Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
61 postów 1817 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

❗Tak działa Izrael. Szpiedzy i hakerzy nr. 1 ❗

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syjonistyczni hakerzy w służbie Izraela i światowej mafii. Klientami NSO Group są służby wywiadowcze i śledcze oraz armie w 40 krajach.

Uwaga ❗

Ujawniono oprogramowanie szpiegowskie izraelskiej firmy używane do szpiegowania dziennikarzy na całym świecie.

  Oprogramowanie izraelskiej firmy NSO Group służy do hakowania dziennikarzy, obrońców praw człowieka i prawników na całym świecie. 


 

  Szesnaście międzynarodowych mediów, w tym brytyjska gazeta The Guardian, The Washington Post, Le Monde i międzynarodowe agencje informacyjne. Informacje te zostały odkryte na na podstawie przecieków dokumentów. Dokumenty o różnej treści z numerami telefonów 50 000 ofiar włamań do oprogramowania zostały ujawnione i dostarczone przez Amnesty International i francuski ośrodek Forbidden Stories.

 Izraelska NSO Group tworzy tak zwany złośliwy program o nazwie Pegasus. Jeśli telefon jest nim zainfekowany, pliki, takie jak zdjęcia i e-maile, można pobrać zdalnie. Mikrofon można również włączyć zdalnie. 

 Okazuje się że lista która wyciekła, zawiera dane 180 dziennikarzy m.in. z Financial Times, CNN i The New York Times. Fakt, że nazwisko znajduje się na liście, niekoniecznie oznacza, że ​​telefon również został zhakowany, pisze The Guardian, ale daje wgląd w potencjalne cele korzystających rządów z hakowania danych. Ta afera pokazuje, że połowa telefonów rzeczywiście zawiera ślady Pegaza.

 Klientami NSO Group są to służby wywiadowcze i śledcze oraz armie w 40 krajach, w tym w Rwandzie, Indiach, Bahrajnie, Arabii Saudyjskiej i Azerbejdżanie. Według mediów publikujących o przecieku, z działań hakerów skorzystał także premier Węgier Viktor Orbán. Lista potencjalnych celów na Węgrzech obejmuje dziennikarzy, polityków opozycji i dziesięciu prawników. Węgry zaprzeczają hakowaniu osób z listy.

 Sprawa jest w toku. Więcej szczegółów i nazwisk z ujawnionych dokumentów zostanie ujawnionych w najbliższych dniach... .

 

No ale zaraz zaraz, jak by to tak zrobili hakerzy z Chin z Rosji z Białorusi czy Kuby to byłby wrzask na cały świat i sankcje i darcie paszczy, że to zbrodnia i łamanie praw człowieka.


 

  A czy Izrael zostanie ukarany ⁉️

Nie bo toż to twór stojący ponad wszelkim  prawem ,

gyż jest to przecież naród wybrany ❗❗


 

KOMENTARZE

 • Jakiś Icek już przypałował :)
  To jest świeża wiadomość i nie wiem czy ten "naród wybrany" sobie nie grzebie.
  Nastroje antyżydowskie się nasilają a potem płacz będzie że aj waj!!

  pozdrawiam
 • Już upa-dlincy i sjonisci minusują ☺☺☺☺☺
  taki yo sobie bezmetki i agnieszka-s łączą siły i do nich dołączą następne banderopitiki by stworzyć swoje antypolskie wypociny.

  Salution and good Day ☺☺☺☺☺ ✌❗❗❗
 • @Astra - Anna Słupianek 11:23:29
  Mnie to bawi łączenie przez agnieszkę-s mojej osoby z innym. ☺☺☺☺☺

  Jak nie ma się argumentów to atakuje ona zawsze personalnie chociaż ja na jej temat nie piszę gdy samw mnie nie hakeruje ☺☺☺☺☺

  Salut✔ dla Pani miłego dnia ☺☺☺☺☺
 • @Astra - Anna Słupianek 11:23:29
  Nie inaczej....
 • Tekst na ***
  Dlaczego?
  Bo "odkrycie" Pegasusa jest jak odkrycie Hameryki...
  Ruch w necie nie jest ani anonimowy ani bezpieczny(patrz Akt 101).
  Handel danymi powszechny.
  Tak jak potencjalne zniszczenie"klienta".
  Skasowanie danych z baz, kasy z kont.
  Koniec.
  Backspace.
 • @All
  "... jak by to tak zrobili hakerzy z Chin z Rosji z Białorusi czy Kuby to byłby wrzask na cały świat i sankcje i darcie paszczy, że to zbrodnia i łamanie praw człowieka". -

  --- Byłby wrzask, byłyby też restrykcje. Nieuczciwa jest ta zachodnia demokracja.

  Pozdrawiam :)
 • @Astra - Anna Słupianek 11:23:29 and @Autor
  "Jakiś Icek już przypałował". -

  --- Ja to mam prawie przy każdej notce, że jeden troll (właściwie wiem, kto) pałuje mój tekst, zanim zdąży cokolwiek przeczytać. I jest jeszcze jakiś drugi z doskoku. To może dopingować.

  Z serdecznym pozdrowieniem :)
 • Ile jeszcze nie wiemy ?
  Snowden jest bohaterem za ujawnienie amerykańskich podsłuchów Merkel i innych liderów sojusznikòw USA.

  A ostatnio.

  " Dania pomogła szpiegować

  Zespół dziennikarzy duńskiego nadawcy radiowo-telewizyjnego DR, redakcji SVT ze Szwecji, NRK z Norwegii, NDR, WDR, i „Sueddeutsche Zeitung” z Niemiec oraz francuskiego „Le Monde” ujawnił, że amerykański wywiad NSA w ramach współpracy z Danią otrzymał dostęp do duńskich połączeń internetowych."

  " Umożliwiło to Amerykanom szpiegowanie Angeli Merkel, ówczesnego szefa niemieckiego MSZ (a obecnie prezydenta Niemiec) Franka-Waltera Steinmeiera, a także ówczesnego kandydata socjaldemokratów na kanclerza Peera Steinbruecka. Wśród podsłuchiwanych byli też czołowi politycy ze Szwecji, Norwegii i Francji. Otrzymano dostęp do ich rozmów telefonicznych, wiadomości tekstowych i aktywności w internecie, w tym czatów, wyników wyszukiwania i komunikatorów. Duński wywiad wojskowy nie chciał skomentować tych doniesień. "

  Całe Info na :

  https://www.dw.com/pl/afera-pods%C5%82uchowa-w-danii-merkel-dowiedzia%C5%82a-si%C4%99-od-dziennikarzy/a-57730440

  Pozdr. :))
 • Autor
  Szkoda mi Assange który od tylu lat jest bezprawnie więziony, prześladowany i maltretowany przez angoli na polecenie USA.

  I TEN SKANDAL Z ASSANGE NIE MA KOŃCA !

  A o takiego szuję nawalnego i protasiewicza to zorganizowana banda mafijna ile agresji i jadu wylała na Białoruś i Rosję.

  Pozdr.
 • zaden program nie pomoze jak sie nie ma w garsci ameryki
  a jak sie ma to sie robi co sie podoba bez konsekwencji , grają ostro skoro ich diaspora ustawiła
 • @Leonardo da Vinci
  Tak to łobuzy robią . Salute 5* . https://niebezpiecznik.pl/post/wyciekla-lista-50-000-ofiar-pegasusa/
 • Jakby to tlko Izrael się w takich "zabawach" specjalizował? Przecież Anglia od czasów "rewolucji" Cromwella
  zaczęła się, wzorując na Biblii, traktować się oficjalnie jako "Nowy Izrael", a w Nowym Świecie każdy kolejny prezydent, obejmując swe stanowisko, ma obowiązek się odwołać do ŚWIĘTOŚCI biblijnego "Lśniącego miasta na wzgórzu":

  https://cf1-taniaksiazka.statiki.pl/images/large/825/46911001048KS.jpg

  Ze wszystkimi , szczegółowo opisanymi powyżej, ATRYBUTAMI tego "miasta świętych"

  Cytuję z dość już starego, z roku 2017, mego długachnego tekstu na ten właśnie temat:

  // Powyższe insynuacje potwierdzają tezę, że odradzające się po „nocy komunizmu” chrześcijaństwo to (nowo)twór całkowicie sztuczny, przez budowniczych Nowego Światowego Porządku zaplanowany jako gwarant ustroju finansowo-teokratycznego na wzór starożytnego Izraela. W nim to przecież rządziła przysłowiowa „Jaskinia zbójców” ze Wzgórza Świątynnego, kontrolując zachowanie się mas biednego, otumanionego ówczesną wersją BZIKa motłochu, za pomocą odnotowanych w Nowym Testamencie straszliwych opowieści o ludobójczej ZAGŁADZIE, w ramach nadchodzącego Końca Świata.//

  (5 SOLAS ZNIWECZAJĄCEGO INTELIGENCJĘ BZIK’A - http://markglogg.eu/?p=1909 )
 • @zygmuntbialas 11:56:46
  A to dopiero początek.
  Kompromitacja na całego, że żydy szpiega innych żydów w USA & UE ☺

  Jak widać sami swoich traktują po żydowsku, czyli , szpiegowskie donosy na brata, siostrę, matkę i ojca.

  Salut ✔☺☺☺☺☺
 • @zygmuntbialas 12:06:05
  Icki i Mośki tu od lat węszą i szpicluą teraz mają wsparcie banderopiteków , rezunów ❗❗❗

  ☺✔
 • @Monaco 12:09:20
  W końcu na Zachodzie o tym też piszą, ale poza tym żadnych dla Izraela konsekwencji. No bo isreal to święta krowa ☺

  Salut ✔ ☺
 • @michalm12345 14:15:09
  A us reżim tak chętnie hakerów widzi w Rosji, Chinach a że Izrael i USA włamują się każdego dnia na prywatne maile i konta to przecież dla ślepych fanów USA i Izraela , uwaga - Polacy nic się nie stało ,,, ☺✔
 • @Repsol 18:19:31
  Dzięki za link.

  Rządy łobuzów czynią co tylko chcą, kradną, oszukują, manipulują, za nasze pieniądze dochody sobie samym widują i co naj gorsze to ludzi na ludzi szczują,

  Podziwiam cierpluwość ludzi przez ostatnie prawie dwa lata, po przez narzucony całym narodom terror i ograniczenia wolności.

  Na Białorusi w tym czasie ludzie mieli wolność w odróżnieniu od takie Francji czy Brytanii lub nawet Belgii.

  Salut ✔ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
 • @Berkeley72 18:21:19
  Ciekawy artykuł, ja tu wklejam tylko mały fragment dla zainteresowanych polecam całość.

  // Co więcej, na corocznym spotkaniu European Working Group „Mut zur Ethik”, w którym uczstniczylem w 2016 w Szwajcarii, był obecny specjalista od wojen bateriologicznych, Dr Alexander Kuzminov z odczytem „Pandemics as Weapons of Mass Manipulation”. Twierdzi on że Zachodnie tajne służby wykombinowały, że praktyczniej będzie – i niewątpliwie ekologicznie czyściej – zamiast zatruwać Ziemię jakimiś pszczołami roznoszącymi tyfus (to robili Amerykanie w Korei przed 65 laty z miernym skutkiem) po prostu ROZPOWSZECHNIAĆ PANIKĘ o strasznych skutkach ... //.

  Och, jest mnóstwo manipulacyjnych metod, by przestraszone baranki zapędzić do zagrody ☺☺☺☺☺

  Salut ✔☺
 • Proszę proszę TO DOPIERO ŻYDOWSKA - A F E R A
  Co raz wiecej brudu wychodzi na jaw. ... .

  Telefony komórkowe prawdopodobnie tysięcy dziennikarzy, obrońców praw człowieka, polityków i urzędników na całym świecie zostały zhakowane przy użyciu izraelskiego oprogramowania szpiegowskiego. Chociaż ta wiadomość nie jest całkowitą niespodzianką w Izraelu, w kraju pojawiają się pytania dotyczące zaangażowania rządu i władz.

  Międzynarodowe media, w tym The New York Times, The Guardian i Le Monde, wspólnie ujawniły wczoraj, że istnieją dokumenty, które wyciekły, zawierające numery telefonów 50 000 możliwych ofiar włamań za pomocą oprogramowania szpiegowskiego. Na liście znajduje się 180 dziennikarzy, m.in. z CNN i agencji informacyjnej Reuters. Są na nim także politycy europejscy, kadra kierownicza i działacze na rzecz praw człowieka.

  „Całkowity dostęp”

  Pliki, poczta dostępne i kamera i mikrofon mogą zostać włączone.

  Wcześniej ofiara musiała kliknąć złośliwy link, ale nowe wersje złośliwego oprogramowania infekują urządzenie, wykorzystując luki w aplikacjach. Dzięki Pegasusowi osoby z zewnątrz uzyskują pełny dostęp do Twojego telefonu. —

  Wiktor Orbán.

  Mówi się, że w przeszłości założyciele NSO pracowali dla oddziału armii izraelskiej, który zajmuje się szpiegostwem cyfrowym. Złośliwe oprogramowanie jest sprzedawane rządom, służbom bezpieczeństwa i wojsku.

  Media donoszą teraz o włamaniach przeprowadzonych za pomocą tego szkodliwego oprogramowania. Pojawiają się pytania dotyczące roli izraelskiego rządu i władz.

  Lista obejmuje wszystkie rodzaje krajów, a nie tylko najbliższych sojuszników Izraela. Wygląda więc na to, że Izrael nie ma wiele problemów z eksportem oprogramowania.

  Znajomość Kaczyńskiego z byłym agentem komunistycznym który miał kupować u Żydów to szkodliwe oprogramowanie "Pegasus" też nabiera dodatkowego smaczku... .

  Inne źródła podają że dwóch dziennikarzy zamordowano którzy wykryli wcześniej ten szpiegowski program i proceder.

  Pozdro. :)))
 • To ALL !!!
  Użytkowników What'sApp czeka niemiła niespodzianka.

  WhatsApp oskarża izraelską firmę NSO Group o ścisłe zaangażowanie w rządowe włamania u 1400 użytkowników aplikacji. Widać to w nowych dokumentach sądowych, donosi The Guardian.

  Aplikacja do przesyłania wiadomości (która jest częścią Facebooka) teraz pozwała izraelską firmę za stworzenie oprogramowania, które pozwala rządom szpiegować użytkowników Whats App.

  Kontrolowane całe serwery.

  Mówią teraz eksperci WhatsApp.
  Co najmniej 720 ataków dotyczyło serwerów kontrolowanych przez NSO Group. Według jednego z ekspertów oznacza to, że firma NSO mogła zobaczyć, przeciwko komu wykorzystano oprogramowanie.

  Dlatego WhatsApp mówi teraz, że NSO Group jest odpowiedzialna za włamania. W odpowiedzi na oskarżenia „The Guardian” ta izraelska firma podtrzymuje swoje wcześniejsze oświadczenia i łga w żywe oczy .
 • @Berkeley72 18:21:19
  https://www.youtube.com/watch?v=sQ4K-2MINV8
  Nowa wersja, śpiewają niewolnicy.
 • @Astra - Anna Słupianek 11:23:29
  Możliwe. W końcu forum monitoruje przesympatyczna kruczowłosa pani Agnieszka, obywatelka USA. Lecz czasem się zdarza nie trafić palecem tam gdzie trzeba i miast pięciu pantagramów, wyskakuje np jeden.
 • @zygmuntbialas 12:06:05
  W obronie Izraela, tego państwa na Ziemi Świętej zdobytego wbrew zakazowi Boga zbrojnie przez Żydów, żydów i ,,Żydów", celuje też faryzejski wykładowca z lwem w awatarze i jego alter ego z pierunami siarczystymi łognistymi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY