddalo hołd w Katyniu a ile na Wolyniu ? Dziś robi się na siłę wrogów z Rosjan i na siłę przyjaciół ukrainskich-banderowców ludobójców Polaków. Tak wygląda Pis, który nie ma wstydu wspomagając tych co dokonali puczu i brutalnie przejeli władzę by dzis cimordercy z formacji upabandy byli ich bohaterami.
  Jest to skandalem i zacieranie Polskiej histori.
 • @1939-1939 14:16:54
  "Jeżeli już to proporcje !
  Katyń,, nkwd 20 tysięcy polskich wojskowych. Wołyń ukraincy 200 tysięcy Polakow dzieci, starców, kobiet, mężczyzn. "

  Albo Ponary, gdzie nasi obecni sojusznicy w walce z Rosją się wykazali..
 • Kłamstwa ambasadora Polin.
  http://kresywekrwi.blogspot.com/2019/05/kamstwa-ambasadora-bartosza-cichockiego.html?m=0

  Pozdr.:)
 • @1abezmetki 13:16:21
  Ty jako dobrze umocowany pokaż filmy z monitoringu miejskiego , pewnie ten marsz był tak mały że wcale go nie było . Reszta jak nic to robota Moskali :))))) . https://www.youtube.com/watch?v=6m5tS-hteYg
 • @Monaco 12:06:14
  Das Reich Odessa : https://www.youtube.com/watch?v=DE8WiuV6b-Y Salute.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY