Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

USA na równi pochyłej ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co czeka Stany Zjednoczone ? „Promując tolerancję”, a właściwie narzucanie perwersji w USA to amerykańska równia pochyła do głębin szaleństwa i degeneracji. Tak uważają Amerykanie którzy z tego powodu uciekają z USA. Czy w Polsce ma być tež tak ?

 

In The US Army 

 

Amerykańscy żołnierze,  


Homoseksualizm w  USA to amerykańska równia pochyła do głębin szaleństwa i degeneracji.Tak uważają Amerykanie którzy z tego powodu uciekają z USA.


Co czeka Stany Zjednoczone ? Jak „promując tolerancję”, a właściwie poprzez narzucanie perwersji, Stany Zjednoczone staczają się w niewyobrażalne głębiny szaleństwa i degeneracji.


 "Pogromcy duchów ”, z 1984 r.


Film "Pogromcy duchów ”, z 1984. To dziś taki film w Stanach Zjednoczonych nie ma szans ujrzeć światła dziennego. Aż strach pomyśleć, że w tym filmie jest piękna kobieta i nie jest lesbijką i że spotyka się z normalnymi mężczyznami, którzy lubią kobiety bez brody i pen'usa. Na ekranie ani jednego geja ani jednej osoby transpłciowej, taki film dziś w USA to prawdziwe przestępstwo przeciwko tolerancji.


A co ze sceną ratowania Nowego Jorku przez pozytywną energię mieszkańców ? Dziś jest to niewyobrażalne i prawdopodobnie zostałoby zastąpione zbiorową skruchą wobec osób LGBT na tle przedstawicieli kilkunastu różnych płci, którzy wściekle się przeżuwają.


Głębia szaleństwa i degeneracji, w którą USA pchnęły "elity" show business, gay politycy i zdominowane przez lesbigay media są widoczne na każdym kroku i taki kraj - Stany Zjednoczone, są dla zdrowych mentalnie ludzi obrzydliwe.

Amerykańscy weterani są zszokowani sposobem, w jaki prowadzi się dziś szkolenie wojskowe. Priorytetem jest ... polityka i różnorodność płci. A reklama w amerykańskiej armii opowiada o dziewczynie wychowanej przez małżeństwo lesbijek. Wcześniej czy później mentalnie zdrowi ludzie uciekną z USA i UE do Rosji przed wszystkimi tymi gay „wartościami”. Cóż, normalni ludzie nie pozwolą okaleczyć swoich dzieci.


I to już się dzieje, wczorajsza wiadomość że, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pomoże dużej rodzinie z Australii w wydaniu zezwolenia na pobyt czasowy w Rosji. Małżonkowie Hare przeprowadzili się do Federacji Rosyjskiej po tym, jak w ich kraju zaczęto przeprowadzać liberalne reformy prawne, na przykład w celu zalegalizowania małżeństw osób tej samej płci.

Od dwóch lat mieszkają w Nowosybirsku na wizach studenckich, ucząc się rosyjskiego, planując uzyskanie rosyjskiego obywatelstwa i by otrzymać gospodarstwo rolne w Ałtaju.  Tak to się teraz dzieje, ze ludzie uciekają przed tolerancyjnym terrorem i nie akceptują poprawności politycznej narzucanej przez polityczne "elity" oraz show business i zdominowane przez lesbigays media. 

Publiczne afiszowanie się wywołuje niechęć i obrzydzenie wśród ludzi o hetero orientacji. 

Ale istnieją przyczyny biologiczne.

Przyczyny biologiczne Maskulinizacja i feminizacja, zachodząca podczas rozwoju zarodka ludzkiego jest ściśle uzależniona od hormonów (męskich i żeńskich). Odpowiednie hormony są produkowane jako efekt aktywacji pewnych genów. Bez aktywności genów męskich z chromosomu Y zarodek nie będzie miał jąder, nie będzie produkował odpowiedniej ilości męskich hormonów i rozwinie się jako zarodek kobiecy - rozwiną się żeńskie genitalia.

 Ta sama zasada odnosi się do mózgu. Niektóre rejony mózgu, na przykład podwzgórze, podczas rozwoju zarodkowego reagują na męskie i żeńskie hormony. Brak jest jednak dokładnych danych na temat wpływu tych oddziaływań na późniejsze zachowania seksualne. 

 


Countries that allow openly gay, lesbian and bisexual people to serve ... 


en.m.wikipedia.org/wiki/Sexual_orientation_and_military_service_by_country

 

 https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sexual_orientation_and_military_service_by_country

 

KOMENTARZE

 • @autor
  Pełna zgoda że nastąpiło zdziczenie obyczajów ale z tymi ucieczkami to przesadziłeś waść - bzdura!

  Pytanie:
  Jeżeli świat wokół ciebie jest zepsuty to co opuścisz go i udasz się do innego lepszego i to gdzie w Rosji?

  Dogoni cię i tam kolego, koleżanko to tylko taka ułuda chwilowa którą chcesz tu promować.


  Jedyne wyjście podaje Pismo.

  2 Koryntian 6;17:
  "Przeto wyjdźcie spośród nich
  i odłączcie się od nich, mówi Pan,
  i nie tykajcie tego, co nieczyste,
  a Ja was przyjmę" BT
 • „Jeśli nie powstrzyma się rosyjskiej hordy, następną będzie Białoruś".
  Wywiad z byłym redaktorem naczelnym kanału Next na temat jego udziału w wojnie w Donbasie w neonazistowskim batalionie Azov
  https://s11.stc.all.kpcdn.net/share/i/4/2156186/wr-750.jpg
  https://s11.stc.all.kpcdn.net/share/i/4/2156185/wr-750.jpg
  https://cont.ws/@Novoross/2000905
 • Bombowy Protasiewicz
  Nawiasem mówiąc, Protasiewicz miał trochę czasu od zwrotu samolotu na granicy do lądowania w Mińsku, aby przynajmniej zniszczyć kartę SIM i pamięć flash, ale najwyraźniej nie pomyślał o tym.
  https://cont.ws/@Colonel-Cassad/2000848
 • @fretka 20:37:02
  Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko powiedział, że rosyjski przywódca Władimir Putin przeprosił go za rozmowę o sytuacji w republice ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Joe Bidenem. BelTA informuje o tym.
  „Pod tym względem Putin zachował się bardzo przyzwoicie. Zadzwonił do mnie później i przeprosił, że rozmawiał o Białorusi bez pozwolenia. Mówię: „Tak, dziękuję za to, że to powiedziałeś” - powiedział Łukaszenka.
  Dodał, że teraz Biden „przynajmniej będzie wiedział”, gdzie leży Białoruś.
  Wcześniej Łukaszenko powiedział, że jeśli Putin i Biden chcą rozmawiać o Białorusi, to mogą przyjechać do Mińska. Obiecał, że spotka się z oboma przywódcami z godnością i wysłucha „wszystkich paskudnych rzeczy”, które Biden powie mu przez sekretarza prasowego Jen Psaki. „Będzie szczera rozmowa. A siedzenie w Szwajcarii i uczenie Putina o problemach Białorusi jest śmieszne - podkreślił Łukaszenka.
  https://lenta.ru/news/2021/05/26/lukash/
 • Autor
  Nie ma co się napinać. To wszystko działa jak wahadło. Za jakiś czas będzie Pan narzekał na pruderię. Żyć według swoich zasad i mieć gdzieś jak się inni kochają.
 • Trolling Łotyszy :)
  Konsulat Łotwy w Witebsku
  https://pbs.twimg.com/media/E2VgzDBXIAI9UyF?format=jpg&name=900x900
 • "Co czeka Stany Zjednoczone ?"
  --------------
  Likwidacja Białych Stanów Zjednoczonych a potem "wstąpienie" ich do tzw. państw trzeciego świata.
  Wniosek?
  Dodam tylko, że białą rasę - czarci pomiot - likwiduje równolegle na całym globie.
 • @fretka 20:08:03
  Niczego nie żałuję ": Protasiewicz opowiadał, jak walczył na Ukrainie w ramach" Azowa "

  Ten szczur Roman Protasevich, który zachodnie media uporczywie nazywają „dziennikarzem”, usiłując przedstawić go jako ofiarę „reżimu Łukaszenki”, udzielił wywiadu Radiu Liberty w 2015 roku.

  Wywiad jest ilustrowany zdjęciem znalezionym podczas przeszukiwania smartfona Protasevicha. Opowiedział, jak walczył w nazistowskim batalionie „Azow”, składającym się z neonazistów. A o to fragmenty wywiadu.

  Protasevich o motywach udziału w wojnie:

  „Każdy ochotnik idzie na wojnę z własnych powodów. Nie byłem wyjątkiem. A powody tego są przytłaczające.

  Po pierwsze, płynie we mnie ukraińska krew, bo moi dalecy krewni byli Ukraińcami.

  Po drugie, krew komunistów musi się lać.

  Po trzecie, teraz wojna dotyczy nie tylko Ukrainy, ale także Białorusi. Jeśli nie powstrzymamy teraz rosyjskiej hordy Putina, nasz kraj może być następny. Wyraźnie pokazuje to wzrost potęgi militarnej Federacji Rosyjskiej, w tym Białorusi.

  Moja wizyta na wojnie była całkowicie przemyślana i wyważona. Jednak niczego nie żałuję ”.

  Będzie teraz gnił do końca żywota aż tam zdechnie w kryminalne za udział w mordowaniu ludności cywilnej na Donbasie.
 • @Monaco 23:37:01
  Skończy jak polscy "bohaterowie na zachodzie.
  Odsiedzi wyrok wyjdzie w amnestii ..i zostanie gdzieś kelnerem lub pomywaczem do końca życia.
  Tak kończyli polscy generałowie po wojnie walczący dla zachodu.
  (Maczek i inni).
  Dla zachodu tacy najemnicy to tylko mięso armatnie.. po wykorzystaniu się je porzuca i nikt się nimi nie martwi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY